Změny designu

Změna č. 37

3. září 2012 v 23:22 | Evelyn
Ahojky! Tak jak jste zvládli první školní den? Já jsem dneska absolvovala první den ve třeťáku, a musím přiznat, že mi trochu běhá mráz po zádech, když se podívám zpět a zjišťuju, že už jsou dva roky střední za mnou. Ale to, že čas rychle letí, znamená, že si život pořádně užíváte.:-)

A co dál? Po několika měsících jsem zase vyrobila nový deisgn! Tentokrát, poprvé po třech letech se na něm neobjevila Amy ani žádná moje oblíbená celebrita. Historicky poprvé jsem vyrobila design z mojí fotky. Ano, ten človíček na fotce jsem já.:D Fotku vyfotil brácha. Bylo to myšleno schválně i s tím rozcestníkem vedle, abych si k tomu mohla vyrobit vlastní šipky. Některé rubriky jsou nové a jsou teprve v přípravě. Například ,,Evelyn novinářkou" nebo ,,Mayská proroctví". Doufám, že se vám to tady po menší rekonstrukci líbí.:-)

A opět technická poznámka: pokud se vám design nezobrazuje správně, pak nemáte širokoúhlý monitor nebo jste stránku neotevřeli v Mozzile Firefox.

Změna č. 36

8. května 2012 v 16:15 | Evelyn
A je tady nová změna designu!! Popravdě, teď, když už je mi 17, tak jsem chtěla udělat něco serióznějšího a méně crazy, ale nakonec to zase dopadlo tak, jak to dopadlo.:D Přesto jsem celkem spokojená (až na ten čas, který jsem nad tím strávila. Čekala jsem, že mi to zabere maximálně hodinu, a nakonec jsem nad tím strávila 2 hoďky.:D ).
Doufám, že se vám aspoň trochu líbí.:-) Jinak, je to dělané na širokoúhlé obrazovky a Mozzilu Firefox, takže pokud máte něco useknuté nebo posunuté, tak se nelekejte.

Změna č. 35

14. února 2012 v 21:11 | Evelyn
Je tady nová, "půlkulatá" změna přesně na Valentýna! Teda, já zrovna Valentýna nějak neslavím... jednak nemám s kým, a jednak mě to prostě nějak extra nebere (ale to bude asi tím, že jsem právě singl :D ). A co vy? Jak slavíte Valentýna?

Ten design je opět dělaný pro Mozillu Firefox, a hlavně širokoúhlé obrazovky, tak se nelekejte, jestli se vám nezobrazuje všechno, nebo je to celé nějaké posunuté.:D

Změna č. 34

4. prosince 2011 v 12:57 | Evelyn
Omlouvám se, že jsem tu dlouho nic nenapsala, ale v poslední době je fakt hodně práce. Včera jsem měla šluskolonu a dopadlo to bezvadně! Zatančila jsem si s mým tanečníkem celkem asi 15 tanců, které jsme se naučili. Pak jsem si prožila poslední zvedačku při čardáši, a dokonce mě tanečník nosil v náruči.:D A konec byl nejlepší. Lektorka prý: ,,No, a teď na závěr se rozlučte se svými partnery." Kluk měl holce políbit ruku, a holka políbit kluka na tvář.:D No, tak to vypadalo docela vtipně, jak mi měl políbit ruku.:D Super taky bylo, že se na naši třídu přišel podívat náš třídní. On je američan, a tak mi řekl větu, kterou jsem dosud slýchala jenom v amerických filmech: ,,Eva, you look very wonderful tonight.":D Byl to skvělý večer. Přišla jsem domů někdy kolem půlnoci a řekla jsem si: ,,Tak, a teď snad konečně po 5 letech mi babička přestane vykládat o tanečních!":D Ona mi totiž za posledních pět let nedala s tanečníma pokoj. Pořád o nich mluvila! A důvod? Moji rodiče se poznali v tanečních, a babička doufala, že mě potká stejný osud. Díky bohu, nepotkal! Teda vlastně, kdo ví, co bude za takových 15 let...:D

Něco k novému designu:
Přesně 1. prosince jsem tady nastavila nový design! Samozřejmě vánoční! Doufám, že vám bude líbit. Sice jsem ho možná trochu přeplácala, ale pracovala jsem na tom celkem 3 hodiny (njn, v designech jsem docela puntičkářka :D ). Hlavně, že tam mám v záhlaví moje nejoblíbenější celebrity. Pokud nemáte širokoúhlý monitor, tak se vám asi nezobrazuje v záhlaví Luke Benward, Michelle Branch, a Debbi, kteří jsou na okrajích. A pokud máte ten jiný rozměr, tak nejspíš zase budete mít posunutý text směrem nahoru. No, ale co se dá dělat. Mě se to zobrazuje takhle:

Změna č. 33

7. srpna 2011 v 22:02 | Evelyn
Tak tohle je ten nejnáročnější design, jaký jsem kdy dělala.:-D Pracovala jsem na tom průběžně celý červenec a ještě začátek srpna. Celkem mi to zabralo asi 10 hodin práce, ale výsledek fakt stojí za to!

Chtěla jsem udělat něco jiného, než dosud. Chtěla jsem do designu dát všechny moje oblíbené celebrity, což se mi podařilo.:-) Jsou seřazené zvlášť - kluci a holky. A jsou seřazení podle oblíbenosti. Ty nejoblíbenější mám na kraji, a uprostřed ty nejméně oblíbené. Vím, že to vypadá divně, ale původní myšlenka byla, aby byli seřazeni tak, aby byli v řadě za sebou, a ten, co je nejvíc na kraji, by byl nejvíce vepředu a byl by nejvíce vidět.:-D Výsledek dopadl trochu jinak, ale neva.:-D Ani velikostně neodpovídají reálu (třeba Justin by měl být tak velký jako Freddie, a Noah zase větší než Honza, nebo Amy menší než Rachel...). Prostě to byla jenom improvizace.:-D

Taky si můžete všimnout, že na každé straně mám vždycky dva zpěváky a dva herce:
zpěváci: Noah Ellenwood, Justin Bieber
zpěvačky: Amy Diamond, Michelle Branch
herci: Jan Komínek, Freddie Highmore
herečky: Rachel Hurd-Wood, Georgie Henley

Taky si můžete všimnout, že moje dvě nejoblíbenější klučičí hvězdy jsou české národnosti, což je fakt úspěch!:-) :-D
A za poslední tři dny jsem se naučila dělat zaoblené okraje stránky, takže to je taky novinka na mém blogu.:-)
Jinak, text v záhlaví je podobný, jako u minulého designu: Prostě, slavíme 5 let činnosti mého blogu!:-)

(Když kliknete na obrázek pravým tlačítkem a dáte "Zobrazit obrázek", tak se vám zvětší)

Změna č. 32

19. dubna 2011 v 19:29 | Evik95
Jupí! Nastavení blogu opět funguje, a já tak konečně mohla tady dát nový dess, tentokrát takový slavnostní, protože zítra to bude přesně pět let od založení tohoto blogu!:-)
když kliknete na obrázek pravým tlačítkem a dáte "zobrazit obrázek", tak se vám zobrazí v normální velikosti:


Změna č. 31

27. března 2011 v 0:09 | Evik95
Tenhle design se už tady rozvaluje týden, ale já s ním absolutně nejsem spokojená. Hlavní myšlenka byla nacpat do záhlaví tuhle fotku s Amy a udělat z toho elegantní červeno-černý design. Nakonec se z toho ale vyvrbila crazy růžovo-černá.:D Určitě tu brzy vymyslím něco lepšího. Aspoň doufám.

Změna č. 30

31. prosince 2010 v 18:01 | Evik95
Wow! Je tu 30. změna a rovnou na Silvestra! Už minulý týden jsem to tu změnila, ale teď jsem se rozhodla pro malou změnu záhlaví.XD
www.didlinka-evicka.blog.cz

Změna č. 29 - Přechodná změna

13. srpna 2010 v 12:22
Po dvou letech jsem udělala design bez Amy (promiň Amy, ale tohle je důležité). Ostrava totiž kandiduje na hlavní město kultury 2015. Už postoupila do druhého kola, a teď se ještě utká proti Plzni. 6. a 7. září pojede odborná porota do těchto dvou měst, a 8. září 2010 se určí vítěz. Já samozřejmě fandím Ostravě, protože je to moje rodné město.XD Až se určí vítězné město, tak tady zase vrátím předchozí design.:-)
www.didlinka-evicka.blog.cz


A jsou tu nové ikonky v menu:
www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz

Změna č. 28

4. srpna 2010 v 17:39
A je to tady! Jak jsem slíbila, po veselém desingu s veselými písničkami z Amyného alba Swings and roundabouts jsem udělalá smutnější desing s pomalými a smutnějšími písničkami. Takže jsem za prázdniny v desingu uplatnila všechny písničky z její nejnovějšího alba.:-)

www.didlinka-evicka.blog.cz
Přibyly reklamy na moje další dva blogy:
www.didlinka-evicka.blog.cz


www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz
motto Amy:

A samozřejmě jsou ty taky nové ikonky v menu:
www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz

Změna č. 27

12. července 2010 v 22:00
No, sláva! Konečně jsem úspěšně dokončila nový desing, který plánuju už od května!:D Ovšem dřív nebyl čas!:D
To byste nevěřili, kolik času mi dalo to zabralo, než jsem celý desing vymyslela!:D Dneska jsem na tom pracovla celý den!XD Je to takový letní (jaký jiný, že?:D ). A jak jinak, než s Amy!!!!!!!! Je hodně veselý, takže jsem tam dala názvy veselých písniček. Příště bude desing s těmi pomalými a smutnými (Deserve better, Take your time, Bittersweet, Heartbeats). Ale já jsem věčný optimista, takže z toho stejně vyjde opět veselý desing!XD

www.didlinka-evicka.blog.cz

V menu máme novou ikonku Amy:

A taky přibyly nové ikonky nadpisů v menu:
www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz

A na závěr ještě do menu přibyla jedna ikonka s Amy a nadpis ,,Forever Amy":

Změna č. 26

13. března 2010 v 22:22
A je tady diamantová změna s názvem: ,,Diamonds are forever"! Ta kombinace černé a růžové sice trochu zavání emo stylem, ale dokázala jsem to šikovně vyrobit tak, aby to spíš připomínalo Amy a její ,,diamantový" styl!:D

A máme tady i nové ikonky v menu:A všimněte si také nového avataru Amy v menu:


...a také nového nápisu v menu:
A co je na tom všem nejvíce cool?
Když vynecháme Amy, tak super jsou ty pohybující se srdíčka!!!!!:-)


P.S.: To záhlaví mi trvalo asi 3 hodiny, ale výsledek fakt stojí za to!:-)

Změna č. 25

15. ledna 2010 v 16:32
Tak už je po Vánocích, takže tady dávám nový lednový design: na pozadí je tapeta s Amy (tu fotku vidím poprvé):

Změna č. 24

10. prosince 2009 v 11:39
Vánoce jsou za dveřmi, dokonce jsou už za 2 týdny. Ani blog už by neměl mít letní kabátek, tak jsem udělala takový Vánoční design - samozřejmě s Amy Diamond!:-)

Změna č. 23

14. října 2009 v 13:53
Konečně jsem po týdnu úplně dokončila nejen vzhled stránky, ale hlavně menu. Protože na PC můžu jenom tak na 10 minut denně.:-(

Změna č. 22

8. září 2009 v 21:09
Tak je tady nová změna! Ti motýlci předtím se mi moc líbili, ale už se mi to okoukalo - bylo to tu 2 měsíce, tak to chce změnu! Na blogu www.amy-diamond.blog.cz chystám taky změnu!:-)


Před rokem jsem ještě designy s Amy Diamond nedělala, to jsem totiž toho ještě o ní tolik nevěděla. Až díky Sbéčku Amynce jsem se o ní dozvěděla víc.:-)
Tady je desing, který tu byl přesně před rokem a byl s Miley Cyrus (no však sbéčko Werča a Amynka ví, to jsem zrovna s nima spřátelila blog!:-)

Změna č. 21

15. července 2009 v 14:27
Tak už jsem to tu s tím růžovým designem nemohla vydržet a dala jsem tu modrý!:D

Změna č.20

26. června 2009 v 13:33
Je tady 2. kulatá změna - 20.!
Na příchod letních prázdnin jsem udělala nový design! Sice je takový hodně růžový, ale už se mi ho nechce předělávat.:D

Změna č. 19

25. dubna 2009 v 21:21
Tak je tu další změna! Je taková narozeninová, protože jsem ji tu dala v den svých 14. narozenin!:-)

Změna č. 18

21. března 2009 v 11:43
Tak konečně přichází jaro (i když to tak nevypadá). Teplota se stále pohybuje těsně nad 0 a stále nosíme zimní bundy. Ale tento design je opravdu jarní a somzřejmě s AMY DIAMOND! No, to záhlaví se mi moc nepovedlo, asi ho ještě časem změním.
 
 

Reklama

Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz