Novinky

Happy Birthday Amy!

15. dubna 2012 v 21:43 | Evelyn

Švédská zpěvačka Amy Diamond dnes slaví krásné 20. narozeniny!!! Všechno nejlepší!:-)
Jinak, tento týden se objevila na akci Stockholm on Ice, kde krasobruslila i zpívala!:-) Líbí se mi, jak tam na ledě bruslí se švédským krasobruslařem Kristofferem Berntssonem. Tady se můžete podívat na seznam videí: TADY!!!

Amy letos nebyla mezi TOP 5 oslavenci na stránce www.osobnosti.cz . Loni se to podařilo, ale to myslím bylo hlavně kvůli tomu, že jsem rozesílala reklamy na její profil.:D Už mě to nějak přešlo. Vidím, že to nemá smysl. Přesto Amy je i nadále mým velkým vzorem a vždycky to bude moje nejoblíbenější zpěvačka.:-)

klikněte pravým tlačítkem na obrázek a dejte "zobrazit obrázek" pro zobrazení plné velikosti. Amy je jako druhá ve sloupci vpravo:

Birthday Project pro Amy Diamond!

1. dubna 2012 v 15:16 | Evelyn
Ahoj všichni! Asi víte, že Amy slaví 15.4.2012 své 20. narozeniny. Anittu napadlo uspořádat narozeninový projekt pro Amy. Cíl je, abyste natočili krátké video, ve kterém Amy přejete (nejlépe v angličtině) k jejím narozeninám. Kreativitu necháváme na vás. Důležité je, aby se zapojilo co nejvíc fanoušků, protože Amy si zaslouží vědět, že její fanoušci stojí vždycky při ní (fanoušky z jiných zemí bereme taky :-). Své videa zasílejte na mail amy-diamond@seznam.cz (pokud by byly moc velké, tak je posílejte přes uložto.cz nebo uschovna.cz). Své videa posílejte do 13.4.2012!!!
TOHLE NENÍ APRÍL!!!

Objednejte si vánoční časopis Amy Diamond!

9. listopadu 2011 v 19:15 | Evelyn
Tohle je myslím skvělá zpráva pro všechny, kdo nežijí ve Švédsku, a chtěli by si koupit Amyn vánoční časopis s názvem "Amy Diamond´s Jul"! Můžete si ho totiž objednat tady:

Balíček obsahuje časopis + CD nových švédských vánočních koled, které Amy nazpívala.
Stojí to 79 SEK (švédských korun), což je 221 Kč.
Doba dodání trvá 1-4 dny (a podle zkušenosti to trvá takhle dlouho i do Česka :-)

V časopise najdete spoustu zajímavostí, tipů, nových fotek, kalendář, diář, plakáty... a to vše jen s Amy!!! Vlastně celý časopis je sestavený samotnou Amy, takže tohle ocení hlavně velcí fanoušci, jako jsem já.:D

Tady si můžete pustit nové koledy, které v CD najdete:


Amy jede opět do světa!

8. května 2011 v 21:37 | Evik95
Wow! Už jsem se začínala bát, že jiné evropské státy už zapomněly na Amy! Naposledy totiž v zahraničí vystoupila tuším v roce 2007, a to na Dánském vánočním koncertě.

A teď k věci: Amy vystoupí ve čtvrtek 12.5.2011 v Litvě na akci "Fialová noc", v litevštině: "Purpuriné naktis"!:-) Bude to vysíláno živě na litevské TV3 ve 21:00!:-)
Amy zatím poprvé a naposledy vystoupila v Litvě na začátku roku 2007. Myslím, že si zase začíná prorážet díru do světa.:-) Ještě by to chtěla nový klip, a hned pojede... třeba do Česka!:-D

Hlasujte pro Amy na Nickelodeon Kids´ Choice Awards!

15. března 2011 v 11:37 | Evik95
http://1.2.3.13/bmi/i416.photobucket.com/albums/pp250/AmyDiamondMania/Misc/logo-special-sub.png
Jupí! Amy je letos opět nominovaná na Nickelodeon Kids Choice´ Awards v kategorii "Nejoblíbenější švédská hvězda"!!!:-) Hlasujte tady:
http://kca.nickelodeon.se/#category:kca_favourite_star_se
Amy Diamond
Stačí kliknout na kolečko pod fotkou Amy a hlas se automaticky odešle.:-) Můžete hlasovat olikrát chcete, což je skvělý!:-)

Vyhlášení bude 2.4.2011 v Los Angeles, takže hlasujte, hlasujte, hlasujte!:-)

Amy Diamond na britských internetových novinkách!:-)

12. března 2011 v 21:21 | Evik95
Sice už to je trochu starší článek, ale tady si ho můžete přečíst:
http://www.independent.co.uk/arts-entertainment/music/news/bieber-fever-get-over-it-meet-the-new-kids-on-the-block-2219981.html

Je to sice článek s nápisem Bieber Fever, ale je to hlavně o tom, že stále více dnešních mladých lidí se už v tak nízkém věku stává slavnými. Jedním z příkladů uvedli švédskou zpěvačku Amy Diamond, které věnovali dokonce celý odstavec!:-)

Vítezové nového CD!

17. prosince 2010 v 22:59 | Evik95
Díky An!ttě za komentář!:-) Díky tomu jsem se dozvěděla, že Amy už nahrála nové video, ve kterém odpovídá na poslední otázky a pak určuje vítěze! Bohužel ani jeden z českých fanoušků nevyhrál.:-( Myslím, že nás tam bylo 5 čechů, možná víc..... ze 150 lidí.XD
Ale hlavní je, že nám všem Amy odpověděla na otázku.:-) No, dobře. Mě odpověděla jenom na půlku otázky. Na to, jestli plánuje natočit nový videoklip mi neodpověděla.:-( Ale snad bude.:-)

A tady jsou vítězové (Amy říká přezdívky soutěžících):
3.místo: Amyboy3 (fanoušek z Dánska) - vyhrává podepsaný singl Only You
2.místo: HottienTottien (fanoušek z Dánska) - vyhrává podepsaný singl Only You
1.místo: Diamanten1611 (švédská fanynka Illona, kterou Amy už určitě dobře zná, když ví i její jméno.:-) Určitě velká fanynka:-) ) - vyhrává podepsané CD Greatest Hits

Potlesk všem výhercům! Velká gratulace!:-)
A my ostatní snad někdy příště.XD

Výherce CD bude vyhlášen v příštím videu!

15. prosince 2010 v 21:37 | Evik95
Amy teď na konci osmého videa s otázkami řekla, že příště oznámí vítěze jejího nejnovějšího CD Greatest Hits!:-)
Bude to napínavé....XD

Jinak "Kouzelný Deník" začnu psát buď na konci tohoto týdne nebo příští týden.:-) Už se nemůžu dočkat, až začnu psát. Nejradši bych začala hned, ale mám ještě moc práce do školy. Snažím se vytáhnout pár trojek na dvojku.XD
www.didlinka-evicka.blog.cz

Vzkaz od Amy z 13.11.2010

18. listopadu 2010 v 15:05
Hurá! Amy opět píše! Její vzkaz tentokrát nese název:

Řidičský průkaz

"Ahoj všichni!
Doufám, že se máte skvěle a užili jste si posledních pár týdnů. Od doby, co jsem naposledy psala, se toho tolik stalo. (zajímavé, to píše vždycky.:D ) Mám toho tolik co říct.

Na konci října jsem vydala své Greatest Hits album. Od té doby jsem vystupovala a podepisovala cd na mnoha různých místech ve Švédsku.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Během podzimních prázdnin (nebo jak byste přeložili "mid-term break"?) jsem tři dny koncertovala ve Stockholmu a dělala rozhovory o novém albu. Je to tak skvělé, že je CD v obchodech, a že můžu konečně vystupovat s písněmi z nového alba.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Během prázdnin měl můj taťka narozeniny, takže jsme uspořádali párty se spoustou dárků, skvělým mamčiným jídlem (mimochodem Amy prý nejvíce dává přednost mamčiným dobrotám.:-) a krásným dortem. Zobžňuju narozky, stejně jako můj malý bráška. Vždycky chce předávat oslavenci všechny dárky. A vždy, když někdo otevře dárek, tak bráška vykřikne "Ooooh".:-)

Také jsem byla ve škole a naučila jsem se spoustu nových věcí. Přišel k nám pánský kadeřník, který nás učil, jak zkrátit vousy, a dal nám tipy, co je dobré, když stříháme vlasy můžům. Hodně jsme pracovali na našem školním projektu a nyní se plánuje další focení. Taky jsem pracovala v kadeřnictví a trávila čas se svou rodinou.

Včera byl pravděpodobně jeden z nejúžasnějších dnů. Moje mladší sestra Lisa měla 14. narozeniny, takže jsme strávili většinu dne úklidem, balením dárků a tříděním všeho, než se vrátila domů. Veče jsme jedli, zpívali, dali jí dárky a jedli výborné narozeninové koláčky. (prostě birthdaycakes, nevím jestli se to překládá) Včera se ještě udála další věc. Pořád nemůžu uvěřit, že se to stalo! UDĚLALA JSEM ŘIDIČSKÉ ZKOUŠKY! Je to tak úžasný pocit. Byla jsem tak šťastná, když mi řekli, že jsem prošla. Pak jsem volala rodičům a hned jsem jim to řekla. Taťka mě vyzvedl a odvezla jsem nás domů. Cítila jsem se tak úžasně a zvláštně! Pak jsem jela do školy (No, jo. Už machruje s řidičákem!:D ) a po škole jsem zavezla sestru na trénink. Připadala jsem jako ve snu a asi si tak ještě připadám.

(Uznání řidičské zkoušky - Ano)

(Vydání řidičského průkazu - Ano)

Dneska asi ještě budu trochu jezdit. (překvapivě.:D ) Potom budeme připravovat Lisinu narozeninovou párty, která bude dnes večer. Má přijít třináct holek, takže toho musíme ještě hodně udělat.

Zítra jedu do Malmö. Budu tam vystupovat a mít autogramiádu. Doufám, že tam některé z vás uvidím.

Doufám, že budete mít skvělý víkend.:-)
S láskou Amy"Tenhle překlad berte hooodně s rezervou. Je to docela volně překládané, jinak by to nedávalo smysl.:-)

Výherce nového cd bude vyhlášen v neděli!

1. listopadu 2010 v 17:27 | Evik95
Těším se na všechny odpovědi, některé budou určitě velmi zajímavé!:D Už vidím, jak mi odpovídá na otázku, jestli podnikne tour po Evropě!!!!:D:D Prostě Evik Bobik!:D Ale zároveň jsem se ptala, jestli natočí nový videoklip, tak snad na to bude nějaká určitější odpověď.:-) Překlad Evika Bobika samozřejmě berte s rezervami!:D

"Ahoj všichni! Děkuji moc za vaše úžasné otázky! Obdržela jsem 150 otázek a příští víkend je přečtu a odpovím na všechny. Příští neděli (7.11.2010) přidám nové video se všemi mými odpověďmi a určím vítěze. Krásný víkend! Papa!":D

Amy a její nový rekord!:-)

31. října 2010 v 17:33
zdroj: www.amydiamond.se

www.didlinka-evicka.blog.cz
Amy je oficiálně nejmladší švédský umělec v historii, který nahrál album svých nejlepších hitů (Greatest Hits)!:-) Obrovská gratulace!!!!!!!!

Obnovení stránky www.amydiamond.com !!!

17. října 2010 v 17:38
Stránka www.amydiamond.com byla už rok a půl mimo provoz. Byla to škoda, říkala jsem si, že tak to je už asi napořád.
A pak mě napadlo se tam dneska podívat a zjistila jsem, že ta stránka se opět po roce a půl rozjela!:-)
www.didlinka-evicka.blog.cz

Amy bude příští sobotu vystupovat v Dansfeber!

10. října 2010 v 20:48
zdroj: amydiamondonline.com
Příští sobotu 16.10.2010 bude ve Švédsku finále soutěže Dansfeber - Taneční horečka (myslím, že je to něco jako u nás Stardance. Ale možná je to úplně něco jiného.:D ).
Jako hosté tam vystoupí Amy Diamond, Mikael Rickfors a Ola Svensson. Amy a Mikael budou taky zpívat duet, a Amy tam dokonce zazpívá svůj nový singl "True Colors", který ještě nevyšel!
Takže: 16.10.2010 ve 20:00 na švédském programu TV4

Singl "Only You" se propadl na 27.místo

10. října 2010 v 20:36
Ještě minulý týden byl Amyn singl Only You ve švédských hitparádách na 9. místě, tento týden se propadl až na místo 27.
aktuální pořadí sledujte každý týden tady: http://www.hitlistan.se/
27( 9)
/ 2/
Klicka här för att visa information om artikel.AMY DIAMOND
ONLY YOU
COSMOS
PGM SEVGT1004901

"Only You" na 9.místě!

5. října 2010 v 20:17
Amyn nový singl "Only You" se ve švédských hitparádách umístil na 9.místě!:-) Bravo Amy.:-)

Kvalitní obal nového cd!

5. října 2010 v 20:09
Amy na svém facebooku uveřejnila kvalitní fotku připravovaného cd Greatest Hits!:-)
www.didlinka-evicka.blog.cz

Sledujte Free Radio!

3. října 2010 v 14:01
Tento týden jsem do brněnského Free Radia napsala vzkaz, jestli by mohli do jejich "Premiéry Dne" zařadit nový song od Amy Diamond s názvem "Only You". Odepsali mi na email, že pokud to bude tak dobré, jako It´s My Life, tak to tam dají!:-)

Takže pokud bydlíte v blízkosti Brna, nalaďte si 107FM!
Vysílací časy Premiéry dne:
Pondělí-Čtvrtek: 9:00, 13:00, 17:00, 21:00
Pátek: 9:00, 13:00, 21:00

A pokud to máte, tak jako já, do Brna trochu dál, tak se podívejte na http://www.freeradio.cz/ a poslechněte si ve stejném čase online vysílání!:-) Nebo se podívejte do archívu premiér dne!:-)

P.S.: Premiéry dne se vysílají pouze v pracovní dny!

No, to byla ta optimističtější stránka. Pokud se na to podíváme z té pesimistické, tak je docela možné, že se jim ten song nebude zdát dost cool, a nedají ho tam. Ale a pokus to přece stojí, ne?;-)
www.didlinka-evicka.blog.cz

Vzkaz od Amy z 30.9.2010

1. října 2010 v 18:06
zdroj: www.amydiamondonline.com
Amy včera napsala nový vzkaz a přidala spoustu fotek.:-)


,,Ahoj všichni,
Doufám, že se máte dobře a že jste skvěle zahájili podzim.
Už to je skoro měsíc, co jsem vám naposledy napsala vzkaz a od té doby se toho stalo opravdu hodně.:D

V srpnu jsem byla ve Stockholmu a v Halmstadu, kde jsem náhrála "Only You", "True Colors", "Ready To Fly", "Perfect" a akustickou verzi "What´s In It For Me", "It´s My Life" a "Shooting Star". Bylo to moc zábávné nahrávat nové verze starších songů. Zvláště akustická verze písně "It´s My Life" se hodně liší od originálu. Už se nemůžu dočkat, až to uslyšíte!:D

2czsg90.jpg picture by AmyDiamondMania

Taky jsem vystupovala na mnoha různých místech. Byla jsem v královské zahradě ve Stockholmu, ve Skanzenu, ve městech Vaggeryd, Södertälje, Nässjö a minulý víkend jsem vystupovala a měla autogramiádu na pěti různých místech se svým novým singlem "Only You". Všechny koncerty jsem si moc užila!

208y4ub.jpg picture by AmyDiamondMania

2latvgo.jpg picture by AmyDiamondMania

vmzxpf.jpg picture by AmyDiamondMania

znt3f6.jpg picture by AmyDiamondMania

2agotiw.jpg picture by AmyDiamondMania

28cdjqv.jpg picture by AmyDiamondMania
(Já s Lisou se snažíme odehnat vosu, která kolem nás ve Skanzenu létala)

2ah9jfb.jpg picture by AmyDiamondMania

wb5qu1.jpg picture by AmyDiamondMania

Na některých místech jsem vystupovala s kapelou, někde s tanečníky a v Nässjö jsem zpívala s orchestrem. Bylo to tak zábavné, zvláště, když jsem měla zpívat písně, které jsem nikdy předtím nezpívala (Evik95 radí: mrkněte na záznam vystoupení TADY!!!!). Moje nejoblíbenější píseň, kterou jsem tam zazpívala, byla "Smoke on the Water".
2vnhx12.jpg picture by AmyDiamondMania

Na začátku září jsem s celou rodinou a kamarádkou od sestry Lisy, která se shodou okolností taky jmenuje Lisa, byla ve Stockholmu na premiéře filmu "Princezna Lillifée". Výzdoba tam byla fakt nádherná - růžový koberec, růžové koláčky a sladkosti. Všechny holky byly převlečené za princezny a kluci za prince. Moje malá sestra Holly měla na sobě krásné růžové šaty a vílí křídla. Taky jsem ji upravila vlasy do stylu prinzezny!
11hckuq.jpg picture by AmyDiamondMania

ezkhm0.jpg picture by AmyDiamondMania

2v8gx7c.jpg picture by AmyDiamondMania

Bylo to tak zábavné slyšet můj hlas z kreslené postavičky na filmovém plátně. Bylo to taky extra speciální, protože to bylo poprvé, kdy šel s námi do kina i můj mladší bráška Charlie (má teprve rok a půl!)

Také jsem začala můj třetí a zároveň poslední ročník na kadeřnické škole. Právě teď opravdu tvrdě pracujeme na velkém projektu. Moje kámoška Amanda a já budeme pracovat na tom projektu celý rok. Všechno jsme už plánovaly několik týdnů a teď v sobotu budeme mít focení pěti modelů. Bude to zábava!

Nyní je to oficiální! Jedu na turné s muzikálem "Alenka v říši divů"  po Švédsku! Začneme v únoru a budeme vystupovat v různých městech prakticky každý víkend až do dubna. Bude to zábava vidět tolik různých divadel ve Švédsku. V poslední době jsme se měli dobře a nejspíše se budeme mít ještě lépe, když budeme tolik cestovat!
5f5729.jpg picture by AmyDiamondMania

Moje Greatist Hits album vyjde téměř za měsíc! Bude to skvělé mít autogramiádové turné ve Švédsku a setkat se s tolika lidmi.

Teď budu uklízet můj pokoj, dělat úkoly a později budeme jíst tacos, protože dnes máme doma "Taco-Thursday"! (poznámka Evik95: Tacos je tradiční mexické jídlo. Jedná se o malou tortillu, která je naplněna směsí)

Krásný večer a hodně lásky od
Amy"

"Only You" je cover verze...

25. září 2010 v 21:14
Dozvěděla jsem se to od sb Jennifer a ta zase od Pospoly.

Ale vzhledem k tomu, že nové album Amy bude převážně naplněné jejími nejúspěšnějšími staršími singly, tak to docela chápu, že si může nahrát občas i cover verze.XD
Myslím, že naposledy použila cover verzi ve svém prvním albu This Is Me Now (2005). Bly to písně "Tommorow" a "If I Ain´t Got You".

Teď mají být v novém - už šestém albu Amy 4 úplně nové písničky. První "Only You" vyšla již včera, a ukázalo se, že je to cover verze od  Flying Pickets. No, Amy překvapila. Ale přesto se mi ta píseň líbí. Proto je možné, že zbylé 3 songy budou taky cover verze.

Nové písničky Amy se mají jmenovat:
"Only You" , "True Colors" , "Perfect" a "Ready To Fly".
Tady se můžete podívat na všechny ukázky originálních písní, a z čeho podle mě čerpala Amy:

Flying Pickets - Only You
(tak tohle už je jasný zdroj, už to můžeme porovnat s Amyným provedením)

Cyndi Lauper - True Colors
(tuhle píseň mám ráda od doby, co jí v první Česko hledá Superstar (z roku 2004) zazpívala tehdejší finalistka Petra Páchová)

Smashing Pumpkins - Perfect
(ještě jsem se rozhodovala mezi stejnojmennou písní od Simple Plan nebo Alanis Morissette. Ale myslím si, že od nich by Amy cover verzi nezpívala. I když, kdo ví. Třeba to nakonec nebude jako cover, ale Amyn originál.:-) )

Amy Pearson - Ready To Fly
(zase plno písní se stejným názvem. Opět tipuju.)

Singl "Only You" - celá verze ke shlédnutí!:-)

23. září 2010 v 18:45
zdroj: SB Jennifer: www.amydiamond.blog.cz

Ode dneška moje absolutně nejoblíbenější píseň!:-) Úžasná melodie. Už se těším na další tři písně z nového alba!:-)
Singl "Only You" sice vyjde až zítra, ale už teď je na youtube celá verze.:-) To pozadí u písničky vypadá jako obal, ale nejsem si jistá.
 
 

Reklama

Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz