Freddie Highmore

Happy Birthday Freddie!:-)

14. února 2013 v 23:38 | Evelyn
Britský herec Freddie Highmore dnes slaví své 21. narozeniny! Všechno nejlepší!!!:) Je to jeden z mých nejoblíbenějších herců. Můžete ho znát například z filmu Karlík a továrna na čokoládu, Hledání země Nezemě, August Rush: Melodie mého srdce, Kronika rodu Spiderwicků, nebo z jednoho z nejnovějších filmů - The Art of Getting By (v českém vydání: Umění zapadnout), kde si zahrál hlavní roli společně s Emmou Roberts.

Dneska byl také Valentýn! Jak jste ho oslavili? S mým klukem za sebou musíme dojíždět trochu dál vlakem, takže to oslavíme až o víkendu.:)

Freddie Highmore: ,,Líbání s Emmou Roberts není špatné"

31. října 2011 v 22:03 | Evelyn
Ano ano. už od pátku vám slibuju várku hned šesti článků, a skutek utek. Fakt moc se omlouvám, ale nestíhám. Zítra to pravděpodobně taky nestihnu a pozítří pravděpodobně taky ne... v pátek už vůbec ne!:D Takže snad o víkendu.:-) Určitě!!! Protože psaní jsou moje myšlenky, moje vzpomínky. Proto to tu chcu co nejdříve napsat, protože to jde pořád rychleji, než do mého skutečnéo deníku, ve kterém jsou moje myšlenky o měsíc pozadu.:D Prostě nestíhačka. Můj život je děsně busy a crazy.:D
Ale teď k tématu. Našla jsem zase nějaký novější článek o Freddiem:

19tiletý britský herec Freddie Highmore přiznává, že líbání s Emmou Roberts ve filmu "The Art of Getting By" nebylo špatné.

Mladý herec zahrál tuto romantickou scénu s jeho hereckou kolegyní, která je neteří královny filmového plátna - Julie Roberts, v jejich posledním filmu. Freddie ostýchavě přiznává, že tuto scénu ve filmu si užil.

Freddie řekl: ,,Rozhodně jsem při líbačce nepřemýšlel jako 'Ach to je absolutně úžasné'. Ale víte, líbaní s Emmou Roberts není špatné. Jenom blbec by dělal, že je to jinak."

Emma není jedinná jednička na seznamu hvězd, se kterými se Freddie vídá. Je fascinovaný přátelstvím s Johny Deppem, se kterým hrál ve filmu "Hledání země Nezemě".

Freddie dodává: ,,Johny je právě v Londýně, ale uvidím ho, než odjede. Je to docela fajn udržet si přátelství, i když se moc nevidíte,ale když se vidíte, tak zase spokojení.Prý koluje nějaký drb, že máme narozeniny ve stejný den, ale není to pravda."


No není Freddie sladký?
Osobně jsem volně překládala, tak se nedivte, že to občas zní divně.:D Není to ani zdaleka dokonalé.:D

P.S.: Já chcu film The Art Of Getting By v českých kinech!!!!!!!!!!!!!!! V červnu byla americká premiéra, koncem září byla premiéra v Německu... tak sakra dejte to i do českých kin!!!!!!

"The Art Of Getting By" - Trailer

22. dubna 2011 v 14:38 | Evik95
Můj oblíbený herec Freddie Highmore hraje s Emmou Roberts hlavní roli ve filmu "The Art Of Getting By", který měl premiéru v lednu na americkém festivalu Sundance. Film ale pak odkoupilo Studio Fox, které změnilo název filmu z "Homework" na "The Art Of Getting By". Oficiální premiéra v Americe bude 17.6.2011, německá premiéra je stanovena na 25.9.2011, takže u nás by to mohlo být někdy na podzim.:-)
Děkuji sb Eve (www.highmore-freddie.blog.cz) za info.:-)

 
 

Reklama
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz