Už 7 let s vámi...

20. dubna 2013 v 23:59 | Evelyn |  Co napsal život...
Zní to neuvěřitelně, ale už je to přesně 7 let od chvíle, kdy jsem takhle coby malá holka (necelých 11 let) jednoho slunečného odpoledne přišla ze školy a na radu kamarádky si vytvořila vlastní internetový blog! Bylo tehdy 20. července 2006. Nemohla jsem uvěřit, že konečně můžu přispívat na internet, stejně jako redaktoři internetových novin a autoři zajímavých stránek. Byla jsem naprosto unešená! Blog mi změnil svět. Konečně jsem mohla své myšlenky sdílet se světem, aniž by obsah hned uviděli mí rodiče, učitelé, spolužáci nebo kamarádi. Viděl to prostě jen ten, který se chtěl na můj blog podívat...

Diddl Mánia

Proč didlinka-evicka? Musíte brát ohled na to, že mi tehdy bylo pouhých 10 let. Hitem byli plyšáčci Diddl a já se rozhodla do té Diddl mánie přispět názvem mého blogu. Zhruba první rok působení na internetové síti jsem přispívala téměř jen o Diddlech. Pak přišly nápady na další témata... pořady v televizi, celebrity, soutěže...a Amy Diamond.
Diddl,Diddlina,pensieri,cuore,cuoricini,dolcezza

Jedna zpěvačka, milión zážitků...

Vše to začalo v září 2007, když jsem prouzdala po netu a narazila jsem na píseň "What's in it for Me" od švédské zpěvačky jménem Amy Diamond. Její písničky jsem začala poslouchat. Začala jsem o ní taky psát na blogu a brzy jsem si díky ní našla spoustu nových internetových přátel. Poznala jsem Anittu, Michelle, Jennifer, Pospolu a spoustu dalších skvělých lidí. V roce 2009 jsem dokonce při návštěvě Švédska poznala Amy osobně! Byl to neuvěřitelný zážitek!

Nový pohled na svět, noví přátelé, nové možnosti...

Jak jsem rostla, začala jsem mít víc práce, víc povinností, ale taky víc koníčků. Na blog už nezbylo tolik času, ale přesto jsem zůstala o psaní o mých zážitcích a názorech, o které s vámi někdy prostě musím podělit, než se vypaří z mé hlavy.:D

Nedá se říct, že by mě blog udělal intreovertkou. Takové myšlení jsem měla odjakživa. Jsem spíše kreativní duše, blog ji jen podpořil a dodal mi víc možností, jak se o mé články s ostatními podělit. V tomto mi hodně pomohl a jsem mu za to vděčná. Navíc mi pomohl rozšířit obzory. Poznala jsem spoustu nových lidí. S blogerkou Anittou se znám už od roku 2008, ale poprvé jsme se potkaly naživo teprve v prosinci 2012. Bylo to skvělé setkání a jsem moc ráda, že tato příležitost nastala.:) Díky blogerce Eve, která už více než rok nepíše články, jsem získala kontakt na herce Honzu Komínka. Díky ní mám teď jeho autogram a každý rok můžu pořádat narozeninové projekty pro něj, které umožní všem fanouškům popřát mu a poslat vzkaz. Je tady tolik pozitiv, které jsem díky blogu získala...

Pokud mám zmínit i špatné stránky, tak je to čas, který mi vzal. Opravdu kvalitní článek píšu i tři hodiny. Zato pak mám z výsledku dobrý pocit a vím, že jsem právě zaznamenala kus sebe a svého aktuálního myšlení, které třeba za pár let už bude minulé.:) Designy mi taky vždycky zabraly spoustu času, někdy i půlku dne. Proto už jsem téměř rok design neměnila a myslím, že hned tak měnit nebudu. Není čas.:D

Blog stárne, já taky...

Dnes už tento blog slaví 7. narozeniny! Věřím, že jednou se na tento blog podívám jako stará babička, a budu vědět, že za těch několik desítek let zůstal tento blog stále aktivní a já zde takto uložila hromadu vzpomínek.

Chtěla bych poděkovat všem, co tady chodíte. Moc si toho vážím. Dáváte mi energii, abych pokračovala a plnila tak své sny. Věřím, že jednou se mi podaří stát se novinářkou, případně vydat nějakou tu knihu. Děkuji za vaše názory, děkuji za motivaci a naději, kterou mi dáváte.:) Děkuji za všechno.

Vaše Evelyn
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kolik ti je let?

0-5 4% (32)
6-9 4.4% (35)
10 5.2% (41)
11 5.8% (46)
12 5.9% (47)
13 10.2% (81)
14 9.7% (77)
15 11.2% (89)
16 7.8% (62)
17 6.2% (49)
18 4.9% (39)
19 4.8% (38)
20-30 5.7% (45)
31-50 4.7% (37)
51-70 3.4% (27)
71 a více 5.9% (47)

Komentáře

1 Terka Terka | E-mail | Web | 23. května 2013 v 18:38 | Reagovat

Myslím si, že ty na tu žurnalistiku a vydání knihy jistě máš :) píšeš opravdu moc pěkně a je dobré, že jsi za celou dobu co bloguješ, zůstala u tohoto blogu i nadále. To já se můžu akorát stydět, za dobu, co bloguji - to je tak nějak čtyři roky - jsem vystřídala nespočet blogů, ale jsem si na 99,9% jistá, že se už nikam jinam stěhovat nebudu. Tento blog, co mám teď má taky čtyři roky, ale po obnovení tři. Já jsem ho totiž na nějakou dobu smazala, ale posléze jsem ho znovu obnovila a jsem tomu ráda :)

Ráda bych spřátelila, ale už měsíc jsi nepřidala žádný nový článek. Vím, psala jsi že nemáš moc času, ale i tak.. dám si tě na blog do katalogu oblíbených blogů, ale pokud zlepšíš aktivitu, mohla bych uvažovat i o spřátelení jako takovém. Takhle ne, neměla bych co komentovat.. ale budu tu chodit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz