Únor 2013

Úspěch č.3 - Zveřejnění dalšího článku na stránkách MF Dnes

16. února 2013 v 19:19 | Evelyn |  Úspěchy
V říjnu 2012 se mi opět skoro podařilo dostat svůj článek do novin MF Dnes. A opět jsem se dostala jen na jejich internetové stránky, ale i tak jsem šťastná.:) Každý semestr totiž MF Dnes vyhlašuje téma, na které studenti můžu psát své články s názory. Tentokrát bylo tématem: Kde bych chtěla být za 20 let. Už je to půl roku zpátky, a tak si říkám, že ten první odstavec bych asi teď předělala a napsala trochu jinak, alespoň co se skladby věty týče. Jinak názor jsem nezměnila, podstata článku stále vystihuje moje plány do budoucna.:) Můžete si ho přečíst, když kliknete na celý článek...

Happy Birthday Freddie!:-)

14. února 2013 v 23:38 | Evelyn |  Freddie Highmore
Britský herec Freddie Highmore dnes slaví své 21. narozeniny! Všechno nejlepší!!!:) Je to jeden z mých nejoblíbenějších herců. Můžete ho znát například z filmu Karlík a továrna na čokoládu, Hledání země Nezemě, August Rush: Melodie mého srdce, Kronika rodu Spiderwicků, nebo z jednoho z nejnovějších filmů - The Art of Getting By (v českém vydání: Umění zapadnout), kde si zahrál hlavní roli společně s Emmou Roberts.

Dneska byl také Valentýn! Jak jste ho oslavili? S mým klukem za sebou musíme dojíždět trochu dál vlakem, takže to oslavíme až o víkendu.:)
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz