Jsem na zajíčky... no a co?

6. září 2012 v 22:25 | Evelyn |  Mé tvrdohlavé názory
Dobře, ne doslova, ale ten obrázek je dobrý, co?:D Tímto článkem jsem chtěla říct, že v lásce na věku nezáleží. Vždyť je to jen číslo. Možná se vám už stalo, že si skvěle rozumíte s jedním klukem, ale když přijde na řadu přiznání věku, v duchu se zarazíte: ,,Hmm, je mladší než já. To by asi nemohlo klapat, vždyť kluci dospívají později. Nebo... je jeden rok moc velký věkový rozdíl?" Věřte, mě už tohle potkalo v životě několikrát. A nejsem jediná. Jsou prostě případy, kdy se do toho jít vyplatí...

Jak velký věkový rozdíl?

Samozřejmě záleží, v jaké věkové kategorii se s vaším protějškem nacházíte a jak velký rozdíl mezi vámi je. Pokud jste čerstvě rozvedená žena po čtyřicítce, která hledá útěchu pro své bolavé srdíčko u vysokoškoláků, kteří jsou narozdíl od mužů vašeho věku ještě celkem ,,fresh", tak musíte myslet na fakt, že jim v žilách koluje ještě mladá krev (přece jenom, přiznejme si, že většina chlapů z puberty nikdy nevyroste) a touží po větší volnosti a dobrodružství. Nemůžete tedy od nich očekávat, že se budou chtít usadit... natož založit rodinu. Taky se svým životním tempem byste ho nemusely stíhat. Divoké párty a podobné akcičky jsou vyloženě jejich parketa, kterou ne každá žena může uznávat. Navíc, pokud máte děti, bude vztah o to víc komplikovanější. Zajíčci nechou závazky! Ale samozřejmě jsou i vyjímky, kvůli kterým se to všechno risknout vyplatí.:)
Pokud je vám méně než 15 let, tak taky není ideální začínat si s mladším klukem. Podle mých zkušeností zhruba do těch 15 let hraje každý rok velkou roli. Čili, pokud je vám například 14, a líbí se vám 13tiletý kluk, tak to radši ještě předem dobře zvažte. Tohle byl před pár lety přesně můj případ a nedopadlo to dobře. Kluci dospívají později! Ten můj tehdy říkal, jak mě strašně miluje (no, znáte to. Takové ty pubertální lásky :D ) a půl roku později se změnil chováním úplně k nepoznání a náš vztah se rozpadl. O dva roky později ale neuvěřitelně zmoudřel, a začali jsme se spolu zase normálně bavit. Tentokrát radši jen jako přátelé, ale pro mě je důležitý fakt, že už se nechová jako totální debil.:) Proto si myslím, že do těch 15 let stačí dát vašemu vztahu 2-3 roky čas, a uvidíte, nakolik se kluk změní.
Pokud vám je o něco málo více než 15 let, tak jste přesně můj případ. Mně je teď 17 a často mi příjde daleko víc fajn 16tiletý kluk, než kluk v mém věku. Nevím, čím to je. Možná tím, že vypadám trochu mladší, a tudíž po mně koukají spíš mladší kluci.:D Dlouho jsem si to nechtěla přiznat, ale asi jsem prostě na zajíčky. To ale není žádné mínus! Jsou i kluci, kteří už v 16 mají daleko dospělejší názory a přístup k životu, než jejich vrstevníci. Ale to všechno samozřejmě záleží na typu kluka. Jsou kluci, kteří už v 15 mají představu o své budoucnosti, a jsou kluci, kteří to neví ani o 10 let později. Do vztahu s mladším klukem nad 15 let se vyplatí jít v případě, že jste bez jakýchkoliv pochybností zastánkyně názoru, že věk je přece jenom číslo!

Mít zajíčka je IN!!!

I spousta celebrit randí s mladšími kluky. Začneme u těch českých. Vezměte si třeba Tatianu Vilhelmovou (34) a Vojtu Dyka (27). Jsou spolu více než rok a stále jim to klape! Nebo co třeba taková naše reprezentantka ve wimbledonu - Petra Kvitová (22) a její kolega Adam Pavlásek (17). Ze zahraničních můžeme jmenovat třeba Selenu Gomez (20) a Justina Biebera (18), kteří se prostě našli. Nebo co třeba Demi Moore (50) a Ashton Kutcher (34)? Sice se nedávno rozvedli, ale jejich vztah vydržel dlouho.:)

Stále pochybujete o vztahu s mladším klukem? Bojíte se špatného ohlasu okolí, přátel a rodiny? Pamatujte, že pokud si se svým protějškem dostatečně důveřujete, a část vašeho srdce vás nabádá, ať do toho jdete, tak to přece jen zkuste. Když to nebude fungovat, tak se nic neděje. Život je o sbírání nových zkušeností, a díky této budete zase o něco moudřejší a připravenější na příští vztah.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jakým způsobem se dokážete nejlépe vyjádřit?

Mluveným projevem 25.5% (12)
Písemným projevem 40.4% (19)
Pantomimou 2.1% (1)
Jinak 6.4% (3)
Vším možným! Hlavně, když ostatní pochopí, co myslím.:D 25.5% (12)

Komentáře

1 Christeen Christeen | 6. září 2012 v 22:45 | Reagovat

Ano! Konečně někdo, kdo mě chápe. Je mi 15 a chodila jsem s 13-ti letým, dřív to byl jen kámoš a já se strašně ráda zamilovávám do mladších... Jednou mi nevyel jeden vztah, ale nebylo to nic vážného, ale on tu byl pro mě, vyslech mě, dokonale mi rozuměl. I dřív jsme si rozuměli, ale v ten den to bylo najednou jiné, prostě mi  pomohl. Byl pro mě oporou. Začala jsem s ním i víc chodit ven a pak... Prostě jsme se dali dohromady. Pak ale přišla starost o střední školu a tak. Prostě jsem měla starostí nad hlvu, byla jsem nevrlá a musela jsem se s ním rozejít pro mé i jeho dobro.

2 Anitta Anitta | Web | 8. září 2012 v 10:55 | Reagovat

Já věk vůbec neřeším. Záleží hlavně na tom, jak je ten kluk vyspělej a rozumnej. Na světě jsou třináctiletí kluci, kteří se chovají a vypadají na 16 a opačně... Klidně bych chodila s mladším klukem, ale nesměl by vypadat mladší než já! To bych si připadala jako jeho starší ségra :-)

3 Eddie Downey Eddie Downey | Web | 8. září 2012 v 11:35 | Reagovat

zajímávé,já nevém nikdy se mi nestalo že bych měla tu možnost chodit s mladším

4 Michaela Michaela | Web | 8. září 2012 v 14:15 | Reagovat

Jo tohle se mi taky stalo. Nechodila sem s mladším z vlastní vůle spíš ze sázky, ale světe div se celkem to šlo.:D Ale jen do určité nebo spíš v určitých chvílých.:) Občas měl svoje pubertální nálady a prostě ted už vím, že to je naprostej debil.:D  Momentálně mi je 18 a mám o dva roky staršího přítele a sem naprosto spokojená.:)

5 Naufy Naufy | Web | 15. září 2012 v 1:17 | Reagovat

:DDDD a kdo ti to říkal???? no co :P a nečti mi to přes rameno není to slušné... :DDD nevím proč, ale tvoje články mě vždycky hrozně byví číst :D (asi pro to, že v nich vidím, to co sama říkám... :D) a často se u nich hodně zasměju... ;)

6 Eddie Downey Eddie Downey | Web | 28. září 2012 v 16:32 | Reagovat

PS. nový vlog, tak se když tak koukni :)
XoXo Eddie

7 louis vuitton louis vuitton | E-mail | Web | 17. října 2012 v 4:46 | Reagovat

And to don't realize expedition, in the beginning where you stand 'visiting gentle, woul Holdall may well be a the purse summer time. Could manager all the way to that you simply well balanced all the tools her will require, holiday look a lot of them as it straddling from it using your also provide. louis vuitton overlap body envelope is cheap.These items, formerly promotes within online journals as well as advertisements have recently arrived at the planet associated with movie house as well as TELEVISION. The actual buckle molded such as louis vuitton belts for men logo design within the louis vuitton belts is really a specific appeal in order to individuals of age range as well as course. Along with numerous celebs such as celebrities, sportspersons, as well as politicians advertising Louis Vuitton items isn't any question how the organization leaping higher.The actual louis vuitton belts really are a image that there's style within every thing such as the typical belt. It's also a signal from the occasions that individuals throughout are searching for items that are magnificent as well as fashionable in the matter of everything these people put on.

8 hnz.. hnz.. | E-mail | 27. října 2014 v 20:07 | Reagovat

poradte mi jak se seznamit se strassi zenou...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz