Září 2012

Úspěch č.1 - Zveřejnění článku na stránkách MF Dnes

30. září 2012 v 15:29 | Evelyn |  Úspěchy
Studenti čtou a píší noviny
Loni v říjnu se mi téměř podařilo svůj článek dostat do novin. Jenom téměř. Ale Mladá Fronta Dnes ho uveřejnila na svých internetových stránkách, což taky považuju za velký úspěch. Každý semestr totiž MF Dnes vyhlašuje téma, na které studenti můžu psát své články s názory. Já psala článek na téma o našich méně přispůsobivých občanech. Ale přece jenom, bylo to před rokem. Teď, když se na to dívám, tak přesně vím, co bych napsala jinak. S věkem se prostě názory mění. Ale i tak jsem za to uveřejnění ráda. Ten článek si můžete přečíst, když kliknete na celý článek.

Jsem na zajíčky... no a co?

6. září 2012 v 22:25 | Evelyn |  Mé tvrdohlavé názory
Dobře, ne doslova, ale ten obrázek je dobrý, co?:D Tímto článkem jsem chtěla říct, že v lásce na věku nezáleží. Vždyť je to jen číslo. Možná se vám už stalo, že si skvěle rozumíte s jedním klukem, ale když přijde na řadu přiznání věku, v duchu se zarazíte: ,,Hmm, je mladší než já. To by asi nemohlo klapat, vždyť kluci dospívají později. Nebo... je jeden rok moc velký věkový rozdíl?" Věřte, mě už tohle potkalo v životě několikrát. A nejsem jediná. Jsou prostě případy, kdy se do toho jít vyplatí...

Evelyn novinářkou

6. září 2012 v 20:57 | Evelyn |  Evelyn novinářkou

Už od 11 let je mým snem stát se redaktorkou novin nebo časopisu. Loni se můj sen částečně splnil - stala jsem se šéfredaktorkou školního časopisu na našem gymplu. Ty nejzajímavější rozhovory a články, které jsem udělala, tady uveřejňuji. Snad se vám budou líbit.:) A co všechno v této rubrice najdete?

Interviews - Rozhovory s lidmi se zajímavým povoláním
Jiné články - Další moje zveřejněné výplody
Úspěchy - Významné novinářské události a ocenění

Změna č. 37

3. září 2012 v 23:22 | Evelyn |  Změny designu
Ahojky! Tak jak jste zvládli první školní den? Já jsem dneska absolvovala první den ve třeťáku, a musím přiznat, že mi trochu běhá mráz po zádech, když se podívám zpět a zjišťuju, že už jsou dva roky střední za mnou. Ale to, že čas rychle letí, znamená, že si život pořádně užíváte.:-)

A co dál? Po několika měsících jsem zase vyrobila nový deisgn! Tentokrát, poprvé po třech letech se na něm neobjevila Amy ani žádná moje oblíbená celebrita. Historicky poprvé jsem vyrobila design z mojí fotky. Ano, ten človíček na fotce jsem já.:D Fotku vyfotil brácha. Bylo to myšleno schválně i s tím rozcestníkem vedle, abych si k tomu mohla vyrobit vlastní šipky. Některé rubriky jsou nové a jsou teprve v přípravě. Například ,,Evelyn novinářkou" nebo ,,Mayská proroctví". Doufám, že se vám to tady po menší rekonstrukci líbí.:-)

A opět technická poznámka: pokud se vám design nezobrazuje správně, pak nemáte širokoúhlý monitor nebo jste stránku neotevřeli v Mozzile Firefox.

Poslední den v druháku

2. září 2012 v 23:59 | Evelyn |  Co napsal život...

back to school
A je to tady. Poslední den prázdnin, návrat do školy a usednutí do lavice v třeťáku. Polovina střední je úspěšně za mnou. Je to šílené, že tento rok tak rychle uběhl, ale co se dá dělat. Chtěla bych tedy aspoň stručně zhrnout, co se během tohoto roku odehrálo...
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz