Písnička týdne 30.7. - 5.8.2012

5. srpna 2012 v 23:06 | Evelyn |  Písnička týdne
18tiletý kanadský zpěvák Justin Bieber žil až do roku 2009 v chudobě se svou rozvedenou matkou v malém městečku Stratford v kanadské provincii Ontario. Jeho matka si přivydělávala jako uklízečka a Justin vydělával na ulicích hraním a zpěvem, aby měli nějaké peníze...


Navíc, Justin byl tehdy dost malý (ve věku 15 let měřil pouhých 161 centimetrů), což mu přidělávalo problémy a často se setkával se šikanou. Jeho matka si všimla Justinova neuvěřitelného nadání pro zpěv a hraní (jako samouk se naučil skvěle hrát na kytaru, klavír, bicí a trubku), proto ho natáčela, jak zpívá a hraje, a jeho videa vkládala na youtube, aby je mohla zhlédnout jeho rodina, přátelé a případně další lidé. Ohlas na sebe nenechal dlouho čekat. Jeho výkony zhlédlo během pár týdnů přes milión lidí a dokonce se mu ozval Scooter Brown, aby ho zavezl do Atlanty za Usherem, který mu nabídl nahrávací smlouvu. Neuvěřitelný příběh neuvěřitelného dítěte.

Dnes, o 3 roky později, přes 170 cm vysoká světová pop-star má na kontě 4 studiové alba, autobiografickou knihu a film, 114 hvězdných nominací a 76 vyhraných cen. Nemá nouzi o fanoušky a peníze. Přesto Justin uvnitř stále zůstává sám sebou a nezapomíná, kým dříve byl. Chce ukázat lidem, že i oni si můžou splnit svůj sen, proto natočil jeho životopisný film "Never Say Never" - Nikdy neříkej nikdy!:-)

Pro písničku tohoto týdne jsem si vybrala singl "As Long As You Love Me" z Justinova nové alba Believe. Je to písnička o dvou milencích, kterým není přáno, ale přesto se snaží za každou cenu bojovat za to, aby byli spolu. Videoklip k singlu vyšel teprve ve středu, a už má 12 miliónů zhlédnutí!

Justin Bieber - As Long As You Love Me (2012)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Em Age Em Age | Web | 5. srpna 2012 v 23:09 | Reagovat

Justina neposlouchám. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz