Všechno zlé je k něčemu dobré...

29. června 2012 v 23:58 | Evelyn |  Co napsal život...
Nedávno jsem někde četla: ,,Já a moje postel se milujeme, jen budík brání našemu vztahu.", což vážně sedí, protože za poslední měsíc jsem si spánku moc neužila. Bylo toho vážně moc... no, můžu si za to tak trochu sama.:D Nejen, že jsem se během letošního roku stala šéfredaktorkou školního časopisu a trénuju hlavní roli na školní divadelní představení. K tomu všemu jsem se ještě přihlásila do jednoho mezinárodního představení pro veřejnost, které přijel do Ostravy režírovat britský režisér. Navíc ještě další hobbies a výzo... ještě, že už jsou ty prázdniny.:D Navíc vám musím povyprávět jednu dnešní historku...

Tak si někdy říkám, proč vlastně ten čas musí tak rychle utíkat? Včera byl začátek školního roku, a dneska už končím druhák. Je to vážně crazy. Ale na druhou stranu: pokud vám čas taky tak rychle utíká, znamená to, že si život pořádně užíváte.:-)

Nemůžu říct, že bych se letos nudila. Pořád bylo co dělat, ať už povinnosti nebo zábava. Například minulý víkend byl docela hektický. Napřed jsem chtěla jet s kámoši na chatu na kole, jenže začalo parádně lít, takže všichni totálně zmoklí.:D Ale byla sranda. Pak další den jsem zase měla zkoušku na to mezinárodní představení.:D Takže nenudím se.

Ještě k tomu mezinárodnímu představení: Herci jsou z Česka, Polska a Velké Británie. Je nás tam celkem asi 50 herců. Já dostala sice úplně malinkou roli, ale stejně, je to něco nového a vážně mě to baví.:-) Akorát zkoušky jsou několikrát týdně a já už si připadám strašně unavená po tom všem.


Ale finally!!! Je tady konec školního roku, takže se konečně pořádně vyspím a budu mít čas snad na všechno, co jsem chtěla podniknout. Ale než vám dám papa, tak se s vámi musím podělit o jeden dnešní zážitek:

Ráno jsem přišla do školy pro výzo. Pak přišel třídní učitel do třídy a spolu s ním učitelka výtvarky, která chtěla, abych šla nakopírovat do vedlejší budovy dvě kopie nového čísla školního časopisu. To má být vtip? Vždyť teď máme dostat vysvědčení!!! Třídnímu to očividně nevadilo... nebo spíš netušil, co přesně si pro mě učitelka výtvarky přichystala, takže mě propustil z hodiny. Mě to teda vadilo hodně, ale ani protesty nezabraly. Tak jsem tam půl hodiny bojovala s totálně složitou kopírkou - napřed to nešlo, tak jsem musela shánět někoho, kdo se v tom vyzná, pak se to vytisklo černobíle, a až na druhý pokus barevně.:D Po půl hodině jsem se vrátila, a samozřejmě už byli téměř všichni pryč. Třídní se mi začal omlouvat.:D No tak co, hlavně, že mám vysvědčení i svoji kopii časopisu. Musím se přiznat, že jsem vůbec netušila, co dát chlapovi jako třídnímu. Nakonec jsem včera koupila whisky, takže snad bude spokojený. Ale vzhledem k tomu, že mi třídní letos hodně pomohl, hlavně s tím časopisem, tak jsem se nebála trochu do toho dárku zainvestovat. On si to zaslouží. Ale stejně mě štvalo, že jsem zmeškala svůj poslední den v druháku...

...ale všechno zlé je k něčemu dobré.:-) Cestou ze školy jsem potkala svého idola. I have really crush on him!!! Konečně jsme měli společnou cestu, dali jsme se víc do řeči, zašli na kafe, a mám dokonce jeho číslo. Tohle by mě ani ve snu nenapadlo, že z takového normálního dne se vyklube jeden úžasný superden!:D

Takže, když se nad tím tak zamyslím, možná je dobře, že jsem šla dělat ty kopie časopisu. Kdybych totiž šla ze školy moji plánovanou trasu o čtvrt hodiny dřív, tak toho fajn kluka nepotkám.:-)

A teď už je před námi krásných 65 dní prázdnin! Mějte se krásně a přeji vám, ať se vám podaří vše, co jste chtěli.:)

Evelyn
http://master-international.blogs.ie.edu/files/2011/08/summer-holiday-title.gif
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terezie Kráčmarová Terezie Kráčmarová | Web | 30. června 2012 v 0:08 | Reagovat

Ahoj nechci rušit, ale neznám jinou možnost než-li reklamu. Zvu tě na můj blog věnovaný hře na herce a herečky.. Za kouknutí nic nedáš, no ne? :D
http://divadland.blog.cz/

2 Naufy Naufy | Web | 30. června 2012 v 19:26 | Reagovat

kterého idola? Marka? :P já třeba včera zaspala :P přišla jsem pozdě i poslední den školy... :D

3 Elliette Elliette | Web | 3. července 2012 v 1:49 | Reagovat

Koukám, že ses vážně nezastavila. Jsme na tom trochu podobně, já mám sice méně zájmů ale časově také pěkně náročných a do toho mám letos nějakou smůlu na doktory. I na mě je znát únava.

4 Coach Outlet Store Online Coach Outlet Store Online | E-mail | Web | 5. října 2012 v 11:21 | Reagovat

caili0921This is a mainstream view in the community have great supporters, great view.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz