Květen 2012

Ostravská muzejní noc

27. května 2012 v 15:48 | Evelyn |  Co napsal život...
Muzejní noc je tradiční evropská akce, při níž jsou muzea, galerie a památkové objekty otevřeny déle než obvykle (někdy i přes půlnoc) a vstupné do nich je navíc buď snížené, nebo úplně zdarma. Organizátoři muzejních nocí se tak snaží vzbudit v řadách široké veřejnosti zájem o muzea a podobné instituce. Muzejní noci bývají doprovázeny posilovou a kyvadlovou dopravou, která bývá rovněž zdarma. Muzejní noci se konají každoročně po celé Evropě v období kolem 18. června. První ročník akce se konal v roce 1997 v Berlíně. V roce 2004 se akce dostala i do Česka. Ostrava se do projektu zapojuje od roku 2009. V letošním roce se zapojilo přes 150 českých měst.

Písnička týdne 7.5. - 13.5.2012

13. května 2012 v 12:26 | Evelyn |  Písnička týdne
Paramore je americká pop punková kapela. První kroky k založení kapely směřovaly už v roce 2002, když se tehdy 13tiletá Hayley Williams po rozvodu rodičů odstěhovala se svou matkou z Meridianu v Mississippi do Franklinu v Tennessee, kde na soukromé škole potkala bratry Joshe a Zaca Farro...

Kolik se toho dá v 17ti stihnout?

8. května 2012 v 16:32 | Evelyn |  Co napsal život...
Já vím, že teď tady toho moc nepřibývá od té doby, co jsem před 2 týdny oslavila své 17. narozeniny, ale v poslední době mám docela náročný život. Stala jsem se šéfredaktorkou školního časopisu, začala jsem chodit do školního hereckého klubu, do toho se ještě snažím stíhat moje další kroužky - výtvarku a klavír. Příští týden mě čeká koncert, takže teď hodně trénuju. Do toho ještě musím samozřejmě stíhat školu. A věřte, že druhý rok na čtyřletém gymnáziu není žádný med...

Změna č. 36

8. května 2012 v 16:15 | Evelyn |  Změny designu
A je tady nová změna designu!! Popravdě, teď, když už je mi 17, tak jsem chtěla udělat něco serióznějšího a méně crazy, ale nakonec to zase dopadlo tak, jak to dopadlo.:D Přesto jsem celkem spokojená (až na ten čas, který jsem nad tím strávila. Čekala jsem, že mi to zabere maximálně hodinu, a nakonec jsem nad tím strávila 2 hoďky.:D ).
Doufám, že se vám aspoň trochu líbí.:-) Jinak, je to dělané na širokoúhlé obrazovky a Mozzilu Firefox, takže pokud máte něco useknuté nebo posunuté, tak se nelekejte.
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz