The Last Piece of My Sweet 16

24. dubna 2012 v 23:48 | Evelyn |  Co napsal život...
sweet sixteen light on letters
Je to šílený, jak ten čas rychle letí. Připadá mi to, jako by to bylo včera, kdy jsem slavila své 16. narozeniny, a zítra už to bude rok. Ano, už mi bude 17, ačkoliv na to nevypadám. Měřím necelých 160 cm a většina lidí mě tipuje na věk kolem 15 let.:D Ale já už jsem si zvykla. Kdysi jsm se těšila na každé další narozky, ale když se před třemi lety blížily moje 14. narozeniny, začala jsem si uvědomovat, že vlastně nechci zestárnout. ,,Co bude, až dospěju? Teď můžu žít bezstarostný život a nechci být starší." Říkala jsem si tehdy. Třináctka se mi líbila. Ještě pár týdnů po 14. narozeninách jsem strašně žárlila na 13tileté lidi.:D Ale pak jsem se s tím smířila a řekla jsem si, že se přece nebudu ohlížet zpátky a žít přítomností! To byl jeden z prvních kroků k mému optimismu, který trvá dodnes.:-) Ale upřímně, ani na 15., ani na 16. narozky jsem se moc netešila. Vždycky mě děsila ta představa, že ten rok tak rychle uběhl, a už jsem zase o rok starší.:D

Proč se vlastně říká "SWEET 16?"

sweet16_close.jpgTak na tuhle otázku se snažím přijít už skoro rok. Zadala jsem tedy svou otázku do "strýčka Googlea" a našlo mi to, že ,,Je to obvykle poslední rok, kdy lidi slaví své narozky". Což mi přišlo jako docela blbost.:D
Nakonec jsem dospěla k názoru, že takhle šíleně vážně tu šestnáctku berou vážně jenom "amíci".

Přečtěte si jeden názor 16tileté holky na otázku: ,,Proč je sladká 16 tak důležitá?"

,,To me its really important! You get your liscense, maybe a car if your lucky! IDK, why but its BIG!! and your at that age where your almost out the house and live on your own! and the title is kinda cool SWEET SIXTEEN(:"

volně přeloženo: ,,Pro mě je to vážně důležité! Dostaneš svůj řidičák, možná i auto, pokud máš štěstí! Nevím proč, ale je to velká událost! A jsi ve věku, kdy jsi skoro pořád mimo dům a žiješ si po svém! A to označení Sweet 16 je vážně cool!"
Sweet 16 Key Rings
Takže sečteno a podtrženo: na tom věku není nic navíc. To jenom zase američanky všechno zveličují.:D Život může být stejně sladký v 15, 17 nebo třeba ve 25. Záleží hlavně na tom, jak si ho my sami utvoříme svými rozhodnutími a zážitky. To ho pro nás dělá tak nezapomenutelným.:-)

Pro mě to bylo Sweet 16!:-)

Jak jsem řekla, naše rozhodnutí a pak zážitky jsou to, co dělá určitý věk nezapomenutelným. Musím říct, že moje šestnáctka se vážně povedla.:-) Jasně, že se taky nezadařilo, a byly i těžké chvíle, ale když to shrnu, tak to bylo skvělý.:-)
A co dělá moji šestnáctku tak nezapomenutelným?
  • Podařilo se mi trochu zmoudřet.:D Už nešílím, když mi přijde dopis od herce, nebo když dávají v rádiu písničku od oblíbeného zpěváka. Ty časy už jsou naštěstí za mnou.:D Sice jsem pořád z takových věcí nadšená, ale už tolik nešílím.:D
  • A zase mám plno zážitků s osobnostmi! Vyfotila jsem se se semifinalistou Česko Slovenské Superstar 2 - Noahem Ellenwoodem, s velmi váženým zpěvákem a mnohonásobným slavíkem Karlem Gottem, nebo se semifinalistkou Česko Slovenské Superstar 1 - Deborah Kahl (Debbi).:-) Dokonce jsem si začala psát dopisy s hercem Honzou Komínkem!:-)
  • Podívala jsem se do největšího zábavního parku Evropy - do Disneylandu ve Francii!:-) A při té cestě taky do třetího největšího zábavního parku Evropy - do Europaparku v Německu!:-)
  • Začala jsem chodit do kurzů němčiny, abych si oživila to, co jsem se naučila na základce, takže teď se učím celkem 3 cizí jazyky - angličtinu (úroveň B2), španělštinu (úroveň A2), a španělštinu (úroveň A2). Taky jsme ve škole založili redakci školního časopisu, kde jsem psala napřed malé články na téma "Nadcházející akce v Ostravě", pak jsem začala dělat rozhovory například s dramaturgem jednoho hudebního klubu, pak s ředitelkou divadla, nebo dokonce s jednou herečkou a moderátorkou.:-) Vše se vyvinulo tak neuvěřitelně, že mě "povýšili" na šéfredaktorku!:D Nedávno nám na škole začal klub s názvem "Performing Arts" neboli umění, které se týká herectví, vystupování, ale i výroby kostýmů nebo kulis. Taky jsem na podzim chodila do tanečních. Bylo to fajn, ale jsem ráda, že už je to za mnou.:D
  • Začala jsem před půl rokem psát knihu, kterou se časem pokusím vydat. Je to velký cíl, ale za pokus to stojí.:D
  • Zazpívala jsem si veřejně před pár stovkami lidí na táboře píseň "Thank You" od Amy Diamond a dostala jsem se s ní do TOP 10 finalistů. Podle diváků to prý bylo dobrý, ale vzhledem k tomu, že jsem úplný amatér, tak jsem po shlédnutí natočeného videa viděla spoustu chyb.:D Njn, každý jednou začíná. Ale vyzpívání výšek jsem nikdy moc netrénovala.
  • Zažila jsem spoustu nezapomenutelných zážitků.
Řekla bych, že během toho roku jsem hodně dospěla v rozhodováních a názorech. Získala jsem spoustu nových zkušeností a naučila se radovat z maličkostí. Začala jsem brát vzdělání daleko vážněji než předtím, ale zároveň se pouštěla do nových dobrodružštví. Změnila jsem názory na kluky. Nešílím beznadějně po tom hezounovi od vedle, ale radši hledám někoho, kdo není umělý, ohraný, a má pravé srdce. Naučila jsem se lépe organizovat čas a být víc dochvilná. A co je hlavní - přestala jsem konečně o sobě pořád pochybovat. Myslím, že jsem našla sama sebe.:-)
Ráda bych do sedmnáctky vkročila pravou nohou a doufám, že bude tak skvělá, jak 16, možná dokonce lepší... kdo ví?:-)
Ale aspoň si zkusím ještě užít těch zbylých 12 hodin mých Sweet 16.

That's the last piece of my Sweet 16.

Stock Photo of Last Piece of Jigsaw Puzzle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik ti je let?

0-5 4% (32)
6-9 4.3% (34)
10 5.2% (41)
11 5.8% (46)
12 5.9% (47)
13 10.2% (81)
14 9.7% (77)
15 11.3% (89)
16 7.8% (62)
17 6.2% (49)
18 4.9% (39)
19 4.8% (38)
20-30 5.7% (45)
31-50 4.7% (37)
51-70 3.4% (27)
71 a více 5.9% (47)

Komentáře

1 An!tta An!tta | Web | 28. dubna 2012 v 22:02 | Reagovat

Jé všechno nejlepší! :-) Hodně štěstíčka, zdravíčka a ať je tvůj 17. rok života stejně tak sweet jako ten šestnáctý!
Já budu slavit za měsíc osmnáctky, je to fakt zvláštní pocit... 1. června slavím poslední den dětí. :-)Chci si ho užít, blbnout naplno, jako když mi bylo pět, sníst tuny sladkostí, koukat na pohádky a znovu si přečíst Děti z Bullerbinu (teď nevím, jestli se v tom názvu píše Y nebo I, sorry :-DDD)´.

2 New Era Snapback Hats New Era Snapback Hats | E-mail | Web | 26. září 2012 v 3:08 | Reagovat

xmhzmy-liliyu0926These clothes hat shoes exquisite workmanship, high quality, high quality and reasonable price, it's worth considering buying goods!

3 Louis Vuitton Louis Vuitton | E-mail | Web | 12. října 2012 v 9:19 | Reagovat

lilingling@wind1010 These bags not only mode, are also useful Chanel handbags come in a variety of colors and sizes, making them ideal for all styles and occasions.落札者

4 louis vuitton louis vuitton | E-mail | Web | 17. října 2012 v 5:02 | Reagovat

Often see men choose belt, a look from a size is lv is acceptable, blunt above Louis vuitton symbol will buy home. Until use just know, belt louis vuitton bags isn't too narrow is just too wide, a narrow belt upper body, allow a male temperament immediately reduce severals. But too wide belt puncture with the trousers, can seem very strange, furthermore not rise to boost our quality effect, still can let you originally elegant temperament also disappeared.
Men need to remember, if prefer to wear trousers, recreational type, befits a cowboy style pants
louis vuitton belts for men Lether bagsoutfit with broader point of the belt, found in peacetime width providing in three centimeters is nearly.Above we said belt widths choice, then choose belt, length the number of suitable? Go with a suitable belt, best length trousers to pick in line with the length of the length, within the ordinary circumstances, over pants out five centimeters is much more appropriate. Good belt, exposing the plunge tail is just too short appear too abrupt, too long also smalllouis vutton Men Bags wooden house, and customarily make it right in front-end first, second pants pants nicely after before loops is a bit more appropriate.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz