Duben 2012

The Last Piece of My Sweet 16

24. dubna 2012 v 23:48 | Evelyn |  Co napsal život...
sweet sixteen light on letters
Je to šílený, jak ten čas rychle letí. Připadá mi to, jako by to bylo včera, kdy jsem slavila své 16. narozeniny, a zítra už to bude rok. Ano, už mi bude 17, ačkoliv na to nevypadám. Měřím necelých 160 cm a většina lidí mě tipuje na věk kolem 15 let.:D Ale já už jsem si zvykla. Kdysi jsm se těšila na každé další narozky, ale když se před třemi lety blížily moje 14. narozeniny, začala jsem si uvědomovat, že vlastně nechci zestárnout. ,,Co bude, až dospěju? Teď můžu žít bezstarostný život a nechci být starší." Říkala jsem si tehdy. Třináctka se mi líbila. Ještě pár týdnů po 14. narozeninách jsem strašně žárlila na 13tileté lidi.:D Ale pak jsem se s tím smířila a řekla jsem si, že se přece nebudu ohlížet zpátky a žít přítomností! To byl jeden z prvních kroků k mému optimismu, který trvá dodnes.:-) Ale upřímně, ani na 15., ani na 16. narozky jsem se moc netešila. Vždycky mě děsila ta představa, že ten rok tak rychle uběhl, a už jsem zase o rok starší.:D

Blog didlinka-evicka slaví 6. narozeniny!

21. dubna 2012 v 0:19 | Evelyn |  Co napsal život...
(Ach nééé! Já to uveřejnila až pár minut po půlnoci! Takže jakoby o den později!:D ) Uff! Toto utíká! Je to neuvěřitelné, a stejně mi to pořád připadá jak včera, kdy jsem ve svých necelých 11 letech jednoho obyčejného čtvrtečního odpoledne sedla k počítači a šla si založit tento blog, jak mi ten den doporučily spolužačky (jejich blogy si ještě tentýž rok zrušily, protože je jednoduše přestaly bavit). Zvolila jsem název didlinka-evicka, protože většina s těch mála založených blogů byla věnovaná mým oblíbeným plyšáčkům Diddl, které jsem v té době šíleně žrala. Bylo to ve čtvrtek 20.4.2006.

Happy Birthday Amy!

15. dubna 2012 v 21:43 | Evelyn |  Novinky

Švédská zpěvačka Amy Diamond dnes slaví krásné 20. narozeniny!!! Všechno nejlepší!:-)
Jinak, tento týden se objevila na akci Stockholm on Ice, kde krasobruslila i zpívala!:-) Líbí se mi, jak tam na ledě bruslí se švédským krasobruslařem Kristofferem Berntssonem. Tady se můžete podívat na seznam videí: TADY!!!

Amy letos nebyla mezi TOP 5 oslavenci na stránce www.osobnosti.cz . Loni se to podařilo, ale to myslím bylo hlavně kvůli tomu, že jsem rozesílala reklamy na její profil.:D Už mě to nějak přešlo. Vidím, že to nemá smysl. Přesto Amy je i nadále mým velkým vzorem a vždycky to bude moje nejoblíbenější zpěvačka.:-)

klikněte pravým tlačítkem na obrázek a dejte "zobrazit obrázek" pro zobrazení plné velikosti. Amy je jako druhá ve sloupci vpravo:

100 let od potopení Titaniku

15. dubna 2012 v 1:00 | Evelyn |  Zajímavosti
The luxury liner Titanic leaves Southampton on her maiden voyage April 10, 1912


Byl obrovský, byl přepychový. Té doby největší loď světa. Říkalo se jí nepotopitelná loď. Pýcha lidí ho však stáhla ke dnu.
Dnes je to přesně 100 let, co se Titanic potopil.

Klikni na "celý článek":

Birthday Project pro Amy Diamond!

1. dubna 2012 v 15:16 | Evelyn |  Novinky
Ahoj všichni! Asi víte, že Amy slaví 15.4.2012 své 20. narozeniny. Anittu napadlo uspořádat narozeninový projekt pro Amy. Cíl je, abyste natočili krátké video, ve kterém Amy přejete (nejlépe v angličtině) k jejím narozeninám. Kreativitu necháváme na vás. Důležité je, aby se zapojilo co nejvíc fanoušků, protože Amy si zaslouží vědět, že její fanoušci stojí vždycky při ní (fanoušky z jiných zemí bereme taky :-). Své videa zasílejte na mail amy-diamond@seznam.cz (pokud by byly moc velké, tak je posílejte přes uložto.cz nebo uschovna.cz). Své videa posílejte do 13.4.2012!!!
TOHLE NENÍ APRÍL!!!

Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz