Březen 2012

Hodina Země! Zhasněte na hodinu!

31. března 2012 v 19:33 | Evelyn |  Zajímavosti

Dnes od 20:30 do 21:30 zhasnou světla lidé na celém světě. Alespoň ti, kterým životní prostředí není lhostejné, a chtějí ho chránit. Zhasnou taky některá veřejná prostranství a památky na světě. V Česku se do tohoto projektu přihlásilo 157 měst a obcí, a každým rokem toto číslo stoupá.
Co můžete udělat vy? Účelem hodiny země je, abyste ve 20:30 na hodinu zhasli světla u sebe doma, nebo kde se právě nacházíte, a udělali si společnou černou hodinku se svými blízkými.
Ale především, tento nápad vznikl za účelem, aby si člověk uvědomil, že úplně každý může pro Zemi něco udělat a začít například třídit odpad (i když tohle už by snad pro všechny z nás mohla být samozřejmost) nebo třeba přestat kupovat balenou vodu a začít pít vodu z kohoutku.

Myslím, že tohle je jedinečný den v roce, kdy se svět může zamyslet nad tím, že Zemi opravdu musíme pomáhat.


Několikavteřinové setkání s Alešem Valentou

24. března 2012 v 22:31 | Evelyn |  Co napsal život...
(Tady je fotka našeho žurnalistického týmu a uprostřed je Aleš Valenta.:-) Tak schválně, uhodnete, která jsem já?:D Poradím vám - jsem ta úplně vpravo.:D ). Ano, zase po dlouhé době zdravím já a můj crazy život!:D V poslední době vážně nestíhám přidávat žádné články. Přitom toho je tolik, co bych vám chtěla sdělit...

Happy Birthday Komíne!!

18. března 2012 v 17:04 | Evelyn |  Jan Komínek
Tak jsem zpátky! Tento týden jsme měli jarní prázdniny, tak jsme se rozhodli jet s rodinou na hory. Bylo fajn, jenom škoda, že taťka odmítl vzít do auta ještě board, tak jsem jezdila celý týden jenom na lyžích. Ale bylo to skvělý.:-)

Narozeninový projekt pro herce Honzu Komínka jsem ukončila 3.3. Všichni fanoušci měli možnost mi poslat na mail vzkaz - blahopřání k Honzovým narozkám. Minulou sobotu jsem hotové přání se všemi vzkazy odeslala Honzovi poštou. Pevně věřím, že mu to došlo (že pošty nestávkujou), že si to přečetl, a jestli z toho měl aspoň trošku radost, tak to bude bonus navíc.:D Abych pravdu řekla, tak jsem celou výrobu přání nechala na poslední chvíli (den před odjezdem na hory) a dopadlo to tak, že jsem šla spát ve 3 ráno.:D Kolikrát jsem si u toho říkala: ,,Vidíš Komíne, co pro tebe děláme?" , kolikrát jsem zanadávala, kolikrát jsem to chtěla vzdát, vykašlat se na všechno a říct si: ,,Já jsem ale kráva! Proč tohle všechno dělám? Co když to ani neocení?" Ale já jsem prostě takový dobrák, a chtěla udělat radost nejen jemu, ale i všem fanouškům, kteří mu chtěli popřát tak, aby si to opravdu přečetl. No, Honzovu reakci jsem se nedozvěděla, a asi ani nikdy nedozvím... radši.:D Ale tak určitě aspoň trošičku radosti projevil.:D

Fotila jsem to za tmy při umělém osvětlení, takže kvalita nic moc. Pak jsem to fotila ještě i ráno před odesláním, ale fotky zatím nemám v compu, tak to tu dám zas jindy. Ale řekla bych, že tohle by mohlo stačit.:D Moje příjmení jsem radši v compu začernila, nebudu tady uveřejňovat všechno.:D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Účel přání ale byl, aby věděl, že jeho fanoušci nejsou "stalkeři", ale "supporteři". Máme ho rádi a přejeme mu vše nejlepší!:-)

Přejeme mu všechno nejlepší ke krásným 18. narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky, přátel, a úspěchů v kariéře i v osobním životě.:-)


Normálně moc na jeho profil na fb nechodím, ale včera jsem se přihlásila, a na hlavní stránce mi jako první vyjel jeho status, který mě hned zaujal. Vážně krásně to napsal, a je jedno, kolik význámů do toho dal:

"Poslední večer jako nezletilý hrdina. Smutný..."


Happy Birthday Justin!

1. března 2012 v 22:32 | Evelyn |  Justin Bieber
http://www.justinbieberzone.com/pictures/albums/userpics/10001/normal_justinbieberselenajazzy_malibubeach_lzkhfnNd2z1qhft5ko3_1280.jpeg
Všechno nejlepší!:-)
Justin Bieber dneska slaví 18. narozeniny! Hodně z vás nadává, jaká je to buzna, apod., ale já obdivuju jeho cílevědomost. Šel si za svými sny, a to bychom měli všichni. Tak proč ho nenávidět jenom z ato, že si splnil svůj sen?:-)

Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz