Prospěla

5. února 2012 v 17:28 | Evelyn |  Co napsal život...
Posledních pár týdnů bylo strašně crazy. Podařilo se mi udělat rozhovor do školního časopisu s ředitelkou jednoho divadla. Díky tomu jsem se dostala nejen do hlediště, ale i do zákulisí!:-) Dále mě třídní učitel pověřil jako příštího šéfredaktora časáku, takže jestli to všechno zvládnu, tak to bude teda něco!


Pak taky věčně bojuju se třemi cizími jazyky najednou. S anglinou jsem se z té směsi už nějak vyhrabala, ale špánina a němčina se mnou pořád zápasí. Je těžké přepnout ve špánině jenom španělštinu, a v němčině zase jenom na němčinu.
Na vízo jsem měla 10 dvojek a 2 jedničky. Ale na druhák si myslím, že je to slušný. Jsem příjemně zaskočená, že mi nakonec učitelé z bioly a chemie nedali trojku!:D Vážně, chemii jsem nikdy nechápala. Je to ten nejstupidnější předmět. A biola je hned v závěsu za chemií. Pak jsem si taky na poslední chvíli vybojovala dvojku z fyziky a matiky, ve kterých nejsem taky zrovna successful, ale co se dá dělat.:D Aspoň čeština a hudebka to jistily jedničkou. Z těláku jsem letos poprvé za celý život neměla jedničku, protože se učitel rozhodl, že budeme psát testy na pravidla voleyballu, basketballu... atd.:D OMG!

Taky věčně někde poletuju. A to nejen, že furt někde lítám, jak štvanec, ale taky se věčně vznáším v oblacích se svými myšlenkami. A myslím, že je to stále horší a horší. Dřív se mi dařilo u toho vnímat realitu, ale teď, když se zasním, tak nevnímám vůbec nic!:D

A co vy? Jak dopadlo vaše vysvědčení?
Evelyn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 An!tta An!tta | Web | 8. února 2012 v 13:15 | Reagovat

To se máš, u nás píšou školní časák jen maturanti, tak snad se mi za dva roky poštěstí taky :-) K těm jazykům - je až neuvěřitelné, jak se mi dohromady plete špájina s němčinou. A přitom jsou to dav úplně rozdílné jazyky... Taky jsem začala se švédštinou :-D - jednak kvůli Amy a taky páč se mi ten jazyk líbí, určitě víc než němčina. Ve třeťáku bych si ráda přidala ještě italštinu. No jo, jazykomil :-D.
Z těláku jsem taky dostala za dva - dělali jsme různé testy jako výdrž ve shybu, hluboký předklon, atletika, atd... Při skákání přes švihadlo mi pořád padaly tepláky :-DDDD, takže jsem z tohodle úkolu dotala za čtyři :-D.

2 Barča Sobotková Barča Sobotková | Web | 13. února 2012 v 17:23 | Reagovat

Gratuluji moc! S tím tělákem je to takový divný.. Učit se i na tělák? Nějaký pravidla? :-? Je to prostě divný :D..

3 Barča Sobotková Barča Sobotková | Web | 13. února 2012 v 18:15 | Reagovat

Já bych se nikdy nechtěla učit na tělák.. Stačí mi dějepis a zeměpis nebo bižule! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz