Únor 2012

Honza Komínek v nové pohádce Dvanáct měsíčků!

22. února 2012 v 22:21 | Evelyn |  Jan Komínek
Už jsem dlouho nepřidala nic o Honzovi Komínkovi. Někdy tu musím přidat ty listopadové a prosincové díly Ulice, ve kterých Honza hrál. A taky nezapomeňme na jeho novou roli Jirky v seriálu Cesty Domů na Primě, kde hraje od prosince!:-)

JINAK PŘIPOMÍNÁM,ŽE SE STÁLE MŮŽETE ZAPOJIT DO EXKLUZIVNÍHO PROJEKTU PRO HONZU A POPŘÁT MU TAK K JEHO 18. NAROZENINÁM!!:-)
více na mém druhém blogu, který je jenom o Honzovi:

Zatím vám tady akorát přidávám pár fotek z natáčení nové pohádky Dvanáct měsíčků, která bude v kinech ke konci roku, a je tak trochu parodií na klasickou pohádku o Dvanácti měsíčcích. Hlavní role Marušky a Karla si zahráli: Marie Majkusová a Roman Vojtek. Zlou macechu a její dceru si zahrála Veronika Žilková a Ivana Korolová. A mladšího Karlova sourozence Noska si zahrál HONZA KOMÍNEK. Je to jedna z hlavních rolí, takže se na to moc těším! Honza bude hrát docela cool týpka. Přiveze údajně do vesnice novinku - vyzkouší jízdu na lyžích, což bylo v té době hodně neobvyklé.:D

Fotky z prvního natáčení z jara 2010:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Pak ale nebylo dost sněhu, ani v roce 2010, ani loni, takže natáčení v Rožnovském Skanzenu v Beskydech pokračovalo až v lednu 2012. Pohádka by měla být v kinech ke konci roku:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Funguje vám facebook?

18. února 2012 v 21:20 | Evelyn |  Rychle stručně jasně
http://www.dreambank.org/images/facebook.png
Už dva dny se mi nejde přihlásit na facebook. Když se přihlásím, tak to vypadá, že se stránka načítá, ale přitom se nic neděje - je tam jenom prázdná bílá stránka, a takhle to je klidně i hodinu, a pak už to radši vypnu. V jiných prohlížečích mi to dělá to samé... až na Google Chrome, kde se mi na prázdné bílé stránce zobrazí počet upozornění a zpráv, ale nejdou otevřít a nic nefunguje - takže tam to vlastně taky celé nepracuje, jak by mělo.
Přitom všechny ostatní internetové stránky mi normálně fungují. Nevím, co s tím je.
Taky vám to tak dělá nebo to tak je jenom u mě? Už jsem fakt zoufalá. Nemyslete si o mě, že jsem bůhvíjaká závislačka, ale potřebuju si přečíst několik důležitých zpráv. Chápejte mě.:D
Evelyn

Narozeninový projekt pro Honzu!

16. února 2012 v 11:15 | Evelyn |  Jan Komínek

Možná víte, že herec Honza Komínek oslaví 18. března své 18. narozeniny. Proto jsem vymyslela projekt, díky kterému by mu mohli všichni fanoušci popřát k narozeninám. Postup je prostý: napíšete krátké přání pro Honzu a pošlete mi ho na mail, a já to pak dám do jednoho hromadného přání a pošlu Honzovi poštou.:-)
Pokud máte zájem se zapojit, více info naleznete tady: http://jankominek.blog.cz/1201/narozeninovy-projekt-pro-honzu
Je to snadné a nezabere to víc jak 5 minut, tak budu ráda, když se vás zapojí co nejvíc.:-) Projekt ukončuju 10.3.2012!

Změna č. 35

14. února 2012 v 21:11 | Evelyn |  Změny designu
Je tady nová, "půlkulatá" změna přesně na Valentýna! Teda, já zrovna Valentýna nějak neslavím... jednak nemám s kým, a jednak mě to prostě nějak extra nebere (ale to bude asi tím, že jsem právě singl :D ). A co vy? Jak slavíte Valentýna?

Ten design je opět dělaný pro Mozillu Firefox, a hlavně širokoúhlé obrazovky, tak se nelekejte, jestli se vám nezobrazuje všechno, nebo je to celé nějaké posunuté.:D

Prospěla

5. února 2012 v 17:28 | Evelyn |  Co napsal život...
Posledních pár týdnů bylo strašně crazy. Podařilo se mi udělat rozhovor do školního časopisu s ředitelkou jednoho divadla. Díky tomu jsem se dostala nejen do hlediště, ale i do zákulisí!:-) Dále mě třídní učitel pověřil jako příštího šéfredaktora časáku, takže jestli to všechno zvládnu, tak to bude teda něco!

Písnička týdne 31.1. - 5.2.2012

5. února 2012 v 17:11 | Evelyn |  Písnička týdne
http://2.bp.blogspot.com/-ZeJg-EGgOeE/TWgQdnQ1syI/AAAAAAAAADo/91s7rX-zuzs/s1600/alyssa%2Breid%2Brare.png
Alyssa Reid je 19tiletá kanadská zpěvačka. V roce 2009 nahrála na youtube svou cover verzi na písničku Justina Biebera a pojmenovala ji "One More Lonely Boy". Brzy na to ji objevili lidi z nahrávací společnosti, a pak už to byl jen krůček k podepsání nahrávací smlouvy s Wax Records.
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz