Prosinec 2011

Poslední článek roku 2011

31. prosince 2011 v 13:50 | Evelyn |  Co napsal život...
http://www.crystalinks.com/happynewyear2012ocean.jpg
A je to tady. Je poslední den roku 2011. Upřímně, já jsem vždycky z konce každého roku docela smutná, protože už je zase konec toho báječného roku se spostou zážitků. Tentokrát je to ale trochu jiné. Je konec roku 2011 a nikdo neví, jestli se dočkáme konce toho příštího (teď když píšu tuhle větu, tak najednou za okny vysvitlo slunko mezi mraky.:D Že by znamení?:D ).

Co Vánoce, ale jmelí!

27. prosince 2011 v 19:22 | Evelyn |  Co napsal život...
Vánoce v Praze
Téma tohoto týdne je ,,Co Vánoce, ale jmelí!" Povím vám o této úžasné kombinaci, která má pro mě více významů. Více se dočtete v celém článku...

Veselé Vánoce!

24. prosince 2011 v 11:14 | Evelyn |  Rychle stručně jasně

Přeji vám veselé Vánoce a šťastný nový rok 2012!:-)
A tady je jedna vánoční písnička s názvem "Christmas Eve" - "Štědrý den"

Miki a Míša - Konečně spolu!

19. prosince 2011 v 20:05 | Evelyn |  TV a filmy
Seriál Ulice: Míša s Mikim se konečně políbí
Nejen, že se dneska zase Honza Komínek jako Alex objevil v Ulici (a já bych už všechny díly, ve kterých se za poslední měsíc objevil, mohla konečně dopřidávat), ale vysněný pár mnoha fanoušků Ulice - Míša a Miki - se dávají dohromady! Zítra proběhne jejich první polibek... whoaw! Už vím, na co zítra budu koukat. Jedno jestli tam zítra Komín bude nebo ne. Jdem koukat na Vaška Matějovského (Miki), který za posledních pár měsíců docela vyrost...
Celkem sympaťák. No ni?:D

Písnička týdne 5.12 - 11.12.2011

15. prosince 2011 v 22:52 | Evelyn |  Písnička týdne
http://images.werdyo.com/2011/08/25/miley-cyrus-gypsy-heart-tour/miley-cyrus-gypsy-heart-tour-photoshoot-2011-0.jpg
Je jí 19, a všichni ji znají jako tu blonďatou holku ze seriálu Hannah Montana. S tím je už dávno konec a Miley Cyrus rozjíždí svou novou pěveckou a filmovou dráhu. Jak to ale všechno začalo?

Honzova herecká kariéra roste!

8. prosince 2011 v 22:31 | Evelyn |  Jan Komínek
Tak kromě toho, že bych tady chtěla dopřidávat všechny díly Ulice, ve kterých se Honza Komínek jako Alex za posledních pár týdnů objevil, bych vám chtěla říct o jeho dalších dvou projektech, o kterých jsem se v poslední době dozvěděla.

1. Rychlé šípy: Stínadla se bouří (2009):
Brácha dostal k narozeninám audioknihu Rychlé šípy. V neděli si to pustil a toho si prohlížel obal, kdo tam všechnu mluví. A zjistil, že jednu z postav namluvil Honza Komínek (tehdy byl ještě členem dětského dramatického souboru Ty-Já-Tr).:D Bylo to nahrané někdy na jaře 2009. Až budu mít více času, tak vám o tom něco víc napíšu.

2. Cesty domů (2011)
Naprostá novinka! Dneska mi někdo napsal na blog www.jankominek.blog.cz , že se prý včera Honza objevil v seriálu Cesty domů na Primě! Tak jsem se koukala na online vysílání, a on tam fakt byl! Seriál sice nesleduju, ale vypadá to, že v něm Honza navštívil svoji seriálovou mamkou v nemocnici, takže tam nejspíš není poprvé ani naposledy.:-) Opět: až budu mít čas, zjistím a napíšu víc.:-)

Pomozte jí splnit sen

8. prosince 2011 v 21:34 | Evelyn |  Justin Bieber
Toto je Lizzie. Má nádor na mozku a téměř každý den podstupuje nějakou operaci. Má pouze 4 roky, ale i JEDEN VELKÝ SEN: Setat se s Justinem Bieberem.
Prosím, šiřte to po světě. Zabere vám to jen 5 sekund, díky kterým se této holčice může splnit její životní sen.
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/383056_188964134529999_182588841834195_366553_233192828_n.jpg

Změna č. 34

4. prosince 2011 v 12:57 | Evelyn |  Změny designu
Omlouvám se, že jsem tu dlouho nic nenapsala, ale v poslední době je fakt hodně práce. Včera jsem měla šluskolonu a dopadlo to bezvadně! Zatančila jsem si s mým tanečníkem celkem asi 15 tanců, které jsme se naučili. Pak jsem si prožila poslední zvedačku při čardáši, a dokonce mě tanečník nosil v náruči.:D A konec byl nejlepší. Lektorka prý: ,,No, a teď na závěr se rozlučte se svými partnery." Kluk měl holce políbit ruku, a holka políbit kluka na tvář.:D No, tak to vypadalo docela vtipně, jak mi měl políbit ruku.:D Super taky bylo, že se na naši třídu přišel podívat náš třídní. On je američan, a tak mi řekl větu, kterou jsem dosud slýchala jenom v amerických filmech: ,,Eva, you look very wonderful tonight.":D Byl to skvělý večer. Přišla jsem domů někdy kolem půlnoci a řekla jsem si: ,,Tak, a teď snad konečně po 5 letech mi babička přestane vykládat o tanečních!":D Ona mi totiž za posledních pět let nedala s tanečníma pokoj. Pořád o nich mluvila! A důvod? Moji rodiče se poznali v tanečních, a babička doufala, že mě potká stejný osud. Díky bohu, nepotkal! Teda vlastně, kdo ví, co bude za takových 15 let...:D

Něco k novému designu:
Přesně 1. prosince jsem tady nastavila nový design! Samozřejmě vánoční! Doufám, že vám bude líbit. Sice jsem ho možná trochu přeplácala, ale pracovala jsem na tom celkem 3 hodiny (njn, v designech jsem docela puntičkářka :D ). Hlavně, že tam mám v záhlaví moje nejoblíbenější celebrity. Pokud nemáte širokoúhlý monitor, tak se vám asi nezobrazuje v záhlaví Luke Benward, Michelle Branch, a Debbi, kteří jsou na okrajích. A pokud máte ten jiný rozměr, tak nejspíš zase budete mít posunutý text směrem nahoru. No, ale co se dá dělat. Mě se to zobrazuje takhle:
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz