Říjen 2011

Freddie Highmore: ,,Líbání s Emmou Roberts není špatné"

31. října 2011 v 22:03 | Evelyn |  Freddie Highmore
Ano ano. už od pátku vám slibuju várku hned šesti článků, a skutek utek. Fakt moc se omlouvám, ale nestíhám. Zítra to pravděpodobně taky nestihnu a pozítří pravděpodobně taky ne... v pátek už vůbec ne!:D Takže snad o víkendu.:-) Určitě!!! Protože psaní jsou moje myšlenky, moje vzpomínky. Proto to tu chcu co nejdříve napsat, protože to jde pořád rychleji, než do mého skutečnéo deníku, ve kterém jsou moje myšlenky o měsíc pozadu.:D Prostě nestíhačka. Můj život je děsně busy a crazy.:D
Ale teď k tématu. Našla jsem zase nějaký novější článek o Freddiem:

19tiletý britský herec Freddie Highmore přiznává, že líbání s Emmou Roberts ve filmu "The Art of Getting By" nebylo špatné.

Mladý herec zahrál tuto romantickou scénu s jeho hereckou kolegyní, která je neteří královny filmového plátna - Julie Roberts, v jejich posledním filmu. Freddie ostýchavě přiznává, že tuto scénu ve filmu si užil.

Freddie řekl: ,,Rozhodně jsem při líbačce nepřemýšlel jako 'Ach to je absolutně úžasné'. Ale víte, líbaní s Emmou Roberts není špatné. Jenom blbec by dělal, že je to jinak."

Emma není jedinná jednička na seznamu hvězd, se kterými se Freddie vídá. Je fascinovaný přátelstvím s Johny Deppem, se kterým hrál ve filmu "Hledání země Nezemě".

Freddie dodává: ,,Johny je právě v Londýně, ale uvidím ho, než odjede. Je to docela fajn udržet si přátelství, i když se moc nevidíte,ale když se vidíte, tak zase spokojení.Prý koluje nějaký drb, že máme narozeniny ve stejný den, ale není to pravda."


No není Freddie sladký?
Osobně jsem volně překládala, tak se nedivte, že to občas zní divně.:D Není to ani zdaleka dokonalé.:D

P.S.: Já chcu film The Art Of Getting By v českých kinech!!!!!!!!!!!!!!! V červnu byla americká premiéra, koncem září byla premiéra v Německu... tak sakra dejte to i do českých kin!!!!!!


Co chci všechno napsat...

28. října 2011 v 12:35 | Evelyn |  Rychle stručně jasně
V poslední době je toho tolik, co chcu napsat, ale nemám čas a hlavně nevím, co napsat jako první!:D

Chtěla bych napsat články o tom...
1. ...proč jsem tu na konci září a na začátku října tak dlouho nebyla
2. ...jak jsem potkala Martina Chodúra
3. ...jak vyšlo první číslo našeho školního časopisu, do kterého píšu
4. ...jak mi zveřejnili článek v MF Dnes!!!
5. ...o mojí první oficiální reportáži a interview z koncertu Debbi
6. ...a možná taky o tom, jak je můj život v poslední době šíleně crazy :D

Teď bohužel nemám čas ani na jeden článek, jenom jsem tu něco chtěla po týdnu napsat, ať sbéčka víte, že pořád žiju!:D Akorát bohužel většina sbéček už má dlouhodobě pozastavený blog, anebo úplně skončila. Poslední tři fungující blogy jsou od An!tty, Barči a Michaely.
Snad k večeru bude čas napsat o jednom z těch šesti vypsaných zážitků, co se mi staly za poslední měsíc.:D

Písnička týdne 17. - 23.10.2011

19. října 2011 v 17:42 | Evelyn |  Písnička týdne
17tiletý kanadský zpěvák Justin Bieber žil až do roku 2009 v chudobě se svou rozvedenou matkou v malém městečku Stratford v kanadské provincii Ontario. Jeho matka si přivydělávala jako uklízečka a Justin vydělával na ulicích hraním a zpěvem, aby měli nějaké peníze. Díky tomu se Justin často setkával se šikanou ve škole, protože prostě nemohl mít tak cool oblečení jako ostatní...

Honza popatnácté v Ulici!

19. října 2011 v 17:29 | Evelyn |  Jan Komínek
Včera, 18.10.2011, se zase Honza ukázal v Ulici!

Díl číslo 2057

Honza se včera zase objevil v Ulici! Tentokrát tam ale nic neříká, jenom ho zabírá kamera společně s celou třídou. Miki (Vašek Matějovský) pomalu klesá na dno, stejně jako jeho matka, která se právě vrátila z nemocnice kvůli zlepšení psychického stavu a hned šla učit. Oba ale ví, že nic pořád v pořádku není kvůli tátově nevěře, ze které vzešlo dítě. Miki má nevlastního bráchu, a Marta nervy v tahu. Mikiho holka JJ ale Mikimu moc nepomáhá. Jediný člověk, se kterým si teď nejvíc rozumí, je právě Míša, kterou před půl rokem odmítl. Míša to ale bere sportovně. Ví, že ji teď Miki potřebuje a snaží se mu pomoct. Alex (Honza Komínek) teď nemá co řešit. Míša ho odmítla, a on se urazil, takže se teď s ní nebaví.

Honzu můžete vidět na tomto odkaze od času 21:35


Justinův nový singl už v pondělí!

14. října 2011 v 21:34 | Evelyn |  Justin Bieber
Justin Bieber vydává v listopadu své další CD s názvem "Under the Mistletoe" ("Pod jmelím"), které bude tentokrát plné jeho originálních vánočních písní.
Singl "Mistletoe" neboli "Jmelí" vyjde už v pondělí a spolu s ním nový vánoční videoklip!:-) Když si to porovnám s jeho prvním videoklipem One Time z roku 2009, kde byl v podstatě ještě dítě, tak si uvědomuju, jak ten čas rychle letí...

Nyní se už na internetu objevila ukázka nového videoklipu, jak se to natáčelo. Vypadá to dobře, už se těším, až to vyjde.:-)

Happy Birthday Josh!

12. října 2011 v 9:54 | Evelyn |  Zajímavosti
Americký herec Josh Hutcherson dnes slaví 19. narozeniny! Všechno nejlepší!:-)
http://images2.fanpop.com/images/photos/7300000/Barry-King-Photoshoot-josh-hutcherson-7377518-298-399.jpg

Joshe možná znáte z filmu "Most do země Therabithia" (2007), kde si zahrál společně s Annou-Sophií Robb hlavní roli...
http://edu.glogster.com/media/13/38/2/94/38029435.jpg

...nebo z filmu "Okřídlené bytosti" (2008), kde si zahrál s Dakotou Fanning...
http://images.rottentomatoes.com/images/news/au400wingedjoshdakota.jpg

... anebo třeba z filmu "Cesta do středu země" (2008)
http://bestcelebritymoviessports.info/wp-content/uploads/2011/09/journey_to_the_center_of_the_earth_sequel.jpg

Hlasujte pro mě prosím!:-)

11. října 2011 v 20:24 | Evelyn |  Rychle stručně jasně

Život jde dál - neboli v angličtině Life goes on :-)
http://makelifeepic.net/wp-content/uploads/2011/01/life-goes-on.jpg
Ahoj všichni! Zapojila jsem se do soutěže o nejlepší vymyšlený český text písničky na www.karaoketexty.cz . Výherce může vyhrát nový foťák.:-)
Proto vás moc prosím, dáte mi hlas? Zabere vám to jen pár sekund!:-)

Jsem tam pod přezdívkou Evik95 a píseň "Život jde dál" jsem napsala už před půl rokem, když Oriflame vyhlásil podobnou soutěž, akorát se hrálo o dárkový koš Oriflame a vítězný text měla vybrat Ewa Farna a později ho nazpívat. Přesný důvod, proč jsem tehdy napsala tak smutnou píseň, už nevím, ale není to píseň o mém životě. Pouze o myšlenkách, které mě v tu chvíli prostě napadly.:-D

Budu ráda za každý hlas. Ráda oplatím.:-)
Evelyn

A je to tady! Alex vyznal Míše lásku!

5. října 2011 v 18:39 | Evelyn |  Jan Komínek
Ano, ve včerejším díle jste to mohli vidět! Na tenhle moment jsem čekala už od chvíle, co Honza Komínek začal hrát Alexe v Ulici (koncem května)! Bohužel to nedopadlo podle mých představ. Míša Alexe odmítla.:-D :-(
Přesto zbozňuju ten Honzův hlas, hlavně na začátku, jak říká úžasným tónem: ,,Ahoj! Je doma ještě Míša?"

Díl číslo 2047

Ve včerejším díle jste mohli vidět Alexe hned třikrát. Napřed zazvonil ráno u Krausových, jestli s ním Míša nechce jít do školy, protože s ní nutně něco musí probrat. Míša už je ale úspěšně vyléčená z tématu emo, takže dala přednost své sestře Janě a radši jela s ní a s taťkou autem. Alex se ale nevzdá a ve škole se Míše přizná, že ji miluje (sice to řekl trochu jinak, než jsem předpokládala, ale na kluka v dnešní době je to skvělý výkon. Kluci totiž, jak známo, se k vyjadřování svých citů moc nemají.:-D ). Míša ale raději navrhne, aby zůstali jen kámoši. Alex se naštve, protože si myslí, že když skončila se svým stylem emo, tak už s ním nechce mít nic společného. A pak se tam ještě ukazuje ve třdě, když se ho kluci ptají, jestli by se nepřidal k nim do fotbalového týmu. Ten se ale radši utápí dál ve svých smutných myšlenkách...

Pokud jste včerejší díl neviděli, můžete se na něho podívat tady. Honza je tam v čase: 4:26 , 11:12 a 18:49
Honza potřinácté v Ulici!

4. října 2011 v 14:41 | Evelyn |  Jan Komínek
Honza byl včera zase v Ulici.:-) A na dnešní díl se extra těším, protože v něm má vyznat své city k Míše! Určitě se koukejte.:-)

Díl číslo 2046

Míša je zpátky z nemocnice a čeká ji po dvou týdnech první den ve škole. Na chodbě ji už netrpělivě vyhllíží Alex a ve třídě k ní hned všichni radostně běží, že je zase zpátky. Míša takový šťastný návrat nečekala. Myslela si, že ji teď budou všichni mít za exota. Ale všechno je jinak, protože její spolužáci jsou rádi, že je Míša zpátky. Dokonce profesor Kalina jí dává hodně času na doučení učiva. Míša je šťastná, odpočinutá, a opustila svůj emo styl. To ale neví, co ji čeká zítra. Alex totiž vyzná své city k Míše už dnes v 18:30 na Nově! Dívejte se!:-)

Pokud jste včerejší díl 2046 neviděli, můžete se na něho podívat tady. Honza je tam v čase: 05:33 a 15:00Honza podvanácté v Ulici!

4. října 2011 v 14:02 | Evelyn |  Jan Komínek
Ahojky! Od čtvrtka jsem sice zpátky, ale nemám v poslední době moc času, takže ještě opožděně přidávám stručné shrnutí, jak byl Honza ve čtvrtek 22.9.2011 zase v Ulici. Tento týden tam nebyl, ale zítra by tam měl být, tak se dívejte!:-)

Díl číslo 2039

V tomto díle se už i Míšini spolužáci dozví o jejím pokusu o sebevraždu. Naštěstí se Míšu (Helena Němcová) podařilo zachránit, a po několika dnech v nemocnici ji snad pustí domů. Jana (Kristýna Stýblová) a Miky se Míšin čin snaží před celou třídou utajit, ale Nanny se neštastnou náhodou o všem dozví, a samozřejmě to hned vykecá celé třídě. Začíná velká rvačka Mikiho (Vašek Matějovský) s Alexem (Honza Komínek). Miky tvrdí, že se Míša chtěla zabít kvůli Alexovi, protože nebýt jeho, tak se Míša nestala emo a nezískala by takové sklony k sebevraždě. Alex zase tvrdí, že je to vina Mikiho, protože to kvůli němu je Míša tak nešťastná, když ji odmítl a pak si našel Džejdžej. Miky se později cítí provinile a je úplně na dně. Kdyby ho Míša tehdy nepřistihla, jak se líbá s Džejdžej, možná by Míša tu sebevraždu nechtěla spáchat. Má o míšu starost, proto jí píše dopis do nemocnice, a pošle ho po Janě...

Pokud jste tento díl neviděli, můžete se na něho podívat tady. Honza je tam v čase: 10:00

Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz