Září 2011

Nemažte si mě pls.:-)

23. září 2011 v 22:02 | Evelyn |  Rychle stručně jasně
do pátku tu nebudu, tak to prosím pochopte a nemažte si mě.:-)
Evelyn

Miki vs. Alex: Kdo má Míšu na svědomí?

21. září 2011 v 20:37 | Evelyn |  Jan Komínek
Článek z www.ulice.nova.cz
Seriál Ulice: Alex obviní Mikiho, že má Míšu na svědomí
Míšin pokus o sebevraždu vyhrotí i vzájemnou nevraživost Alexe a Mikiho. Který z nich ji má na svědomí? "Udělala to kvůli tobě," obviní přede všemi Alex Mikiho. Co na to Miki?


"Janě se to řekne, že za to nemůžu. Ale kdyby mě Míša neviděla s Džejdžej, jak se líbáme, určitě by to neudělala. Já vím, že se toho na ni navalilo víc, ale tohle pro ni byla určitě poslední kapka. Kdybych byl doma sám, normálně bysme pokeceli a nic by se nestalo..." nemůže se zbavit výčitek svědomí Miki Seidl. Ale copak mohl tušit, že Míšu tak ranní jeho chození s Džejdžej? Myslel si, že je to už dávno za nimi, že už to mají vyřešené. Vždyť Míša se v poslední době stejně bavila jen s Alexem. No jo, Alex! Dopadlo by to s Míšou stejně, kdyby na něj nenarazila?

Míša potřebuje podporu

"Míša je jak zraněný motýl. Teď potřebuje pohladit po duši a podpořit. Doufám, že se Jana ukáže už brzy ve škole, abych se od ní dozvěděl, kde Míša leží. Já jediný jí rozumím. Já jediný vím, jaký to je, když duše pláče. Nechci, aby se to Míše podruhý povedlo," má o Míšu starost i Alex Toman. Jenže jakmile bude chtít po Janě bližší informace o Míše, dojde k nečekanému střetu mezi ním a Mikim...

Honza pojedenácté v Ulici!

19. září 2011 v 20:45 | Evelyn |  Jan Komínek

Díl číslo 2036

V dnešním díle měla Míša (Helena Němcová) navštívit psychologa, aby si s ním promluvila o svých depresích a uzavřenosti, když o tom s nikým nechce mluvit. Místo toho ale jde s Alexem (Honzou Komínkem) ven. Pak se Míša zavře u sebe v pokoji a dělá svou oblíbenou činnost - poslouchá mp3. Vyruší ji ale nečekaná návštěva. Přijde sám Miky (Vašk Matějovský), kvůli kterému se Míša pořád trápí. Oba pracují na školním časopise a Mikymu se podařilo Míšu přemluvit, aby na titulní stranu časopisu nakreslila nějaký veselý obrázek (emo Míša totiž v poslední době kreslí všechno smutné a černé). Když jí Miky řekl, že mu na ní fakt záleží, tak se Míše zase po dlouhé době vykouzlil úsměv na tváři. Vypadá to, že je vše na dobré cestě, ale jen do doby, než Míša donese Mikimu domů hotový obrázek. Najde ho tam, jak se vášnivě líbá s JJ (Sára Voříšková). Se slzami v očích uteče domů. Tentokrát Míša klesla na úplné dno. Využije příležosti, že nikdo není doma, k tomu, aby našla po bytě všechny možné léky a spáchala tak sebevraždu. Když její sestra Jana přijde domů, najde předávkovanou Míšu bezvládně ležet na posteli...
Jak to dopadne? Podaří se Míšu ještě zachránit? To se dozvíte už zítra v 18:30!

Pokud jste dnes Ulici nesledovali, můžete se podívat online tady. Honza tam je v čase 20:05


Záblesk úsměvu... že by jen Míša našla ze svého trápení cestu ven?

Během dvou let změnil svět...

17. září 2011 v 21:56 | Evelyn |  Zajímavosti

Když mu bylo 13, neměl skoro nic. Žil v malém kanadském městečku a vydělával si na ulicích zpěvem a hraním, aby tak mohl lépe uživit sebe a svou rozvedenou matku. Jeho talent ale kromě jeho rodiny tehdy nikdo nevnímal. Každý ho bral jako toho malého kluka...
To vše se o 2 roky později změnilo. Je teď úspěšným zpěvákem, který žije svůj sen, ale zároveň nezapomíná, kým byl. Asi už víte, o kom mluvím.:-) Je to Justin Bieber.

Někteří ho milují, někteří nenávidí. Já ho vnímám jako velmi talentovaného kluka, který toho tolik za svůj život tolik dokázal. Proč se mu tolik lidí směje, a nadává, že je to buzna? On přece nemůže za to, že se proslavil ještě před pubertou, a proto si ho všichni pamatují jako toho klučinu s dětským hlasem. Justin se ale během dvou let slávy změnil. Na začátku to byl 14tiletý roztomilý klučík ve skejťáckém oblečení a dětským hlasem. Snažil se všechny dělat šťastné, ale sám uvnitř šťastný nebyl. Potřeboval prostě somebody to love. Ano, a zanedlouho po natočení toho videoklipu se mu přání splnilo.:-)
Teď je to 17tiletý gentleman s daleko hlubším hlasem, který našel svou lady. Selena Gomez ho změnila. Všichni si zpočátku mysleli, že to nemůže klapat, když je Selena skoro o 2 roky starší, ale Justin její věkový náskok brzy dohnal. Podle Sel má Justin srdce na správném místě a je na něj spolehnutí. Navíc rád pomáhá lidem a podporuje plno dobročinných projektů.
Dokonce jsem četla článek od jedné holky z Česka. Psala tam, že až donedávna Justina nenáviděla. Pak ji ale její sestra ukecala, ať s ní jde na jeho koncert v Londýně, kde se s ním setkaly osobně a ta holka dělala své ségře překladatelku. Teprve, až když se s Justinem osobně setkala, tak zjistila, že je to vlastně milý a pozorný kluk. Už vlastně ani nechápe, proč ho předtím nenáviděla.

Můj názor? Možná jste si už všimli, že zvláště v Česku je hodně závistivých a zakomplexovaných lidí. A především ti Justina nenávidí. Oni nevnímají to, co dokázal, ale jenom to v čem udělal chybu. Ale přece chybovat je lidské, ne?
Myslím, že nemá smysl nenávidět někoho, koho neznáte.

Tady se můžete přesvědčit, kolik toho Justin dokázal. Na téhle fotce můžete vidět Justina ve 13 letech, jak si vydělával na ulici...
http://images.dailyfill.com/61912fcd302c4735_863db57f30c682b6/o/young_bieber_2.jpg

... a tady o 4 roky později na tom samém místě. Udělali tam kachličku s Justinovým jménem. Protože on si to fakt zaslouží.:-)
pic.twitter.com/jjLgir2B

Honza podesáté v Ulici!:-)

16. září 2011 v 22:17 | Evelyn |  Jan Komínek
Stejně jako včera, i dnes se objevil Honza Komínek v nekonečném seriálu Ulice, kde ztvárnil postavu emo Alexe Tomana.

Díl číslo 2035

Vypadá to, že Alex má na Míšu hodně velký vliv. Míša už je úplně celá v černém, s nikým kromě Alexe nemluví a je naštvaná na celý svět. Všichni se jí snaží pomoct, hlavně rodiče. Míša se ale radši utápí ve svých smutných myšlenkách.
Co když to ale všechno není kvůli Alexovi? Co když se Míša ještě pořád nevzpamatovala z Mikiho odmítnutí, které proběhlo v květnu? Má ale smysl se takhle pořád trápit a ostatním namlouvat, že jí nic netíží? Jak daleko až tohle všechno může zajít? V pondělí si Krausovi zažijou pořádné peklo. Uvidíte Míšu i Alexe. Buďte u toho. Pondělí 18:30. Ulice. (já jim tady dělám reklamu :-D )

Pokud jste dnešní Ulici neviděli, tak se můžete na Honzu podívat na tomto odkaze. Honza je tam v čase: 18:10 a 21:43
A Honza už je zase v Ulici!:-)

15. září 2011 v 21:49 | Evelyn |  Jan Komínek
Začal nový školní rok a s ním i nové díly nekonečného seriálu Ulice, ve které hraje Jan Komínek od 20.5.2011 roli emo Alexe. Paradox je, že v soukromí mu seiál Ulice ani samotný emo styl není vůbec sympatický.:-D Ale tak co, vždyť je to herec, ten musí umět zahrát všechno.:-)

Díl číslo 2034

V tomto díle se vrací po prázdninách do seriálu rodina Krausových. Na začátku můžete ve shrnutí minulých dílů vidět připomenutí scén z minulého školního roku, kde se Míša (Helena Němcová) baví s Alexem v Coolně (už se začínám vyznávat ve světě Ulice :-D ). Tehdy ještě Míša nebyla emo. Přes prázdniny ale prošla obrovskou změnou. Používá bílý make-up, dělá si co nejčernější oči, vyžehlila si vlasy, a oblíká se celá do černého. Výsledek? Podle její seriálové ségry Jany (Kristýna Stýblová) se postupně mění v upíra! Přitom kdyby Míša nebyla celá v černém, tak by jí to skvěle slušelo! Nejen vzhled se jí změnil. I chování jde z kopce. Sice udělala reparát z matiky a zůstala na gymplu, ale s nikým kromě Alexe teď vůbec nekomunikuje. S Alexem jsou naprosto černočerná dvojice. Kam to až Míša s Alexem tímto stylem dotáhnou? To se bude vyvíjet dál zítra a celý příští týden, který bude tomuto tématu věnovaný. V pondělí bude dokonce představitelka Míšy, Helena Němcová, na chatu Ulice na www.ulice.nova.cz .:-)

Honzu - Alexe jste v dnešním díle mohli vidět v čase: 14:00
Písnička týdne 5. - 11.9.2011

13. září 2011 v 21:15 | Evelyn |  Písnička týdne
Je mu 14 a má neuvěřitelný hlas! Greyson Chance se narodil 16. srpna 1997 v Texasu. Je to americký popový zpěvák a pianista. Jeho cover verze (zpěv a hraní na piano) hitu Paaparazzi od Lady Gaga zhédlo v dubnu 2010 přes 39 milionů lidí. Sám dokonce složil písně "Stars" a "Broken Hearts", které vidělo na youtube přes 5 a 7 milionů lidí. Greyson se mezi lidmi taky hodně proslavil v Ellen Show, kde zahrál a zazpíval hit Paparazzi...

Už je to 10 let...

12. září 2011 v 12:29 | Evelyn |  Co napsal život...
http://2.bp.blogspot.com/-z8YpHeK3F9E/TYGwj7tX8NI/AAAAAAAAAVY/prLXzIB5yiQ/s1600/world_trade_center_1160603_1.JPG
Včera to bylo přesně 10 let od doby, kdy byli lidé svědky největšího teroristického útoku v dějinách lidstva. 11. září je den, na který Amerika a celý svět nikdy nezapomene, protože nejen, že tam zemřelo tehdy kolem 4000 lidí, tato událost poznamenala celý svět, změnilo to bezpečností kontroly na letištích, a zapsala se do dějin lidstva...

Můj příběh nekončí...

4. září 2011 v 23:45 | Evelyn |  Co napsal život...
Tento článek je přiřazen k tématu týdne ,,Můj příběh". Psaní tohoto článku jsem plánovala celý týden, a nakonec jsem začala psát až teď. Asi už toho nestihnu moc napsat... ale tak aspoň něco...
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz