Duben 2011

Kouzelný deník (8. kapitola) - Zamilovaná... ale do koho?

30. dubna 2011 v 19:36 | Evik95
Asi měsíc jsem uvažovala, jestli se má děj Kouzelného deníku odehrávat přes celý školní rok nebo jenom na podzim. Nakonec jsem dospěla k názoru, že celý školní rok bude lepší, takže kapitol bude ještě minimálně deset.:D
Jinak tato kapitola se mi absolutně nepovedla, v poslední době mě stále pronásleduje spisovatelská krize.:D

Kapitola osmá: Zamilovaná... ale do koho?

Kino s Klárou bylo boží. Taky jsem pak nakoupila pár hadříků, takže jsem teď zase happy! Na víkend mám v plánu hlavně odpočívat, takže jsem se doma rozvalila na gauč a poslouchala mp3ku. Ale najednou mě ve snění vyruší zvonek. No, stejně mě to probudilo, tak tu nebudu dál polehávat. ,,Jdu otevřít!" volám na mamku. Otevírám dveře a vidím, že u branky stojí....


Dvojitá oslava!:D

25. dubna 2011 v 17:46 | Evik95 |  Co napsal život...
Už jsem na tomto světě 16 let, a slavím to v takový crazy den.:D
Dneska mě už v 7:00 vzbudil taťka s bráchou s karabáčem v ruce a pořádně mě polili vodou!:D To ty narozky pěkně začaly.:D Pak jsem si dala hodinku čas na umytí, oblečení a nalíčení... pak mi napsal můj ex milé přáním k narozkám...zázraky se dějí!:-D Mezitím mamka furt nadávala, ať jdu s něčím pomoct, taťka projistotu zdrhl do obchodu, jako že jde pro kytku...:D Brácha byl na compu, a žádní koledníci k nám nepřišli. Tak jsem aspoň věnovala trochu času na úklid a výzdobu domu. Po obědě jsem se s bráchou koukala na 2 a půl let "starou" pohádku "Kouzla Králů". Před hodinou přišli příbuzní na oslavu, ale teď všichni zdrhli na zahradu, takže mám chvilku času vám psát o tom crazy dni.:-D Snad ještě nikdy jsem neslavila narozky na Velikonoce, ale stálo to za to.:D

Honza počtvrté v seriálu Znamení koně!:-)

22. dubna 2011 v 22:12 | Evik95 |  Jan Komínek
Jupí! Já už ani nečekala, že tam dneska Honza Komínek bude, protože na netu k dnešnímu dílu nebyla žádná jeho fotka!:-) Domů jsem to tak tak stihla, zrovna to začínalo.:D
Honza se v dnešním díle 11/13 s názvem Merlin objevil hned dvakrát a myslím, že naposledy. Adéla totiž odjíždí ze Slunečné hory za mamkou do Belgie, tak se se Štěpánem (Honzou) přece musela rozloučit, ne?:D

Honza tam je v čase zhruba 5:05, kde s Adélou řeší, proč musí odjet. A pak zhruba v čase 30:05, kde se s ní loučí. Já si fakt nemůžu pomoct, ale ta Kara Němečková, co hraje Adélu, se k němu absolutně nehodí. Vypadá, jak jeho mladší ségra, ale neva.:D A možná, že Honzovi to taky tak přijde, u toho loučení to vypadalo dost nuceně, ale to je jen můj názor.:D

Fotky s Honzou u dnešního dílu nejsou, tak přidávám aspoň nějaké screeny:
Tady úplně mega závist.:D

"The Art Of Getting By" - Trailer

22. dubna 2011 v 14:38 | Evik95 |  Freddie Highmore
Můj oblíbený herec Freddie Highmore hraje s Emmou Roberts hlavní roli ve filmu "The Art Of Getting By", který měl premiéru v lednu na americkém festivalu Sundance. Film ale pak odkoupilo Studio Fox, které změnilo název filmu z "Homework" na "The Art Of Getting By". Oficiální premiéra v Americe bude 17.6.2011, německá premiéra je stanovena na 25.9.2011, takže u nás by to mohlo být někdy na podzim.:-)
Děkuji sb Eve (www.highmore-freddie.blog.cz) za info.:-)


Už 5 let s vámi!:-)

20. dubna 2011 v 22:30 | Evik95 |  Co napsal život...
A je to tady! Blog www.didlinka-evicka.blog.cz dnes slaví půlkulatiny! Oslavujeme totiž pět let od založení tohoto blogu!

Změna č. 32

19. dubna 2011 v 19:29 | Evik95 |  Změny designu
Jupí! Nastavení blogu opět funguje, a já tak konečně mohla tady dát nový dess, tentokrát takový slavnostní, protože zítra to bude přesně pět let od založení tohoto blogu!:-)
když kliknete na obrázek pravým tlačítkem a dáte "zobrazit obrázek", tak se vám zobrazí v normální velikosti:
"Nic"

19. dubna 2011 v 12:23 | Evik95 |  Rychle stručně jasně
Nic - to je téma tohoto týdne na blog.cz.

Co se mi pod tímto tématem vybavilo?
V neděli jsem nastavovala nový design. A zjistila jsem, že to nejde, protože blog.cz má opět nějaké komplikace!:-(
Takže co se tu změnilo? NIC! Akorát záhlaví zmizlo, ale to jsem udělala úmyslně při nastavování designu.

Ach, jo. Zítra to bude 5 let od založení tohoto blogu a já nemůžu na počest nastavit nový design.:-( Už jsem jim tam napsala na mail, ale furt neodpověděli.:-(

Happy Birthday Amy!:-)

15. dubna 2011 v 22:25 | Evik95 |  Pro fanoušky Amy

Moje nejoblíbenější hvězda - nejlepší švédská zpěvačka Amy Diamond dnes slaví 19. narozeniny!:-) Všechno nejlepší!!!!!!!!:-) Poslala jsem jí prostřednictvím stránky www.amy-diamond.net blahopřání a obrázek k narozeninám, tak doufám, že jí to dojde a udělá radost.:-) Přeju Amy hodně štěstí, zdraví a úspěchů v její kariéře i normálním životě.:-)

více v celém článku...


Kolikrát řekne Justin "like" v jednom interview?

14. dubna 2011 v 21:18 | Evik95 |  Justin Bieber
Na youtube jsem našla jedno povedené video, ve kterém je sestříháno, kolikrát řekl Justin Bieber (17) v jednom rozhovoru z ledna slovo "like". Vím, že to slovo amíci používají často, ale tohle je extrém.:D No, podívejte se sami:

Návštěvnost 11.4.2011

12. dubna 2011 v 20:25 | Evik95 |  Návštěvnost blogu
Wow! Od minulého roku se mi návštěvnost o hodně zvýšila!:-) Děkuju všem, co sem chodíte.:-)

Klaus: "To člověk standardně dělá, že si tužku z akce bere"

12. dubna 2011 v 20:21 | Evik95 |  Zajímavosti
Možná už jste viděli video, jak náš prezident před pár dny navštívil Chile a nenápadně si s sebou odnesl propisku z tamního stolu:

Klaus se ani nezlobil na některá média, která záběry převzala a uvedla, že pero ukradl. "Při ranní cestě do Brna jsem si v autě něco psal a všiml si, že na tužce je nápis Lisabon, Summit NATO, říjen 2010. To člověk standardně dělá, že si tužku z akce bere. Já potom píšu do různých bloků, momentálně na blok s nápisem Lotyšský parlament," řekl Klaus a zdůraznil, že v Chile to nebylo žádné zlaté pero, nýbrž propiska.
"Kde ji mám?," opáčil položenou otázkou. "Mám strach, že jsem ji nechal v kapse jedněch ze tří obleků, které jsem měl s sebou v Chile. Teď už tužku u sebe nemám," dodal Klaus.
zdroj: novinky.cz

Můj názor:
Podle zákonů si prezidenti všech zemí smí odnést z každé akce propisku jako suvenýr. Ovšem způsob, jakým to provedl Klaus, mě donutil se zasmát.:D Klause nějak moc nemusím, ale tohle se fakt povedlo.:D

Happy Birthday Dakota!

11. dubna 2011 v 13:47 | Evik95 |  Zajímavosti
Anglická herečka Dakota Blue Richards dnes slaví 17. narozeniny!:-) Můžete ji znát třeba z filmu "Zlatý Kompas" (byl teď v sobotu na nově, ale já to bohužel neviděla) nebo "Kletba měsíčního údolí".
Její další filmy jsou třeba "Holka z popelnice" nebo "Five Miles Out". V poslední době ji můžete vidět v seriálu Skins.
A ještě jedna zajímavost: Dakota navštívila v roce 2008 filmový festival ve Zlíně.:-)

Honza opět v seriálu Znamení koně!:-)

8. dubna 2011 v 21:54 | Evik95 |  Jan Komínek
Jen tak mimochodem, už jsem založila samostanou rubriku s názvem "Jan Komínek".:D Najdete ho tady v bočním menu, když kliknete na "Rozcestník" a pak na "Slavné hvězdy".

Honza se už potřetí objevil v seriálu Znamení koně, který můžete sledovat každý pátek na ČT1. Zatím hrál v dílech 6/13, 7/13, a dnes v díle 9/13.
Hraje kluka od Adély (o tři roky mladší holka, která se k němu absoluně nehodí, ale už jsem se s tím psychicky smířila :D ), která má pocit, že rodiče na ni úplně kašlou. Táta od Adély je totiž pořád na farmě se svou novou přítelkyní, a mamka na služební cestě v Africe. Pochopení hledá právě u jejího kluka Štěpána (Jan Komínek), který ji v tom určitě nenechá.;-)
Na dnešní díl se můžete podívat zde, scéna s Honzou je tam zhruba v čase 10:50:

http://img7.ceskatelevize.cz/program/porady/10225937474/foto09/309291310050009_03.jpg

Kouzelný deník (7. kapitola) - Návštěva

8. dubna 2011 v 12:27 | Evik95
Ok, po měsíci mám zase chviličku času na psaní mé knížky. Ještě pořád nevím, kolik to bude mít kapitol, ale myslím, že už se blížíme k polovině knížky.:-)

Kapitola sedmá: Návštěva

Po škole jsem s Martinem jela do místní nemocnice navštívit Alici. Mám docela strach, to nemocniční prostředí na mě nepůsobí moc dobře a navíc se bojím o Alici. Doufám, že na tom není moc špatně.

Pro granulky se nejde.... je KONEC!:-(

5. dubna 2011 v 11:16 | Evik95 |  Mé tvrdohlavé názory
On je taaaak sladký, on je taaak roztomilý, že bych mu zašla pro granulky do zverimexu (jak řekl Habera), a ještě bych si ho pochovala v náruči (jak řekla Zeťová)... a navíc nádherně zpíval, až mě mrazilo v zádech. Je to můj méďa.:-)
O kom je řeč? Noah Scott Ellenwood, můj největší favorit v superstar, který za pár týdnů nasbíral na facebooku 19 000 fanoušků!

Happy Birthday Patrick!:-)

4. dubna 2011 v 19:02 | Evik95 |  Zajímavosti
Můj oblíbený herec Patrick Hurd-Wood, mladší bratr slavné anglické herečky Rachel Hurd-Wood (můžete znát jako Wendy ve filmu Peter Pan, Laura ve filmu Parfém: Příběh vraha, nebo Sybil ve filmu Dorian Gray), dnes slaví 16. narozeniny! Všechno nejlepší!:-)

Patricka jste spolu s Rachel mohli vidět ve filmu Peter Pan, kde hrál jedno ze spících dětí ve scéně, kdy celý Londýn v transu křičí: ,,Já věřím na víly! A jo! A jo!". Pak jste ho opět se sestrou Rachel mohli vidět ve filmu Solomon Kane (2009), kde si zahráli sourozence Crowthornovy (ani ty sourozence nemuseli hrát:D ). Film se natáčel částečně v Česku (proč mi nikdo nedal vědět?!?) a odtud pochází zatím poslední Patrickovy zveřejněné fotky, na kterých je ještě malý kluk.:D

Ok, ještě jsem ho našla na facebooku. Našlo mi to 2 lidi. Byl tam jedniný Patrick Hurd-Wood, který by odpovídal (ten druhý byl totiž z Indonésie = to bude někdo jiný.:D ). A nikoho jiného mi to už nenašlo.
Myslíte si, že je to on?XD XD XD Já bych řekla, že jo... ty oči...:-)
Patrick Hurd-Wood

Držte palce!:-)

2. dubna 2011 v 16:22 | Evik95 |  Rychle stručně jasně
Kanadský zpěvák Justin Bieber je od začátku března na evropském turné, a dneska má koncert v německém Berlíně! Moje sb Annie* na ten koncert jela a dokonce vyhrála Meet&Greet = setkání s Justinem před koncertem! Setkání proběhne kolem 17:00, tak držte palce, ať vše vyjde, ať se s ním vyfotí, předá Scrapbook od nás, českých fanoušků a snad se ho stihne zeptat i na to, jestli plánuje koncert v Česku!:-)
Držíme palce Annie*!:-)

Tohle není apríl!!

1. dubna 2011 v 21:43 | Evik95 |  Jan Komínek
Sice je dneska apríl, ale já píšu pravdivý článek.

Dneska jsem koukala na seriál Znamení koně, když už vím, že tam hraje můj oblíbený herec Honza Komínek. Teda v dnešním díle sice nehrál, ale dozvěděla jsem se jednu novinku:
Nejen, že tam Honza hraje Adélina spolužáka, ale on tam hraje rovnou jejího kluka! No chápete to? Kdyby tam aspoň dali nějakou jinou holku, ale tuhle? Ona je o tři roky mladší než Štěpán (Honza) a vypadá jako jeho mladší ségra...
Njn. Ale tak co, hlavně, že je to s nima ve filmu zapeklité, bo Adélin taťka jim vztah nepřeje... no, já jsem napětím bez sebe! Doufám, že to dobře dopadne. Jsem zvědavá, jak se jejich vztah bude dál vyvíjet.:-)

Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz