Únor 2011

Divoké slepice a život

26. února 2011 v 23:02 | Evik95 |  TV a filmy
Dneska v 7:25 dávali na ČT1 třetí pokračování mého oblíbeného německého filmu "Die Wilder Hühner" - Divoké slepice. Nechápu ale, proč to dávali v tuhle debilní dobu, to já mám ještě půlnoc!!!!XD Tak jsem si to nahrála a podívala se na to dneska večer. Film je z roku 2009, viděla jsem i dva předchozí díly o partě dospívajících holek, dávali je už před rokem a půl. Toho posledního dílu jsem se už nemohla dočkat!:-D
http://outnow.ch/Media/Movies/Bilder/2009/WildenHuehnerUndDasLeben/movie.ws/01.jpg


První díl z roku 2005 ("Žáby k zulíbání" - nevím, jaký inteligent překládal ten název) je o tom, jak v 11 letech po založení jejich party "Divoké slepice" vzali babičce z kurníku všechny slepice, aby je nemohla zabít a daly si je do vlastnoručně vyrobeného kurníku u opuštěného přívěsu, kde pořádaly svá setkání. Jejich velcí nepřátelé byli Pigmejové, parta stejně starých kluků.
http://www.testedich.de/quiz28/picture/pic_1286719733_8.jpgVe druhém díle z roku 2007 (Divoké slepice a láska), 13ti leté Divoké slepice se postupně začnou s Pigmeji sbližovat. Hlavní divoká slepice Chrlotte, které nikdo neřekne jinak než Sprotte (čti Šprota), začne chodit s Fredem, členem Pigmejů. Ale bohužel Sprotte, i ostatní Divoké slepice musí čelit trablemi s láskou, a Sprotte se několikrát musí poprat se svou žárlivostí. Navíc Sprotte konečně poprvé ve svém životě uvidí svého otce, který ji krátce po jejím narození opustil, a proto neví, co si má o jeho nynějších návštěvách myslet. Závěrečné školní představení má ale zase utužit vzájemné vztahy mezi všemi.
http://www.monstersandcritics.de/downloads/downloads/articles/34005/article_images/image3_1192218865.jpgPřichází Třetí díl z roku 2009 (Divoké slepice a život), můj nejoblíbenější. 15ti leté Divoké slepice od závěrečného školního představení hodně dospěly, a mají daleko jiné starosti. Čeká je školní výlet na hrad na venkově, ale skoro nikdo se tam netěší kromě jedné Divoké slepice Trude, která je zamilovaná do pigmeje Steava. Sprotte je naštvaná a zmatená z toho, že Fred chce jejich "poprvé" uspěchat. Melanie má už dlouho špatnou náladu, nikomu ale nechce říct, proč. Že by měla problémy s jejím klukem? Frieda, která dělá prostředníka mezí ní a Willim, se do něho nakonec sama zamiluje - do kluka své kamarádky! A kromě toho ještě s nimi jako řidička autobusu jede Sprottina máma! Na týdenním výletě všechny čeká plno životních změn a Divoké slepice se z výletu vracejí daleko moudřejší a připravenější čelit skutečným láskám a životu.
http://www.new-video.de/co/wildhunerudl.m.jpg

Můj názor: Skvělý film! Určitě se na něj podívejte! První byste ale měli zkouknout první dva díly, jinak to nemá smysl.

Justin Bieber je nakrátko, vlasy jdou do aukce!

24. února 2011 v 22:28 | Evik95 |  Justin Bieber
Ok, já vím, že tu těch článků o Justinovi v poslední době píšu dost, ale tenhle ze stránky www.novinky.cz mě zaujal:
Tento obrázek byl zmenšen tak aby se vešel na vaší obrazovku, klikněte na něj a zobrazí se v plné velikosti. 1846401807312453035201003931700039954285587757690n
Justin Bieber (16) shodil svoji chlapeckou patku a nechal se ostříhat nakrátko. Rozcuchaný účes mu kadeřníci vytvořili pro natáčení nového videoklipu That Should Be Me s country triem Rascal Flatts. Fanynky viděly kanadského zpěváka v novém účesu na internetu a ihned vytvořily dva tábory. Jedny šílí nadšením, druhé zklamáním.
Mánie začala ve chvíli, kdy Justin na svém profilu sítě Twitter napsal: "Přemýšlím o tom, že se nechám ostříhat… hmmmmmm."
O vlasy se mohou jeho fanynky poprat, neboť Bieber oznámil, že je hodlá vydražit a peníze věnovat charitě.
"Tak, je to pravda, trochu jsem se nechal ostříhat. Líbí se mi to. Všechny ty vlasy věnujeme charitě, aby je mohla vydražit. Detaily se dozvíte brzy," vzkázal Bieber.
Justin také věří, že nový účes mu dodal mužnější vizáž. "Chtěl jsem vypadat dospěle," zdůvodnil střih sám zpěvák.
zdroj: novinky.cz
a tady je se členem skupiny Rascal Flatts, se kterými nahrál song "That Should Be Me" a právě natáčí spolu videoklip.:-)
1858501545384447157161140158112038348324762n
A co na to Evik?
Mě osobně se jeho nový sestřih mooooc líbí, na tenhle okamžik jsem čekala už více než půl roku, protože už to přece jenom chtělo změnu místo těch starých ulízaných vlasů. A ta změna se fakt povedla.:-) Palec nahoru pro Justina!:-)
P.S.: Jeho vosková figurína u Madame Tussauds, která se právě vyrábí, bude mít starý účes.

Jsem zpátky!:-)

19. února 2011 v 23:49 | Evik95 |  Rychle stručně jasně
Hey You! Hello! Glitter Graphics
Ahojky! Tak jsem se dneska v 6 ráno vrátila z lyžáku a spala až do odpoledne!:-) Byl to náročný týden, ale stálo to za to.:-)
Měla jsem tam přístup na internet díky wifi a mojí kámošce, která tam měla notebook a pouštěla mě tam každý večer na 10 minut, takže jsem se stíhala dívat na novinky u mých sbéček.:-) Komentáře jsem nestihla, ale to doženu.:-) Teď už ale zase půjdu spát.:D

Happy Birthday, Freddie!

14. února 2011 v 1:20 | Evik95 |  Zajímavosti
Dneska slaví 19. narozeniny můj oblíbený herec Freddie Highmore! Všechno nejlepší!

Týden tu nebudu!

12. února 2011 v 19:07 | Evik95 |  Rychle stručně jasně
Ahojky! Na týden odjíždím na lyžák se školou, takže tu do příští soboty nebudu. Sbéčka ještě dneska oběhnu.:-)

Takže nebudu na compu na Valentýna 14.2., v den 19. narozenin mého oblíbeného herce Freddieho Highmore. Asi přednastavím blahopřání pro něj.:-)

Nový domov!:-)

10. února 2011 v 22:39 | Evik95 |  Co napsal život...
Meadow With Sunset HD Wallpaper | Desktop Wallpapers and Backgrounds
Možná už jste pochopili, proč moji knížku "Kouzelný deník" jsem začala částí, kdy se Andrea stěhuje z města. Protože už tehdy jsem věděla, že to samé v nejbližší době potká i mě. A taky že jo.:-) V neděli jsem se totiž z rušného centra města konečně odstěhovala na klidné předměstí.:-) A v pondělí jsem se ráno probudila, a místo paneláků jsem z okna spatřila rozednívající se oblohu. Prostě pohádka!:-) Přesto se do Ostravy vracím každý den, a vlastně v ní trávím většinu dne, protože tam stále chodím do školy a mám tan přátele.:)

U Smile, I Smile :-)

9. února 2011 v 16:20 | Evik95 |  Justin Bieber
Já mám už od včerejška happy day!:-) Včera ráno jsem totiž našla u sbéčka Annie* nové fotky Justina se Selenou. Vím, že vám, kteří nemáte rádi Justina bude asi na blití, ale já se prostě dokážu radovat z toho, když vidím, jak jsou jiní lidé šťastní!:-) Podle starších fotek by spolu měli chodit od ledna.:-)
Sice Bravo zase kecá ty svoje dřisty drby, že všechny fanynky Justina chtějí Selenu zabít, ale není to pravda. Justinovi opravdoví fanoušci, takzvaní "Beliebers", mu jeho vztah se Selenou přejí, a podporují je.:-)
Tak schválně, bude tohle opravdový páreček snů?;-)

Paparazzi zachytí snad všechno. Chudáci celebrity...

Kouzelný deník (5. kapitola) - Mé nové já

3. února 2011 v 20:55 | Evik95
Opět pokračuju! Minule jsme s Andreou konečně našli deník, a teď se teprve budou dít věci!:D
Ale abych pravdu řekla, mám pocit, že tento díl se mi moc nepovedl.:D Snad se mi příští kapitola podaří vylepšit.:D

Kapitola pátá: Mé nové já

"Crrrrrrrrrr"! Budík zvoní, ale já ho kupodivu hned zaklapávám a hbitě s nadšením vstávám! Co to se mnou dneska je? S úsměvem odtančím do koupelny, kde s úžasem zjišťuju, že se mi přes noc neobjevil jediný beďar! ,,No, Andi, dneska je tvůj šťastný den!" říkám svému odrazu v zrdcadle, ale pak se zamyslím nad tím, co jsem řekla - Co kdybych něco zakřikla?
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz