Leden 2011

Jsem "dobrá" a prospěla jsem!:-)

31. ledna 2011 v 21:33 | Evik95 |  Co napsal život...
be-happyJupí! Lidi, já mám takovou radost! Mám za sebou prvního půl roku na střední, a ještě ke všemu na mezinárodním gymnáziu, a nepropadla jsem! Wow!:-D Takže rychle, stručně, jasně, mám: 3 jedničky, 7 dvojek a 3 trojky!:-) Pořád tomu nemůžu uvěřit, když si pomyslím, že jsem ještě minulé pondělí o přestávce letěla za naším zmateným fyzikářem, a snažila se mu vysvětlit, že jsem mu jednu práci odevzdala, a proto bych neměla z toho mít 0 bodů (nakonec to našel a dal mi pár bodů, které mi akorát stačily k dosažení trojky na vízo). Dobře. Jak říkal taťka: ,,Mohlo to být lepší." , ale stejně mám radost, že to tady musím rozepsat...

Verner je zpět, Březina padá!

30. ledna 2011 v 13:47 | Evik95 |  Zajímavosti
Tento týden jsem opět hltala, jako každý rok, mistrovství Evropy v krasobruslení. Včera byly volné jízdy mužů a já zase fandila mým českým favoritům Tomáši Vernerovi a Michalovi Březinovi.:-)

Březina měl bohužel během roku zdravotní komplikace, takže nakonec zajel ne příliš úspěšnou volnou jízdu z minulého roku. Díky komplikacím se ani na podzim nemohl účastnit žádných soutěží, takže neměl pořádně zažitý čtverný skok, který nakonec bohužel neskočil.
Celkově skončil na 8. místě, a byl z toho znatelně smutný. Chudák.:-(
http://img.blesk.cz/img/2/full/439871-img-sport-zimni-krasobrusleni-brezina.jpg

Zato Verner se od minulého roku záhadně zlepšil! Svou předchozí trenérku vyměnil za kanadského trenéra, který na něho má znatelně dobrý vliv! Verner skočil včera při volné jízdě bezchybný čtverný skok a tak měl medaili jistou.:-) Bohužel nafoukaní francouzi Amodio a Joubert obsadili první dvě místa.
Mistrovství České republiky, Slovenska a Polska v krasobruslení 18. prosince v Žilině. Novým českým mistrem se stal Tomáš Verner.

Při předávání medailí Vernerovi nechyběl smysl pro humor. Všichni tři vítěztové dostali kytku s takovým peřím a Tomáš ze srandy tím peřím polechtal Amodia.:D
A pak, když se všichni tři na konci fotili, tak Verner úplně přehlídl Amodia (protože Amodio je hodně malý) a tak se postvil vedle Jouberta a Amodia tak úplně zastínil.:D
Bronzový Tomáš Verner (vpravo) ve společnosti dvou Francouzů - uprostřed zlatý Florent Amodio a vlevo stříbrný Brian Joubert.

Happy Birthday, Nora!:-)

29. ledna 2011 v 13:26 | Evik95 |  Zajímavosti
Nora Foss Al-Jabri, talentovaná norská zpěvačka, která v roce 2008 zvítězila v norské talentové soutěži "Norske Talenter", slaví dnes 15. narozeniny!:-) Všechno nejlepší!:-)
http://platform.ak.fbcdn.net/www/app_full_proxy.php?app=4949752878&v=1&size=o&cksum=7e64c0cfcbfe410aab191652e11ddd91&src=http%3A%2F%2Fdnivie.dnivie.no%2Fnora%2Fblogg%2Fwp-content%2Fthemes%2FNora4%2Fimages%2Fpage_t.jpg

a tady je moje nejoblíbenější písnička od ní, kterou sama složila, napsala a nazpívala.:-) Jmenuje se "Did You":

Chcete Justina v ČR? Máte smůlu!

23. ledna 2011 v 15:18 | Evik95 |  Mé tvrdohlavé názory
Ach jo. Proč se sny plní jenom v pohádkách? Já vím, píšu teď takovou optimistickou knížku, ale tohle prostě nejde jinak. Dříve jsem to tak nebrala, že Česko je pozadu oproti mnoha evropským zemím, ale až takhle? Že když tu má nějaký zpěvák evropské turné, tak nepřijede? Jakoby jeho manažerům připadalo 10 000 000 obyvatel málo?
Připadá jim snad, že by na ten koncert moc lidí nepřišlo?Že by tu nevydělali moc peněz?

Kouzelný deník (4.kapitola) - Zvláštní nákup

21. ledna 2011 v 11:34 | Evik95
Tak jsem se nějak rozepsala.:D Už píšu čtvrtou kapitolu!:-) Je to tentokrát dost dlouhé, tak nevím, jestli se vám to bude chtít číst.:D

Kapitola čtvrtá: Zvláštní nákup

"Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr"! "Bože, mě se tak nechce vstávat!" znechuceně zaklapuju budík. Čeká mě další krutý den. Musím tu školu nějak zvládnout. Ale snad mamka měla pravdu. Já to zvládnu.

Kouzelný deník (3. kapitola) - Nic není takové, jak se zdá

18. ledna 2011 v 19:43 | Evik95
Konečně pokračuju! Teď toho učení bylo hrozně moc, takže jsem vůbec nestíhala.

Kapitola třetí: Nic není takové, jak se zdá

Celá zničená jsem přišla domů. Bráška zcela nadšený tancoval po kuchyni a vyprávěl mamce zážitky z prvního školního dne. ,,Ahoj mami, ahoj Honzíku!" Volám, a snažím se u toho nasadit

Amy Diamond feat. Busta Rhymes - Stay Who Hah (Remix)

13. ledna 2011 v 18:07 | Evik95 |  Videa s Amy
Dooost dobrý remix!XD

Krásné ikonky s Amy Diamond!:-)

13. ledna 2011 v 16:33 | Evik95 |  Avatary
zdroj: http://www.socuteamy.webs.com/
našla jsem úplně úúúúúúúúúúúúúžasné avatary s Amy vystřižené z pořadu Bulldog (aspoň myslím)!!!!!!! Nádherné!:-)Kecy, kecy, kecy...

11. ledna 2011 v 12:31 | Evik95 |  Rychle stručně jasně
Ok, lidi, omlouvám se, ale předchozí 2 články nebyly pravdivé. Ukázalo se totiž, že Justin žádný online chat nemá, a byl to někdo jiný, kdo se za něho vydával. Takže všechny ty odpovědi pro české fanynky byly úplně od někoho jiného. Takže stále není jisté, jestli Justin do Česka opravdu přijede.

Beliebers se nedají...

7. ledna 2011 v 13:09 | Evik95 |  Justin Bieber
Docela mě začalo bavit číst Justinův online chat, hlavně ty otázky od českých fanynek. Justin chat založil teprve nedávno, takže mezi pár odpověďmi je i plno zodpovězených otázek od češek. Nejčastěji se ptaly, jestli přijede do Česka, protože na jaře bude mít evropské turné. Napřed odpovídal, že jeho data k tour budou na oficiální stránce aktualizovány, pak odpověděl svou oblíbenou větou "Never Say Never!"XD A po několikáté otázce konečně prozradil, že tu bude brzy!:-)
A tady jsem vybrala české příspěvky, jak jdou od nejstaršího k nejnovějšímu:

www.didlinka-evicka.blog.cz


www.didlinka-evicka.blog.cz

www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz


A na tohle všichni čekali!!!!!:-)

www.didlinka-evicka.blog.cz

P.S.: Už týden píšu třetí kapitolu Kouzelného deníku, ale snad to co nejdříve dopíšu!:-)

"Bobr" v Praze!!!!!!! Lidi, jedu!XD

2. ledna 2011 v 17:30 | Evik95 |  Justin Bieber
Jedna holka psala na online chat s Justinem na http://jbmusiic.tumblr.com/ a Justin jí odepsal:
www.didlinka-evicka.blog.cz
Chápu, že hodně z vás ho nemusí, ale já ráda poslouchám jeho písničky, protože mají nějaký děj.:-)
A je to skvělé, že přijede do Česka!!! Wow!!!!!!!! Chtěla bych ho slyšet na vlastní uši, abych zjistila, jestli ti, co tvrdí, že neumí zpívat, mají pravdu. Ale podle mě zpívá dobře.:-)

Diplom od SB Eve za spřátelení!:-)

2. ledna 2011 v 17:10 | Evik95 |  Diplomy pro mě i pro vás
Děkuju moc! Eve má blog o úžasném herci Freddiem Highmore!:-)

První článek roku 2011!

1. ledna 2011 v 16:07 | Evik95 |  Co napsal život...
Wow! Lidi, vítám vás v novém roce 2011! Doufám, že jste to včera pořádně oslavili! Já jsem měla být na chatě, jenže už je to poádně stará chalupa a potřebuje hodně rekonstrukcí, tak se tam asi hned tak brzo nepodívám... takže jsem trčela doma.:-( Ale byla jsem včera odpoledne s kámoškou v Cinestaru na filmu Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka! A dávali tam zdarma poprcorn!!!:-D Lidi, choďte do kina zásadně na Silvestra!:-D Je to fakt boží film, škoda, že se už Zuzka s Petrem nemůžou do Narnie vrátit. Ale Lucka s Edmundem už taky hodně dospěli. A Skandar Keynes (19), který hraje Edmunda, je v tom filmu fakt boží!♥♥♥♥:-D Ale Georgie Henley (15), která hraje Lucku, je taky ve filmu skvělá, je to jedna z mých nejoblíbenějších hereček!:-) Ale teď k novému roku: je tu nové desetiletí, šance změnit svět k lepšímu.:-) Doufám, že tohle bude úspěšný rok, úspěšné desetiletí!:-)
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz