Listopad 2010

Tak naposledy! Potřebuju váš hlas! Prosím!:-)

29. listopadu 2010 v 18:22 | Evik95 |  Soutěže
Nemůžu tomu uvěřit, ale dostala jsem se až do finále soutěže o nejlepší celebritu!:-) Teď soupeří proti sobě Amy Diamond a P!nk.
Prosím, dejte svůj hlas pro Evik95 a Amy Diamond! P!nk zná každý, ale Amy ne. Vítěz získá půlroční propagaci svého blogu, takže i větší šance na proslavení Amy v Česku!


děkuji za váš čas (zabere to maximálně 30 sekund - pokud nemáte moc pomalý comp)


Naše otázky jsou zodpovězeny!:-)

22. listopadu 2010 v 17:23 | Evik95 |  Pro fanoušky Amy
Wow! Tak Amy odpověděla v jednom videu ze včerejška na otázku od Anitty, Pospoly, Jennifer a ode mě!:-) Je to úžasný!:-)

- An!tta je tam hned jako první
- Moje otázka v 1:01
- Pospola v 2:32
- Jeniffer je hned po Pospole v 2:55

Ptala jsem se Amy, jestli plánuje nový videoklip nebo turné po Evropě. Na videoklip mi neodpověděla, ale o tour říkala: ,,Ráda bych jela na turné po Evropě, ale asi ne v nejbližší době, protože ještě není nic naplánované. Ale splnil by se mi sen, kdybych mohla jet na tour po Evropě.":-) Díky Amy!!!! Jak jsem poznala svoji otázku, tak jsem začala radostí skákat na židi!:D Ale škoda, že mi neodpověděla na ten videoklip, bylo by totiž skvělý, kdyby natočila nový.:-)

Prosím!!!! Hlasujte pro mě ve 4. kole SONC!!!!

22. listopadu 2010 v 16:20 | Evik95 |  Soutěže
Prosím všechny! Dáte mi hlas ve 4. kole soutěže o nejlepší celebritu?
Jsem tam jako Evik95 a Amy Diamond!!!


vystoupení v Malmö 14.11.2010

19. listopadu 2010 v 18:34 Videa s Amy
Amy Diamond vystoupila v neděli v Malmö a Halmstad. Z Halmsadu bohužel nejsou zatím žádné videa.

V Malmö zazpívala Up, It´s My Life, Perfect a Thank YouFanvideo - Miss independent

19. listopadu 2010 v 18:16 Videa s Amy
Krásné fanvideo!:-) Chtěla bych vědět, v jakém programu je to dělané.

Nahrávání Greatest Hits

18. listopadu 2010 v 15:24 | Evik95 |  Videa s Amy
Tak kromě toho, že Amy už druhým týdem ostupně nahrává na youtube všechny odpovědi na fanouškovské dotazy, taky přidala na svůj oficiální kanál youtube video z doby, kdy nahrávala písně do svého nového alba Greatest Hits.:-) Sice je tam zachycené jenom nahrávání akustické verze What´s In It For me, ale možná ještě něco přibude.:-)

Vzkaz od Amy z 13.11.2010

18. listopadu 2010 v 15:05 Novinky
Hurá! Amy opět píše! Její vzkaz tentokrát nese název:

Řidičský průkaz

"Ahoj všichni!
Doufám, že se máte skvěle a užili jste si posledních pár týdnů. Od doby, co jsem naposledy psala, se toho tolik stalo. (zajímavé, to píše vždycky.:D ) Mám toho tolik co říct.

Na konci října jsem vydala své Greatest Hits album. Od té doby jsem vystupovala a podepisovala cd na mnoha různých místech ve Švédsku.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Během podzimních prázdnin (nebo jak byste přeložili "mid-term break"?) jsem tři dny koncertovala ve Stockholmu a dělala rozhovory o novém albu. Je to tak skvělé, že je CD v obchodech, a že můžu konečně vystupovat s písněmi z nového alba.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Během prázdnin měl můj taťka narozeniny, takže jsme uspořádali párty se spoustou dárků, skvělým mamčiným jídlem (mimochodem Amy prý nejvíce dává přednost mamčiným dobrotám.:-) a krásným dortem. Zobžňuju narozky, stejně jako můj malý bráška. Vždycky chce předávat oslavenci všechny dárky. A vždy, když někdo otevře dárek, tak bráška vykřikne "Ooooh".:-)

Také jsem byla ve škole a naučila jsem se spoustu nových věcí. Přišel k nám pánský kadeřník, který nás učil, jak zkrátit vousy, a dal nám tipy, co je dobré, když stříháme vlasy můžům. Hodně jsme pracovali na našem školním projektu a nyní se plánuje další focení. Taky jsem pracovala v kadeřnictví a trávila čas se svou rodinou.

Včera byl pravděpodobně jeden z nejúžasnějších dnů. Moje mladší sestra Lisa měla 14. narozeniny, takže jsme strávili většinu dne úklidem, balením dárků a tříděním všeho, než se vrátila domů. Veče jsme jedli, zpívali, dali jí dárky a jedli výborné narozeninové koláčky. (prostě birthdaycakes, nevím jestli se to překládá) Včera se ještě udála další věc. Pořád nemůžu uvěřit, že se to stalo! UDĚLALA JSEM ŘIDIČSKÉ ZKOUŠKY! Je to tak úžasný pocit. Byla jsem tak šťastná, když mi řekli, že jsem prošla. Pak jsem volala rodičům a hned jsem jim to řekla. Taťka mě vyzvedl a odvezla jsem nás domů. Cítila jsem se tak úžasně a zvláštně! Pak jsem jela do školy (No, jo. Už machruje s řidičákem!:D ) a po škole jsem zavezla sestru na trénink. Připadala jsem jako ve snu a asi si tak ještě připadám.

(Uznání řidičské zkoušky - Ano)

(Vydání řidičského průkazu - Ano)

Dneska asi ještě budu trochu jezdit. (překvapivě.:D ) Potom budeme připravovat Lisinu narozeninovou párty, která bude dnes večer. Má přijít třináct holek, takže toho musíme ještě hodně udělat.

Zítra jedu do Malmö. Budu tam vystupovat a mít autogramiádu. Doufám, že tam některé z vás uvidím.

Doufám, že budete mít skvělý víkend.:-)
S láskou Amy"Tenhle překlad berte hooodně s rezervou. Je to docela volně překládané, jinak by to nedávalo smysl.:-)

Prosím prosím! Potřebuju hlas ve třetím kole SONC!

17. listopadu 2010 v 12:17 Soutěže
Prosím lidi! Dáte mi hlas ve třetím kole soutěže o nejlepší celebritu? Jsem tam jako Evik95 a Amy Diamond!:-)
Hlasujte tady:


Dáte mi hlas v SONC?;-)

12. listopadu 2010 v 19:21 | Evik95 |  Soutěže
Jsem v druhé kole soutěže o nejlepší celebritu.
Prosím, hlasujte pro "Evik95 a Amy Diamond"!:-)

Proč nenávidět Justina Biebera?

10. listopadu 2010 v 14:29 | Evik95 |  Justin Bieber
Mě je z toho do pláče, jak je dnešní svět plný tak znechucených lidí, kteří se v životě vůbec o nic nesnaží, a je jim všechno jedno... a takoví pesimističtí lidé si dávají na sebe masku největších drsňáků a pak se snaží znepříjemnit život těm, kteří se v tom životě více snaží a dosáhli větších úspěchů. Vidím to třeba na našich sousedkách ve vedlejších bytech. Jsou to samé babky v důchodu, občas i nějaké pesimistické matky, a ti pořád pomlouvají naši rodinu. Kam jdeme, kdy se vrátíme, čím jsme přijeli, v čem jsme udělali chybu....to jsou schopné zjistit a furt mají oči na kukátkách u dveří. A pak ty klepy řeší s ostatními sousedkami v domě. To je strašný! Nemůžu se dočkat, až se odstěhujem z centra do předměstí.

Stejně tak mi přijde hrozné, jak lidé můžou pomlouvat Justina, když ho vůbec neznají, nic jim neudělal... on chce jenom svou hudbou dělat lidi šťastné. A těm, kterým se to nelíbí, tak proč kolem něho dělají takové haló?! Přijde mi to trochu nefér. Já Justina úplně chápu.
A tohle video je moc pěkně udělané.:-)

Honza Komínek opět ve filmu!

7. listopadu 2010 v 10:03 Jan Komínek
Jeden z mých nejoblíbenějších herců, kterého můžete znát třeba ze seriálu Horákovi (2006) nebo Ať žijí rytíří! (2009), teď natáčí novou pohádku s názvem Dvanáct měsíčků. Režisérem je opět Karel Janák, který náhodou natáčel i Ať žijí rytíři. Mělo se natáčet od konce února do půlky března 2010 v rožnovském skanzenu v Beskydech, jenže zhruba po pěti dnech natáčení začal sníh tát, a tak se natáčení odsunulo na říjen a listopad 2010. Snad to stihnou ještě letos, protože pokud vše půjde dobře, pohádka by měla mít premiéru na Vánoce 2010 jako hlavní pohádka na čt1 v 19:00.

Jan Komínek - Nosek
Představitel dětských rolí - Ondra v seriálu Horákovi (2006) a Vítek, vynálezce a budoucí alchymista, ve filmu a televizním seriálu Ať žijí rytíři! (2009) - se v pohádce Dvanáct měsíčků objeví jako mladší Karlův sourozenec. Jako první ve vesnici zkouší novinku, jízdu na ski - lyžích, které mu bratr přivezl z cest. Prožije si také své první zamilování, které způsobilo nedopatření kolem kouzelné moci měsíce Června.

Amy na expressen tv (2.11.2010)

7. listopadu 2010 v 9:56 Videa s Amy
Tak už několik dní kontroluju youtube, jestli tam už přidali lidi z té televize video z Amyného vystoupení, ale furt ne, tak tady máte odkaz na jejich stránky, kde je záznam vystoupení.:-) Amy tam zpívá Only You a True Colors.

Amy na rádiu Rix Morronzoo (2.11.2010)

3. listopadu 2010 v 21:15 Videa s Amy
Vím, že bych ty novinky o Amy měla dávat hlavně na můj druhý blog amy-diamond.blog.cz , ale teď nemám čas, je hrozně moc učení, tak se ve volném čase rychle podívám na novinky, vložím je na první blog, který mě napadne, což je obvykle tenhle.:D Ale o víkendu bude menší rekonstrukce na blogu o Amy. Doplním aktuality a pokud to stihnu, tak i nový design. Teď jsem se víc věnovala blogu o Rachel Hurd-Wood. Sice mi pořád chybí galerie a media, ale už mám nový dess, a novinky celkem stíhám.:-)

Amy včera vystoupila ve švédském rádiu Rix Morronzoo. Napřed je švédský rozhovor. Ničemu nerozumím...:D Ale pak tam zpívá "What´s In It For Me" a to zní fakt dobře.:-)

A ještě tady je kousek videa, jak zpívala What´s In It For Me:

Amy v pořadu Förkväll 1.11.2010

2. listopadu 2010 v 20:48 Videa s Amy
Amy včera byla hostem v pořadu Förkväll. Nemám teď moc času se na to podívat a navíc tomu nerozumím, protože to je samozřejmě ve švédštině.:D Ale Amy tam dělá rozhovor, pak tam komentuje práci kadeřnice a nakonec vaří!:D

Výherce nového cd bude vyhlášen v neděli!

1. listopadu 2010 v 17:27 | Evik95 |  Novinky
Těším se na všechny odpovědi, některé budou určitě velmi zajímavé!:D Už vidím, jak mi odpovídá na otázku, jestli podnikne tour po Evropě!!!!:D:D Prostě Evik Bobik!:D Ale zároveň jsem se ptala, jestli natočí nový videoklip, tak snad na to bude nějaká určitější odpověď.:-) Překlad Evika Bobika samozřejmě berte s rezervami!:D

"Ahoj všichni! Děkuji moc za vaše úžasné otázky! Obdržela jsem 150 otázek a příští víkend je přečtu a odpovím na všechny. Příští neděli (7.11.2010) přidám nové video se všemi mými odpověďmi a určím vítěze. Krásný víkend! Papa!":D
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz