Srpen 2010

Jsem zpátky... konečně po třech týdnech cestování!XD

31. srpna 2010 v 0:07 Co napsal život...
Ahojky! Tak poslušně hlásím, že jsem živá a jsem zpátky!:-) Ten srpen je vždy náročný. Byla jsem napřed od 9. do 12. srpna u vzdálené sestřenky, která po půl roce opět přijela do Česka, pak mě následující den čekalo doučko z angličtiny (asi si klepete na čelo, ale v září nastupuju na mezinárodní školu, a s mojí slovní zásobou to bude těžký)...

2 týdny budu pryč...

13. srpna 2010 v 20:45 Rychle stručně jasně
Zítra odjíždím na týden na cyklistický tábor. A pak hned na týden do Chorvatska.XD Jinak více o kandidatuře Ostravy napíšu, až přijedu z tábora (budu mít 1 den na vydechnutí.XD )

Žádný článek jsem nepřednastavila - nebyl čas. Byla jsem teď skoro celý týden u vzdálené sestřenky z Německa, která jezdí do Česka jen jednou za půl roku (naštěstí její rodiče jsou rodilí Češi, takže se s ní v pohodě domluvím. Akorát s sebou letos vzala kámošku - ta už je ale fakt němka, takže jsem si musela hodně zopakovat němčinu.XD ) Takže jsem teď toho musela využít a jet za ní do Frenštátu pod Radhoštěm, proto tu nic nepřibývá.

Takže vám přeji nádherný zbytek prázdnin a snad tu ještě příští neděli stihnu něco napsat, než zase odjedu.:-)

P.S.: Prosím hlasujte pro mě na stránkách (výše)

Změna č. 29 - Přechodná změna

13. srpna 2010 v 12:22 Změny designu
Po dvou letech jsem udělala design bez Amy (promiň Amy, ale tohle je důležité). Ostrava totiž kandiduje na hlavní město kultury 2015. Už postoupila do druhého kola, a teď se ještě utká proti Plzni. 6. a 7. září pojede odborná porota do těchto dvou měst, a 8. září 2010 se určí vítěz. Já samozřejmě fandím Ostravě, protože je to moje rodné město.XD Až se určí vítězné město, tak tady zase vrátím předchozí design.:-)
www.didlinka-evicka.blog.cz


A jsou tu nové ikonky v menu:
www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz

Justin Bieber v Praze!

7. srpna 2010 v 12:34 Justin Bieber
zdroj: www.koule.cz

Neuvěřitelné se může stát skutečnostní. Pořadatelé podle informací Koule právě vyjednávají s manažery kanadského zpěváka Justina Biebera (16) o jeho koncertu v Praze. "Teď má první turné po Severní Americe, na jaře ale zamíří do Evropy. Pokud dohoda klapne, vystoupí v O2 areně," řekl nám zdroj blízký české pobočce agentury Live Nation. "O tomto koncertu nejednáme," mlží pro Kouli její PR manažer Petr Novák.
Jednání o zastávkách evropského turné Justina Biebera probíhají v těchto týdnech, zatímco sám kanadský "mladíček" rozjel šňůru My World Tour po Severní Americe, kterou pořádá americká pobočka Live Nation. Šňůra poběží až do Vánoc, po Novém roce pak Justin vyrazí do Evropy. "Na webu pražské O2 arény už dokonce probíhá hlasování, jestli by lidé chtěli, aby tady Justin vystoupil. A oni dávají jednoznačně najevo, že ano," říká náš zdroj napojený na agenturu Live Nation. Pro ni je teď nejdůležitější, aby Bieberovy lidi přesvědčila, že koncert v Česku zvládne a že zkrátka vydělá peníze. O návštěvnost se bát ani jedna strana nemusí, Bieberem teď prostě děti a dospívající mládež žijí. A to, že jednání o koncertu agentura popírá, je strategický tah. Není totiž dobré něco říkat předem.
Turné s hosty
Během koncertní šňůry vystupují s Justinem i jeho hosté. Americko jamajský reggae zpěvák Sean Kingston (20)a kalifornská zpěvačka Jessica Jarrell (16). Jedním z pořadatelů je kromě Live Nation i splečnost AEG Live, která měla pořádat comebackové koncerty Michaela Jacksona (+50) v Londýně.
www.didlinka-evicka.blog.cz


Amy Diamond na Free Radiu (20.5.2009) - anglické titulky

6. srpna 2010 v 12:36 Videa s Amy
Tak jsem si hrála a udělala k tomu záznamu z Free Radia i anglické titulky! Děkuji moc tětě, která mi s překladem pomohla.:-)

Vítěz Junior MelodyVision3: Panama

6. srpna 2010 v 12:04 Zajímavosti
Amy se sice dostala do finále, ale nakonec to vyhrála nějaká hoka z Panamy. Ale krásně zpívá!:-)

Finále Junior Melody Vision - zítra v přímem přenosu!

4. srpna 2010 v 21:19 Novinky
Zítra se nezapomeňte dívat (pokud máte zájem) tady:

http://www.livestream.com/JuniorMelodyVision

Amy Diamond se dostala v internetové soutěži Junior MelodyVision3 až do finále. Teď jsou kompletní Top15. Myslím, že můžou hlasovat pouze zúčastněné země. Podle oficiálního kanálu soutěže na youtube už všechny země hlasovaly.
Tady je internetové fórum té soutěže: http://juniormelodyvision.forumotion.com/

A tady je přehled finalistů:

Já samozřejmě fandím Amy! Doufám, že se jí podaří porazit Selenu Gomez i Justina Biebera!XD
No, to je jedno. Jelikož nejde o žádnou oficiální soutěž s živým výstupem, tak to tolik neprožívám.XD

Změna č. 28

4. srpna 2010 v 17:39 Změny designu
A je to tady! Jak jsem slíbila, po veselém desingu s veselými písničkami z Amyného alba Swings and roundabouts jsem udělalá smutnější desing s pomalými a smutnějšími písničkami. Takže jsem za prázdniny v desingu uplatnila všechny písničky z její nejnovějšího alba.:-)

www.didlinka-evicka.blog.cz
Přibyly reklamy na moje další dva blogy:
www.didlinka-evicka.blog.cz


www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz
motto Amy:

A samozřejmě jsou ty taky nové ikonky v menu:
www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz
www.didlinka-evicka.blog.cz

Amy má na osobnostech už 103 fanoušků!!!!!!

3. srpna 2010 v 12:00 Novinky
Wow! Za rok se počet fanoušků Amy Diamond na stránce www.osobnosti.cz zvýšil z 86 na 103!!!!!!!!!!!!!!! Myslím, že je to velký úspěch! Posílala jsem za rok vzkazy alespoň 50 uživatelům, že pokud mají zájem, můžou se přidat do jejího fanklubu a tím tak pomoct proslavit Amy v Česku. A výsledek: o 17 fanoušků více! A jenom od včerejška jich přibylo 5!:-)

Amy v časopise ,,Vi på landet"

1. srpna 2010 v 22:38 Novinky
Prosím, kopírujte se zdrojem! Ty fotky jsem našla přímo v tom časopise - byl i v počítačové verzi na internetu: http://issuu.com/tidningsbyran/docs/vpl2-10/1?mode=a_p.
Jinak celá novinka je z webu www.amydiamondonline.com
www.didlinka-evicka.blog.cz

www.didlinka-evicka.blog.cz


Se sestřičkami: Holly (vlevo) a Lisa (vpravo)
Amy to sluší, jako vždy.:-)
www.didlinka-evicka.blog.cz

Justin Bieber už natáčí!:-)

1. srpna 2010 v 19:50 Zajímavosti
Jak už jsem před pár dny psala, Justin se objeví v 11.sérii seriálu ,,Kriminálka Las Vegas".
Už se začalo natáčet. Na webu www.justinworld.net se už objevila první fotka z natáčení!:-)
134438387.jpg
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz