11.6.2010 - Třetí den v mém životě, na který nikdy nezapomenu! (Je to vůbec možné?)

12. června 2010 v 22:33 |  Co napsal život...
Je to vůbec možné, že mě potkal další úžasný den? Možná jste četli můj první příběh o setkání s Amy Diamond (26.7.2009) a o setkání s Ondřejem Hejmou (12.2.2010). Ale že se setkám dne 11.6.2010 hned se třemi osobnostmi najednou, to by mě v životě nenapadlo! Můj třetí příběh začíná...


...už v lednu 2010! Chodím do výtvarky v základní umělecké škole (budu používat ZUŠ) v Ostravě, a učitelka nám řekla, že bude naše výkresy posílat do Prahy do jedné knížky ,,Města a obce očima dětí". Poslala tam můj výkres, který jsem už sice kreslila před třemi lety, ale kresba historické památky ,,Vítkovické železárny" se hodí, když máme kreslit o našem městě.

pokračování...
...9.3.2010: Učitelka nás vyfotila a fotky opět poslala k našim pracím. Po celou dobu je oraganizátorem celé knížky nějaký Bárta...

...květen 2010: Učitelce přišel e-mail od Václava Bárty. Prý se v červnu uskuteční slavnostní křest té knížky. Celou ji ,,napsal" ten Bárta, protože je spisovatel (uvozovky, protože tam napsal jenom úvod a zbytek, asi 200 stránek, je 699 výkresů dětí z celého Česka, Bavorska a Egypta). A víte, kdo to bude křtít? Lucie Bílá!!!! A když se učitelka ptala, jak k té knížce dotáhl Bílou, tak jí odepsal: ,,Přes mého syna, když je její exmanžel..." . Wow! Křest prý proběhne v Otvovicích u Prahy, kde bydlí Lucie Bílá a všichni autoři obrázků v knize jsou vítáni (i ostatní návštěvníci).
Jediný problém jem že Lucie Bílá zrovna natáčí nějaký 3D film a nemá moc času. Původně se celý křest měl uskutečnit v neděli 6.6.2010, ale nakonec Lucka mohla jen v pátek, takže to přesunuli na pátek 11.6. do Chvalského zámku v Praze 9.

...doprava...
...z Ostravy velmi náročná hlavně na peníze. Většina děcek se toho výletu dobrovolně vzdala, takže jsem nakonec zústala jenom já a učitelka!XD Koupily jsme lístky na pendolino. Ještě tam pojede jeden kluk, ale s rodiči a autem.

...cíl...
  1. koupit 20 knížek pro 15 děcek, které kreslily obrázky do knihy, pro učitelku, pro primátora města Ostravy, a pro náměstka primátora a 2 knížky zbydou navíc.
  2. Vyfotit se s Lucií Bílou
  3. Získat autogram od Lucie Bílé
  4. Potkat se s dědou z Prahy
  5. Přežít tento den
Pátek 11.6.2010:
Vstávám ve 4:00. V 5:00 je sraz s učitelkou na ostravském hlavním nádraží. 6:30 - pendolino vyjíždí. 8:30 - jsme v Praze.
V Praze na nás čekal bratr od učitelky, který nás zavezl k Pražskému hradu. Tam jsem se opět po pár letech prošla po Karlově mostu a navštívila jsem Pražský hrad. Víc jsme toho s učitelkou nestihly, protože ve 12:30 jsme měli sraz s jejím bratrem u chrámu sv. Mikuláše a odvezl nás do Horních Počernic.BUDOU SE DÍT VĚCI...
...13:00 - Přijela i rodina od toho kluka z naší ZUŠ a dovezla i trička. Máme mít totiž stejné trička. Trička s nápisem Ostrava bohužel nebyly zrovna na skladě, takže nám na ostravské radnici dali trička s nápisem ,,BO!!!" - ostrvské BO znamená PROTOŽE (kdyby někdo nevěděl. A proč ty tři vykřičníky - Ostrava má logo ,,OSTRAVA!!!")
http://img.ihned.cz/attachment.php/960/16889960/aiu48BCEFGHILMNOjk6cdghqxy01U2AV/logo-ostrava__192x128_.jpg
Na nádvoří Chvalského zámku ještě moc lidí není, Bílá má dorazit až v 15:00. Zatím tam hrály, zpívaly a tančily děti ze ZUŠ z různých krajů. Nejdál jsme to měli (alespoň z těch, co dorazili) asi my a ZUŠ Zátor (blízko Ostravy). Učitelka tam už měla zamluvených 20 knížek, takže jsme šli za Václavem Bártou, aby nám je podepsal. Napsal mi: ,,Evičce Urbančíkové za to, jak je šikovná a milá. Václav Bárta, 11.6.2010" ...XD šikovná a milá...to se mi líbí!:-) Taky jsme se s ním vyfotili!:-) (takže první fotka s osobností za dnešní den)

NEJVĚTŠÍ PŘEKVAPENÍ TEPRVE PŘIJDE...
...14:00 - První fotka s osobností je mnou. Teď už jsme měli hlad, tak jsme šli vedle do restaurace na oběd. A to mi nebudete věřit, kdo seděl u vedlejšího stolu! Režisér filmu ,,Rebelové", ,,Román pro ženy" a dalších, FILIP RENČ!!!!!!!!!
Naštěstí mu ještě nedonesli jídlo a vypadalo to, že se docela nudil, tak jsem za ním zašla, jestli se s ním můžu vyfotit, protože sbírám fotky se slavnými osobnostmi. Zasmál a říkal: ,,No, nevím, jestli jsem až tak slavný." Ale byl milý a nevadilo mu to, že se s ním chcu vyfotit.:-)
Já a režisér Filip Renč:Wow! Jsem happy!!!!!
Jinak jsme všichni byli zpocení: teplota venku 34°, šílené!:D
Jídlo jsme už nestihli sníst, protože se blížila 15. hodina a Lucka nepočká!!!!! Takže jsme zaplatili a řekli, že si to sníme, až přijdeme.

UŽ PODLE MÉHO ÚVODNÍHO TEXTU ZBÝVÁ JEN JEDNA FOTKA S OSOBNOSTÍ, UŽ URČITĚ VÍTE, KDO TO BUDE...
...15:00 - Lucka nikde! Museli tam dělat improvizační program až do 15:30. Pak konečně přišla.. ale přišla vnitřkem budovy - tam se nahrnulo hodně lidí - ukořistila jsem 2 autogramy (pro mě a pro kámošku) a jedno její DVD s podpisem - dávali to tam zdarma!:-) Bylo to už předem podepsané a rozdávala to tam nějaká ženská. S knihou jsem se ale dorvala až k Lucce a podepsala se mi tam (Lucie Bílá je totiž patronkou celé knihy). Pak jsme s učitelkou, tím klukem a jeho rodiči hájili místo hned u pódia, kde se Lucka Bílá taky zastavila, než ji pozvali na pódium. Byli tam další nadšenci a chtěli autogram. Bylo tam taky hrozně moc fotografů a dokonce i kameraman (z televize asi ne). Dostala jsem se až k Lucce a úča mě s ní vyfotila!!!!!!!!!!!!:-) Škoda, že se nedívá přímo do objektivu. Poprvé se dívala, jenže mi tam někdo strčil hlavu. Podruhé se nedívala. Až napotřetí se to asi zdá být nejlepší, tak tady dávám.
Wow! I´m happy happy happy happy happy!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)

Pak Lucka na pódiu pokřtila knihu:


Dokonce tam byla i nějaká svatba a nevěsta si chtěla od ní nechat podepsat šaty!:D Lucie jí dokonce věnovala ten černý náhrdelník, který má na sobě na fotce se mnou. Taky jí dala autogram!:-)


Podepsané svatební šaty jen tak někdo nemá!:-)


Pak Lucka chtěla rozdat poslední balíček podepsaných karet. Děcka se po tom sápaly, tak to podala naší učitelce!XD To jste měli vidět tu bitku! Sice jsem stála vedle učitelky, ale nemohla jsem se ani pro jednu kartu natáhnout, protože jsem byla přimáčklá, jak sardinka!:D Učitelce někdo dokonce málem zničil brýle. Vybojovala jsem jeden autogram. Učitelka chtěla vzít pro zbylých 13 děcek, které tam nepřijely, ale zbyly jí jen 3 roztrhané autogramy.:-( Péťa - ten kluk z naší ZUŠky, co přijel s rodiči autem, zachránil asi 8 autogramů. Pro všechny nezbude, ale alespoň něco.)

Pak jsme vyšli ven z nádvoří před zámek a byli jsme rádi, že jsme z toho návalu lidí pryč. Šli jsme pak zpátky do restaurace dojíst oběd.:D Až když mi volal děda, co bydlí už 20 let v Praze, (měli jsme se na té akci potkat, ale neviděla jsem ho, a úplně jsem na něho v tom šílenství zapomněla! Chudák děda.) vzpomněla jsem si na něho. Vyšla jsem ven z restaurace, tam nebyl takový hluk, ale skončila jsem hovor, proteže jsem ho už viděla.:-) Tak jsem se nakonec s dědou po dlouhé době zase setkala.:-)

Bohužel po půl hodině jsme už museli jet, tak jsem se s dědou zase rozloučila a bratr od učitelky nás zavezl na Pražské hlavní nádraží. V 19:30 jsme nastoupily s učitelkou na pendolino a ve 22:30 jsem konečně přijela zpátky do Ostravy.:-) Praha byla sice skvělá, ale doma je doma - Ostrava forever!XD Byl to sice náročný den, ale velmi krásný a nezapomenutelný.:-)

Ano, jak říká nadpis: ,,11.6.2010 - Třetí den, na který nikdy nezapomenu!":-)

P.S.: Pokud jste tenhle článek přečetli celý, tak vás upřímně obdivuju.:-) Já se prostě vždycky dokážku hodně rozepsat, slohovky vždy minimálně na 2 stránky!XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik ti je let?

0-5 4.1% (32)
6-9 4.3% (34)
10 5.2% (41)
11 5.8% (46)
12 5.9% (47)
13 10.1% (80)
14 9.7% (77)
15 11.3% (89)
16 7.8% (62)
17 6.2% (49)
18 4.9% (39)
19 4.8% (38)
20-30 5.7% (45)
31-50 4.7% (37)
51-70 3.4% (27)
71 a více 5.9% (47)

Komentáře

1 DJ SIL-G DJ SIL-G | Web | 13. června 2010 v 12:21 | Reagovat

ou.. drsně týýý!! xD závist!!!! a gratulace.. ♥♥ =)

2 An!tta An!tta | Web | 13. června 2010 v 19:21 | Reagovat

Wow! Já akorát viděla tak M. Augustovou a dostala její autogram, toť zatím vše :D Chtěla bych fotku s Amy nebo Stephenií Meyerovou :DHmm. vstávat tolik brzo... upřímný obdiv! xD Jo.. doufám, že se ti v Praze líbilo... hehe :D V tu dobu jsem já byla zase v jižních Čechách, kousek od ČB, kokrétně.
Pěkné fotky, fakt! :)))
Těch 34°C musela být teda síla, proto jsem se vykašlala na školu a s celou rodinou jsme odjeli raději pryč :D Fakt to slunce přímo pálilo, mám trochu spálená záda heh :D

3 Michelle Michelle | Web | 14. června 2010 v 19:46 | Reagovat

No já sem Bílou potkala ted v sobotu..Ale moc sympatická mě teda nepřipadala..

4 Louis Vuitton Bags Louis Vuitton Bags | E-mail | Web | 29. února 2012 v 8:40 | Reagovat

you Louis Vuitton Bags it is very good article! thank you for sharing!Your success is my inspiration.Indeed, it is wonderful.

5 Louis Vuitton Louis Vuitton | E-mail | Web | 29. února 2012 v 15:17 | Reagovat

Thank you so much, nice job! Louis Vuitton was the thing I needed to get.You guys should think of arranging some gallery to exhibit them out there! Personally I adore custom essays on this topic because they help us arise the awareness in people.

6 Coach Factory Coach Factory | E-mail | Web | 5. března 2012 v 3:11 | Reagovat

It's just that Coach Factory features a different market for their items.

7 Stáňa Pavlíková Stáňa Pavlíková | 29. června 2012 v 21:08 | Reagovat

Ahoj... :) Tak něco ti musím říct... :D :) Čistou náhodou jsem narazila na tvůj blog a následně i na tenhle článek... :D :) Jsem velkej fanda Lucky a mám celej pokoj polepenej jejíma fotkama a všemožnejma článkama (i z bulváru... :D) No a když jsem uviděla tu tvojí fotku s Luckou, tak jsem si uvědomila, že je v nějakym článku, co mám vylepenej nad postelí... :D Je to myslim z Rytmu života nebo z Pestrýho světu... teď už nevim... :D No... Tak jenom tohle jsem ti chtěla říct... :D

8 Stáňa Pavlíková Stáňa Pavlíková | 29. června 2012 v 21:09 | Reagovat

Jestli chceš, můžu ti ten článek vyfotit... :D

9 Coach Factory Outlet Coach Factory Outlet | E-mail | Web | 5. října 2012 v 11:11 | Reagovat

caili0921This is a mainstream view in the community have great supporters, great view.

10 Coach Outlet Online Coach Outlet Online | E-mail | Web | 12. října 2012 v 10:40 | Reagovat

lilingling@wind1010 These bags not only mode, are also useful Chanel handbags come in a variety of colors and sizes, making them ideal for all styles and occasions.落札者

11 louis vuitton louis vuitton | E-mail | Web | 17. října 2012 v 5:46 | Reagovat

And to don't realize expedition, in the beginning where you stand 'visiting gentle, woul Holdall may well be a the purse summer time. Could manager all the way to that you simply well balanced all the tools her will require, holiday look a lot of them as it straddling from it using your also provide. louis vuitton overlap body envelope is cheap.These items, formerly promotes within online journals as well as advertisements have recently arrived at the planet associated with movie house as well as TELEVISION. The actual buckle molded such as louis vuitton belts for men logo design within the louis vuitton belts is really a specific appeal in order to individuals of age range as well as course. Along with numerous celebs such as celebrities, sportspersons, as well as politicians advertising Louis Vuitton items isn't any question how the organization leaping higher.The actual louis vuitton belts really are a image that there's style within every thing such as the typical belt. It's also a signal from the occasions that individuals throughout are searching for items that are magnificent as well as fashionable in the matter of everything these people put on.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz