Červen 2010

Evoluce Homera Simpsona!XD

25. června 2010 v 20:24 TV a filmy
Fakt good video!XD Hlavně, jak se tam potkají v pravěku a střídají role!XD

Hlasujte pro Amy na ,,Den Nickelodeonu" (Nickelodeon Dagen)

23. června 2010 v 19:14 Novinky
Stejně jako minulý rok vystupuje i letos Amy Diamond na akci pořádané televizním kanálem Nick (který myslím začal svou existenci na podzim 2009 i v Česku). Níže máte aktuální plakát. Festival Nickelodeon Dagen se uskuteční ve čtyřech městech. Amy má vystupovat ve 3 městech: Gävle (28.7.2010), Helsingborg (30.7.2010) a Stockholm (21.8.2010).

Na švédských stránkách Sommar Kväll můžete hlasovat pro vašeho oblíbeného zpěváka, zpěvačku nabo skupinu z Nickelodeon Dagen! TAKŽE HLASUJTE PRO AMY DIAMOND!
TADY: http://www.sommarkvall.se/ klikněte na odkaz a jeďte trochu níže, kde bude napsané RÖSTA (HLASOVÁNÍ). Tam zaškrtněte vámi zvoleného zpěváka, zpěvačku nabo skupinu (JÁ DOPORUČUJI AMY DIAMOND) a klikněte níže na RÖSTA.

A SKVĚLÁ NOVINKA! POKUD ZNÁTE ŠVÉDSKOU SKUPINU ,,PLAY", TAK URČITĚ VÍTE, ŽE BYLA ZALOŽENÁ PŘED 10 LETY ČTYŘMI HOLKAMI VE VĚKU 10-13 LET, KTERÉ SI SPLNILY SEN STÁT SE HVĚZDami USA - TAM ZAČALY SVOU HVĚZDNOU KARIÉRU A OBJEVILY SE I V AMERICKÉM FILMU ,,SESTRY NA BAHAMÁCH", KDE SI ZAHRÁLY SAMY SEBE NA KONCERTĚ PO BOKU SESTER OLSENOVÝCH. PO 5 LETECH V USA SE ALE SKUPINA V ROCE 2005 ROZPADLA HOLKY SE VRÁTILY DO ŠVÉDSKA. DLOUHO O NICH NEBYLO SLYŠET. AŽ NA PODZIM 2009 O NĚ MÉDIA ZNOVU ZAČALY JEVIT ZÁJEM, PROTOŽE 3 Z NICH SE ROZHODLY, ŽE SKKUPINU OBNOVÍ (ČTVRTÁ ČLENKA BYLA V MINULOSTI ČASTO NAHRAZOVÁNA - NA JEJÍM MÍSTĚ SE VYSTŘÍDALY ASI 3 HOLKY , TAK SE NEDIVÍM, ŽE UŽ ZŮSTALY JENOM 3). A ZAČALY HNED VYDÁNÍM NOVÉHO CD S NÁZVEM ,,UNDER MY SKIN".
A PROČ O NICH MLUVÍM: SKUPINA PLAY SE LETOS KONEČNĚ UKÁŽE PRÁVĚ NA FESTIVALU NICKELODEON DAGEN!:-)

  • Nickelodeondagen 2010 - till Nickelodeons webbplats


Jsem majitelkou 2 ,,plakátů" s Amy! Ale ty časáky mě fakt naštvaly...

23. června 2010 v 17:16 Novinky
Jupíííííííííí! Tak konečně jsme se dočkali! Včera sice k mému překvapení ještě časák v trafice neměli, ale dneska jim už konečně přišly zásoby a já samozřejmě hned ráno vystartovala k trafice!!!!XD

Na titulní stránce je zobrazená ukázka plakátu s Amy! Skvělý! Konečně větší plakát, vždyť ve Šťastné 13 vždycky dávali plakáty formátu A3...

...Otevřu časák. To má být vtip? Když už jsem jim tam půl roku tak zběsile psala a doufala, že se dočkám vítězsví, tak tam najdu...
...malý plakátek formátu A4! No nezabili byste je? Vždycky tam dávali plakáty A3 a teď tam přijde nějaká Amy a oni jsou z toho celí zmatení, tak tam dali malinký plakátek Amy Diamond a SUM 41. A JAKO ABYSTE SI NEMYSLELI, ONI TAM DALI I PLAKÁT A3, ALE PLAKÁT TOMÁŠE KLUSE, KTERÝ TAM PŮVODNĚ VŮBEC NEMĚL BÝT PODLE MINULÉHO ČÍSLA! Kvůli debilnímu Klusovi tam Amy nacpali do formátu A4!

Stejně celá Šťastná 13 už mi přijde hrozně nudná. Vždyť je to časopis pro mladší.

Ale proč se vlastně zlobím? Vždyť hlavně, že někde vůbec plakát Amy dali. A od teďka bude na mé zdi zaujímt čestné místo spolu s menším kolegou: mini plakátkem z Witch Stylu z roku 2007.:-)

Nový Plakát A4 (Šťastná 13 z roku 2010)
www.didlinka-evicka.blog.cz
Starší Plakát A5 (Witch Styl z roku 2007)
www.didlinka-evicka.blog.cz

Totálně nechápu...

22. června 2010 v 13:29 Rychle stručně jasně
Sice měl dnes vyjít časopis Šťastná 13 a v něm plakát Amy, ale navštívila jsem ráno hned 3 trafiky, a ani v jedné ještě časopis nebyl.:-( Divné. Tak se du mrknout zítra ráno, snad už tam bude. (jo, mám předplatné, a do schránky mi to chodí klidně i den nebo dva později). Měli by si v redakci pořádně rozmyslet, jaké datum vydání tam napíšou.

,,S celebritou to jde líp" (Humorgalan 2008)

21. června 2010 v 17:02 Videa s Amy
Přistát můžete jedině s celebritou!XD
Amy Diamond a Arne Weise v hlavní roli krátké komedie s názvem ,,S celebritou to jde líp" (video z roku 2008).

A tady je kousek videa s anglickými titulky:

Jak to chodí na tiskové konferenci

20. června 2010 v 17:46 Zajímavosti
Možná, že už jste někteří na vlastní oči zhlédli tiskovou konferenci. Mně se taková příležitost naskytla poprvé v pátek 11.6.2010.

Do rubriky ,,Drby hajného drdy" jsem se už hodně rozepsala a vyprávěla o různých blbostech, ale určitě jsem ještě nepsala, že jsem se v 11 letech rozhodla, že bych chtěla být redaktorkou časopisu. Uběhly 4 roky a tento sen se mě stále drží.:-) Proto určitě pomohlo, když ve škole poslala češtinářka mě a pět dalších holek z naší třídy na tiskovou konferenci o módě.

Byla to moje první účast na tiskové konferenci, takže jsem ani pořádně nevěděla, jak to tam vlastně chodí.
V pátek v 10 hodin odpoledne jsme se s holkama usadily v sále střediska volného času. Vepředu byly vedle sebe stoly a židle pro pět lidí, kterých se budeme na něco kolem módy ptát.

A kdo všechno zasedl k hlavnímu stolu?

1. host: LUCIE KLUKAVÁ - modelka
něco o ní:
Datum narození: 12.8. 1992
Věk: 17 let
Místo narození: Ostrava

Lucie Klukavá získala v roce 2008 titul nejkrásnější dívka internetu a stala se historicky třetí vítězkou soutěže iMiss 2008. Vedle tohoto titulu má ve své sbírce i mnohé další, např.: Miss Jihlava Open 2008, Look Bella 2008, Miss Palladium 2009, Miss Haná 2010, Miss fanoušků FC Baník Ostrava nebo také Královna Bouzovského hradu.
Lucka studuje gymnázium v Ostravě Hrabůvce a ve volném čase se angažuje v 1. pomoci.
Její motto zní: "Jen to, čeho se sami vzdáme, je teprve ztraceno".
profil na stránce osobnosti.cz: http://www.osobnosti.cz/lucie-klukava.php

CO O SOBĚ PROZRADILA NA ÚVOD KONFERENCE (moje zápisky):
- věnuje se modelingu od 11 let
- začala u ostravské modelingové agentury Nataly Models

autogram s věnováním (Pro Evču Urbančíkovou Lucie Klukavá):
www.didlinka-evicka.blog.cz
2. host: TEREZA VAŠUTOVÁ - modelka:
něco o ní:
věk: 15 let
bydliště: Příbor

Tereza Vašutová se stala Dívkou roku 2010.

CO O SOBĚ PROZRADILA NA ÚVOD KONFERENCE (moje zápisky):
Tereza je ve světě modelingu úplný nováček. Minulé léto začala chodit na kurzy modelingu ostravské modelingové agentury Nataly Models. Vyhrála druhé místo soutěže Dívka roku 2010.

autogram s věnováním (Pro Evičku Urbančíkovou Tereza Vašutová):
www.didlinka-evicka.blog.cz


3. host: EMÍLIE SVRČINOVÁ - profesorka umělecké školy v Ostravě-Zábřehu:

CO O SOBĚ PROZRADILA NA ÚVOD KONFERENCE (moje zápisky):
- ke studiu nutný talent
- výtvarná příprava, kresby, technologie modelů, praktická cvičení

4. host: DITA PEPE - fotografka:
něco o ní:
Datum narození: 5.9.1973
věk: 36 let
Místo narození: Ostrava

Po maturitě na gymnáziu v roce 1992 odešla na pět let do Německa, kde se provdala za italského studenta psychologie. V Německu začala fotografovat a navštěvovat fotografický kurz. Po návratu absolvovala v roce 1998 bakalářské studium fotografie na Slezské univerzitě v Opavě. V roce 2000 začala učit fotografii na Střední umělecké škole v Ostravě. V roce 2003 dokončila na Slezské univerzitě magisterské studium fotografie.
Dita Pepe se věnovala reportážní fotografii, nyní se zabývá fotografií módy. Je autorkou cyklu inscenované portrétní fotografie Autoportréty. Ve své fotografické tvorbě také spolupracuje se svým partnerem Petrem Hrubešem.
zdroj: wikipedie

CO O SOBĚ PROZRADILA NA ÚVOD KONFERENCE (moje zápisky):
- vše přizpůsobuje věku člověka - pro malé děti barevné prostředí, pro starší generaci historické pozadí
- ráda fotí modelky, které se něčím liší od typických krásek (např. větší nos, nápadné znaménko...apod.)
- spolupracuje se svým partnerem, který je osvětlovač

autogram s věnováním (Pro milou Evu Urbančíkovou hodně štěstí Dita Pepe)
www.didlinka-evicka.blog.cz
5. host: LADA VIVIALOVÁ - módní návrhářka:

CO O SOBĚ PROZRADILA NA ÚVOD KONFERENCE )moje zápisky):
- navrhuje hlavně pro jednotlivce
- stejně jako většina módních návrhářů vytváří modely 2 roky dopředu
- Nejvzdálenější místa, kam se podívala, bylo Irsko a Rusko

autogram s věnováním (Pro Evu Urbančíkovou Lada Vivialová):
www.didlinka-evicka.blog.cz
Po krátkém představení hostů byl čas na otázky. Sál byl poloprázný - jen pár škol - a z každé školy jen kolem pěti lidí ze školního časopisu. Přesto otázek padalo tolik, že jsem byla ráda, že alespoň jednou jsem se dostala ke slovu.:D

Moje otázka pro Terezu Vašutovou:
Jak jste se dostala k modelingové agentuře Nataly Models?
Tereza: ,,Viděla jsem plakát na tuhle agenturu, tak jsem si řekla, že to zkusím. A ono to vyšlo! vzali mě! Byla jsem štěstím bez sebe (smích)."

Tato tisková konference trvala zhruba hodinu a půl. Na konci jsme si mohli dojít pro podpis (moje autogramy můžete vidět výše). Byl to skvělý den. Poznala jsem zase něco nového.:-) Vždycky, když poznám něco nového a skvělého, tak jsem šíleně šťastná, takže Happy day.XD
Prostě, když se mi v životě zadaří, tak jsem štěstím bez sebe. Dokážu se radovat z každé maličkosti. A když se nezadaří, tak to beru s optimismem a nadšením jít dál.XD Prostě optimista!XD

Amy v pořadu Gomorgon Sverige (19.6.2010)

19. června 2010 v 23:43 Videa s Amy
zdroj: SB Jennifer: www.amydiamond.blog.cz

Amy byla v pořadu Gomorgon Sverige, kde se mluvilo o významné události pro Švédsko - určitě jste se během dnešního dne dozvěděli o tom, že se dnes vdávala švédská princezna Victoria.:-) Provdala se za fitness trenéra Daniela Westlinga.
Já nevím jak vy, ale mě se líbí, když někdo nejde s davem... když se princezna provdá za fitness trenéra. Proč by se měla princezna provdat za prince, když se vesnicí toulá tolik skvělých kluků?;-)


S Luckou Bílou na netu!

17. června 2010 v 20:37 Zajímavosti
Takže pokračování předchozího článku!:-)

Oni mě tam vyfotili i na net!:D

Napřed jsem se našla na jejích oficilálních stránkách: www.luciebila.com
Jsem tam kousek za ní (ta malinká bruneta) XD.

A pak jsem se ještě našla na nějaké bulvární stránce, která celý průběh toho odpoledne úplně převrátila naruby. No, typický bulvár!XD
Lucie Bílá: Obdarovala neznámou nevěstu (Lucie Bílá)

11.6.2010 - Třetí den v mém životě, na který nikdy nezapomenu! (Je to vůbec možné?)

12. června 2010 v 22:33 Co napsal život...
Je to vůbec možné, že mě potkal další úžasný den? Možná jste četli můj první příběh o setkání s Amy Diamond (26.7.2009) a o setkání s Ondřejem Hejmou (12.2.2010). Ale že se setkám dne 11.6.2010 hned se třemi osobnostmi najednou, to by mě v životě nenapadlo! Můj třetí příběh začíná...

Nový trailer k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti (1.část filmu)

9. června 2010 v 22:49 TV a filmy
Už se nemůžu dočkat, až to bude v kinech!:-)

Amy Diamond & Anders Lundström - "Tillsammans"

8. června 2010 v 21:46 Videa s Amy
Nějaký nový song. Nevím, kam se s tím směřuje, ale je to úplně nová informace od www.amydiamondonline.com !:-)
Název ,,Tillsammans" bych podle slovníku doslovně nepřeložila, protože ,,till" má mnoho významů, například ,,do". Sammans znamená společně, takže název bych volně přeložila jako ,,Společně"!:-) Jiné návrhy a názory kdyžtak pište do komentářů.

Vyděšená Amy!:D

8. června 2010 v 21:40 Jiné akce
Vypadá to na rok 2005. Amy asi překvapili fotografové.:D

Jsem zpátky!:-)

6. června 2010 v 15:03 Co napsal život...
London
Jsem zpět ze školního zájezdu! V Bruselu sice trochu pršelo, ale byli jsme v muzeu čokolády, v Mini Europe, projeli jsme se metrem a vyjeli jsme na vrchol Atomia. Pak jsme jeli do Anglie. V Chesteru jsme 3 dny chodili do školy. Učili jsme se v angličtině o mobilu, jídle a cestování. Byla sranda!:-) Více v celém článku...

Ruda z Ostravy feat. Martina Pártlová - OSTRAVA!!!

2. června 2010 v 12:40 Zajímavosti
Jsem na školním zájezdě v Anglii. Tohle je jen přednastavený článek.

Tohle video je fakt super! Pořád ho sleduju už od minulého pondělí, kdy se poprvé objevilo na netu.
,,Ostrava...Černá džungle a velkej mejdan, svý sny tu neskrejvám....Jó, to je Ostrava...Tak tyhle ulice dejchám, tady dycky to dávám....Jó, to je Ostrava, Ostrava, Ostrava...."

Prostě, tady žiju.:-) A Ruda tam dokonce zpívá ve 3. sloce, že tu chodil do školy...na Matiční! Tam chodím taky!:D
Ruda má alespoň správné Ostravské nářečí, ale Martina to zpívá poněkud dlouze a pražsky!XD

Jo, a z youtube to furt mažou kvůli autorským právům, tak se na to podívejte tady:

Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz