Březen 2010

Amy vyhrála na Nickelodeon Kids Choice Awards 2010!

31. března 2010 v 18:36 Novinky
Amy Diamond vyhrála 28.3.2010 na největším světovém gala pro děti cenu za nejlepšího švédského interpreta! Wow Amy! Gratulujeme! Každý rok se gala účastní největší mezinárodí hvězdy a letos poprvé mohly děti hlasovat pro švédské umělce.
,,Děkuji vám moc! Je to opravdu skvělé vyhrát cenu za nejlepšího švédského interpreta! Zvláště, když je tak mnoho skvělých umělců nominováno v téhle kategorii!" Říká Amy.

Předávání cen z Nickelodeon Kids Choice Awards se bude v záznamu vysílat na Nickelodeon TV 10.4.2010 v 17:00.

Další ,,objevy"

31. března 2010 v 18:20 Jiné akce
Jo, už je to tak - asi mi hráblo a převařil se mozek z toho věčného (m)učení na přijímačky. Šmejdím po netu a hledám další - pro mě zatím neobjevené fotky s Amy!XD

rok asi 2005:
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Klikněte pro zobrazení původního obrázku


Klikněte pro zobrazení původního obrázku
vypadá to na Vánoce 2006 nebo 2007...a rovnou autogram:
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

asi 2007:Rath - fakt pecka!XD

25. března 2010 v 17:35 Zajímavosti
Jo, tohle video jsem viděla asi před 3 roky a teď jsem na něho opět narazila! Já ty politiky už radši moc nesleduju, ale tohle je fakt povedné!!!!!!!!XD

Klikni a proslav Amy v Česku!

25. března 2010 v 9:34 Novinky
Je to tak! Když budete co nejvíce klikat na tento odkaz: http://www.osobnosti.cz/amy-diamond.php , tak se Amy může v žebříčku osobností posunout do první stovky osobností - a tudíž se více proslaví!!!!!!!!!
Tak klikejte hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně!!!!!!!!!!!!!!!!:D
www.didlinka-evicka.blog.cz
Jo, a jinak mám zaracha na PC až do přijímaček, takže tady toho do konce dubna moc nepřibude.:-(

Amy Diamond na Frekvenci 1

18. března 2010 v 17:51 Novinky
Wow lidi! Já jsem u toho sice nebyla, ale babička poslouchá každé ráno frekvenci 1. Nedávno ji poslouchala opět ráno, když vtom řekla moderátorka: ,,Nyní písnička od Amy Diamond." A babička nevěřila svým uším, protože ví, že není v Česku moc známá, a že jsem její velký fanoušek! Když mi to dneska řekla, zeptala jsem se jí, jestli neví, jak se ta písnička jmenovala. Samozřejmě už neví, a ani podle poslechu už by to nepoznala - podle ní jsou všechny její písničky stejné!XD A ani při pokusu - když jsem jí pustila ukázku písničky ,,Up" a ,,What´s in it for me", tak říkala, že už fakt neví...neva!:-)
Přesto je to velký úspěch, že Amy hrajou už i v českých radiích!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)

Motiv interpreta

+

= Proslavíme Amy v Česku!!!!!!


Hlasujte pro Amy na Nickelodeon Kids Choice Awards 2010!!!!

14. března 2010 v 11:19 Novinky
Amy je opět nominována na Nickelodeon Kids Choice Awards 2010! A právě vy ji můžete podpořit, když budete pro ní hlsovat tady: http://www.kcas.se/voting.html

Jak hlasovat: Po kliknutí na odkaz výše se vám zobrazí stránka s nadpisem ,,Bästa TV-program". Já jsem vybrala Hannah Montanu.:-) Pak klikněte na ,,Nästa" a zobrazí se vám stránka ,,Bästa TV-stjarna". Tam nikiho neznám, ale dala jsem Månse Zelmerlöva. Pak opět klikněte na ,,Nästa". Zobrazí se stránka ,,Bästa artist/grupp". Vy dáte Amy Diamond.;-) Pak opět kliknete na ,,Nästa". Zobrazí se poslední stránka a vy dáte ,,Rösta". A jste na konci hlasování...bylo to úplně jednoduché, že?:D A pokud máte čas, tak si nahoře můžete kliknout na Games a zahrát si nějaké hry.;-)

P.S.: Předávání cen bude už 10.4.2010, tak honem hlasujte!!!!!!!!:-)

Změna č. 26

13. března 2010 v 22:22 Změny designu
A je tady diamantová změna s názvem: ,,Diamonds are forever"! Ta kombinace černé a růžové sice trochu zavání emo stylem, ale dokázala jsem to šikovně vyrobit tak, aby to spíš připomínalo Amy a její ,,diamantový" styl!:D

A máme tady i nové ikonky v menu:A všimněte si také nového avataru Amy v menu:


...a také nového nápisu v menu:
A co je na tom všem nejvíce cool?
Když vynecháme Amy, tak super jsou ty pohybující se srdíčka!!!!!:-)


P.S.: To záhlaví mi trvalo asi 3 hodiny, ale výsledek fakt stojí za to!:-)

Návštěvnost blogu 12.3.2010

13. března 2010 v 17:20 Návštěvnost blogu
Ty jo! Tolik lidí na mém blogu za včerejšek!
Díky moc a choďte hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně.....
a čtěte články hodně hodně hodně hodně hodně hodně....
a piště komentáře hodně hodně hodně hodně hodně hodně hodně.....
Už mi hrabe, co?XD

Fanvideo Lucky Star

11. března 2010 v 14:34 Videa s Amy
Určitě se podívejte! Je fakt dobré.:-)

Agnes slaví narozeniny!

6. března 2010 v 21:07 Zajímavosti
Slavná Švédská zpěvačka Agnes Carlsson dnes slaví 22. narozeniny! Všechno nejlepší!

Ekologie aneb svět mýma "zelenýma" očima

4. března 2010 v 17:49 Ekologie
Já mám sice oči hnědé, ale ekologii mám ráda, takže i zelenou barvu!:-)

Chtěla bych napsat článek na téma týdne na www.blog.cz, a tím je teďka ekologie.

Já žiju v Ostravě, 3. největším městě v ČR. Miliony lidí v ČR si Ostravu spojují jedině s továrnami, komíny nebo uhelnými doly. Jenže uhelné doly jsou v Ostravě už hodně let uzavřené, a proto se tu uhlí dlouho netěží. Ostravská továrna Mittal sice dává ovzduší hodně zabrat, to musím přiznat, ale kvůli tomu už bylo hodně hodně peticí a protestů na zmírnění nebo dokonce na zrušení výroby.
http://infoklatovy.cz/image/FgImage/6/353t.jpg
Přesto, ať kulíte oči, jak chcete, Ostrava je přes svou černou historii i zelená. Podle vyzkumů připadá na každého obyvatele Ostravy 30m2 zelených ploch, což udivuje i mnoho zahraničních ekologů!:-) Přímo na území města Ostravy je mnoho chráněných krajinných oblastí s lesy loukami, řekami i rybníky.
No, a i když teďka v zimě je na tom s ozvduším nejhůře Moravskoslezský kraj, tak si rozhodně nemyslete, že jsem necita. Mnoho lidí se tu snaží pomoct životnímu prostředí - včetně mě!:-)
Například třídím odpad, co nejvíce chodím všude pěšky, nekupuju kosmetiku, co testuje na zvířatech, topení v pokoji mám ztlumené...atd.:-)
Slunce v lese
Trochu mě štve, že některým lidem je úplně jedno, že kvůli globálnímu oteplování tají ledovce a stoupají hladiny oceánů. Takhle se jednou zatopí tolik krásných míst! A to jenom kvůli nám lidem. To přece nechceme!

Jo, a na youtube jsem našla video o Ostravě, fakt stojí za to se na něho mrknout!:-)
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz