Únor 2010

Nový vzkaz od Amy z 26.2.2010! Čtěte, je fakt zajímavý.:-)

28. února 2010 v 21:15 Novinky
Amy přidala na své stránce MySpace nový vzkaz! Opět překládám já, takže nic moc...:D

,,Ahoj všichni!
Doufám, že jste měli skvělý týden!
Poslední dva týdny byly úžasné! Vystupovala jsem v divadle Maxim jako Alenka v muzikálu ,,Alenka v říši divů". Taky jsem byla ve škole, pracovala jsem v salonu, 5 lidí jsem ostříhala a 2 nabarvila. Byla jsem na hodinách klavíru a dělala jsem matematický test.
Tento víkend budu hrát čtyřikrát v divadle Maxim a v pondělí jdu do kina na švédskou premiéru filmu Alenky v říši divů. Už se nemůžu dočkat! Dlouho jsem se na ten film těšila.:-)
Minulý týden jsem obdržela zlatou desku za své poslední album ,,Swings and roundabouts". Také jsem dostala speciální překvapení od mé nahrávací společnosti. Byl to iPod s vyrytým vzkazem na zadní straně. Byla jsem tak šťastná a překvapená, když jsem to dostala.
Přeji vám krásný víkend!
Hodně lásky od
Amy"


Hmm, pěkné.:-)

1. kolo soutěže ukončené! Teď přichází kolo druhé...

28. února 2010 v 14:35 Soutěže
Takže dnešním polednem skončilo 1. kolo soutěže Hlasujte pro nejlepšího herce - kategorie teen: 1990-1997. Teď začíná 2. kolo: hlasování v anketě.
Vzhledem k tomu, že jste si nerozebrali všechny herce, tak vyhraje ten herec, který má nejen největší počet hlasů v anketě, ale také si ho někdo v prvním kole zabral! To jste ale ale doufám pochopili už předem.:-)
(klikni na Celý článek)

Jarní prázdniny!!!!!!!!

19. února 2010 v 22:57 Rychle stručně jasně
Jupí!!! Tak i Ostrava se dočkala a máme před sebou týden jarních prázdnin!
Všechny města, která mají teď prázdniny od 20.2. do 28.2.2010:
Benešov, Beroun, Rokycany, České Budějovice, Český Krumlov, Klatovy, Trutnov, Pardubice, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Ostrava-město

Já jedu na hory, takže tu týden nebudu.
Tak se tady všichni mějte skvěle a užívejte si sníh (tady ve městě už pomalu začíná tát)!

Jo, a jinak do mé soutěže s názvem: ,,Hlasujte pro nejlepšího herce (kateorie teen: 1990-1997)" se můžete hlásit do příští neděle 28.2.2010 do 12:00!!!!!!! Tak to nepropásněte a zapojte se tady: http://didlinka-evicka.blog.cz/1002/hlasujte-pro-nejlepsiho-herce-kategorie-teen-1990-1997

Přeji vám krásný týden!:-)

A já jedu....Pápá za týden!

Vzkaz od Amy z 14.2.2010

19. února 2010 v 15:14 Novinky
Můj vlastní překlad, takže nic moc.XD

Mrkněte se, co Amy přidala na své stránce MySpace 14.2.:

,,Ahoj všichni!
Šťastný Valentýn! Doufám, že jste všichni měli skvělý víkend!
Můj víkend byl skvělý. Měla jsem 4 vystoupení Alenky v říši divů a šla jsem do kina na film "Lítám v tom". Je to skvělý film!
Přeji vám krásný týden!
S láskou Amy"
Jinak fotku Amy přidala z minulého léta.

17.2.2010 - Krasobruslení na OH Vancouver: ,,Verner to spackal, Březinu si vychutnali rozhodčí"

18. února 2010 v 18:40 Zajímavosti
Českému želízku v ohni Tomáši Vernerovi se krátký program vůbec nepovedl.Českému želízku v ohni Tomáši Vernerovi se krátký program vůbec nepovedl. Po krátkém programu vládne krasobruslařům ve Vancouveru navrátilec Pljuščenko. 23tiletý Verner svou jízdu pokazil, 19tiletý Březina je devátý...

Prodlužuji soutěž!:-)

14. února 2010 v 10:45 Soutěže
Takže: Počítala jsem týdny, jak by mohla být načasovaná soutěž a myslím, že bude lepší když zápis do soutěže o nejlepšího herce (kategorie teen: 1990-1997) prodloužím do 28.2.2010 do 12:00 hodin !!!!!!! Proč tak dlouhá doba? Protože příští víkend mi začínají jarní prázdniny a s rodinou jedu na hory, takže přijedeu až 27.2.

Jo, a když už jsme u té soutěže, tak jeden z našich soutěžních herců: Freddie Highmore dnes slaví 18. narozeniny! Vše nejlepší Freddie! A zrovna má narozky na Valentýna!:-)

12.2.2010 - Další den, na který nikdy nezapomenu!:-)

12. února 2010 v 23:27 Zajímavosti
Wow! Ještě dnes ráno by mě ani ve snu nenapadlo, že za pár hodin budu mít pořízené takové cenné fotky!

Vše začalo koncem ledna:
Ostravské 8leté a 4leté anglické gymnázium ,,1st International School of Ostrava" vyhlásilo soutěž s názvem ,,LET THE MUSIC COME TO YOU" pro 8. a 9. třídy ostravských základních škol. Do této soutěže se přihlásilo 15 škol z Ostravy a okolí.

1. kolo soutěže: 26.1.2010:
Všichni z 8. a 9. tříd, kteří jsme chtěli soutěžit, tak jsme se o přestávce shromáždili v jazykové učebně. K nám do školy přišlo pár žáků z ,,1st International School of Ostrava". Spustili anglickou prezentaci s povídáním o rock&rollu, protože soutěž už podle názvu je o hudbě. Po pár minutách prezentace nám rozdali krátký anglický test, kde byly otázky právě na ten rock&roll. Bohužel jsem nevěděla, v jaké zemi vznikl. Vznikl v Anglii, ale to jsem samozřejmě zjistila až po odevzdání testu!XD Učitelky pak z bezchybných testů vylosovaly jednoho výherce a tím byl náhodou můj spolužák! Ten si měl vybrat do skupiny holku a kluka - opět moji spolužáci a jednu učitelku - naše třídní (angličtinářka). Ti postoupili do druhého kola soutěže - finále. Za úkol si mají připravit zhruba 8 minutovou anglickou prezentaci o vylosovaném hudebním stylu. Vylosovali si hudební dinosaury.

A o co se hrálo?
3. cena - den s Kanaďanem, co umí dobře česky
2. cena - lístky na koncert skupiny Kryštof
1. cena - týdenní anglický pobyt od školy ,,1st International School of Ostrava"

POZOR! POZOR!
Víte, kdy a kde se finále konalo? Víte, kdo byl v čele poroty?
Ne? Tak čtěte dál!

2. kolo soutěže: Dnes 12.2.2010:
7:45
Sraz naší třídy před Střediskem volného času Ostrčilova (naproti střediska je ZŠ Ostrčilova a 1st International School of Ostrava). Jdeme podpořit ve finále naši trojici hrdinů a paní učitelku (která odklikává stránky prezentace:D).

7:50
Mám s sebou foťák - a vím proč. Protože v čele poroty je... víte kdo? Slavný český zpěvák, hudebník, skladatel, textař, novinář a překladatel do angličtiny a čínštiny....
...je to...
...Ondřej Hejma!!!!!!!XD Já vím, asi jste čekali nějakou větší osobnost, když to tak dramatizuju.:D
A právě přicházi do střediska! Naše třída čeká u vchodu, takže si ho hned vyfotím!:-)
Hned v závěsu za Hejmou přichází ostravský moderátor, redaktor a dramaturg: Aleš Juchelka (můžete znát třeba z Medúzy na ČT1).


8:00
Dokonale jsem se vybavila 2 vytisklými fotkami Hejmy a nabitým foťákem, pro případ, že bych měla příležitost se s ním vyfotit... trochu přeháním, vždyť je to soutěž a každý porotce tam má plno práce. Takže žádné focení určitě nebude!:D
Ale hlavně, že mám nabitý foťák! Jsem jediná z naší třídy, kdo ho má s sebou, takže úkol: fotit a natáčet naší skupinku, až budou prezentovat hudební dinosaury!

8:30
Soutěž začíná. Uprostřed místnosti sedí u stolů na stupínku 7 porotců (z nich jeden Hejma), z toho všichni umí perfektně anglicky a jsou připraveni klást každé škole anglické otázky.
Vpředu na pódiu je připravené plátno na prezentace škol. A už na pódium přichází moderátor Aleš Juchelka!

9:55
Už vystoupilo 5 škol...nic moc, skoro nikdo neuměl svůj text nazpamět - to by se totiž mělo umět...
Ale teď hlásí moderátor:
,,Prosím, přivítejme Základní školu Matiční!" Přichází naše třídní, usedá vzadu schovaná za plátno k notebooku, připravená odklikávat části prezentace. A už přichází i Theo, Nikola a Denis. Žádná tréma na nich nejde vidět. Napřed Nikola řekla několik vět o naší škole a pak Theo s Denisem střídavě mluvili o hudebních dinosaurech, konkrétně o Rolling Stones, Judas Priest, AC/DC... a dalších. Největší aplaus ale přišel, když se pouštěly hudební ukázky. Na píseň Highway to Hell od AC/DC to už Theo nevydržel a začal zpívat, tančit, a běhat po pódiu a kolem diváků. A vyzýval všechny dosud znuděné diváky, aby taky zpívali nebo alespoň mávali.... Celé to všechno působilo tak komicky, že podle mě to muselo získat velké plus u porotců, protože kromě správné angličtiny hodnotí i projev k divákům.:-)
Porotci to zhodnotili velmi kladně. A kladli i anglické otázky, se kterými si naši spolužáci naštěstí poradili.

9:15
Přestávka. Porotci odcházejí do jejich místnosti ,,Top secret", kam nikdo jiný nesmí a na všechny školy v sále byl připravený bufet zdarma.
Ale to není podstatné.:D

9:38
Kámoška mi říká: ,,Hele, dívej! Hejma přichází ke svému stolu!"
HA! Šance pro mě! Říkám: ,,Pojď se mnou, vyfotím tě s ním." A ona, že ne...to má být vtip?
Tak jí alespoň vezmu vytisklou fotku Hejmy a jdu směr jeho stůl. Ochotná třídní se mi naštěstí nabídla, že mě vyfotí.:-)

9:39
,,Dobrý den, můžu se s váma vyfotit?" A Hejma: ,,Jasně!"
A pak už jenom záblesk foťáku...mám v hlavě temno, ale vzpomínám si, že jsem chtěla ještě podpis, tak vytahuju ty dvě vytisklé fotky a dávám mu je k podpisu.
Rychle vyhrknu: ,,Děkuji moc!" A pádím rychle zpět na své místo.
Další šok v mém životě! Ale naštěstí se tentokrát vzpamatovávám jen půl hodiny...:D U Amy jsem se vzpamatovávala asi čtvrt roku...:D
No jo no. Opět kazím fotku. Dívám se někam do nebe, ale tak neva!:D

9:45
Na pódium přichází další školy a s nimi další prezentace, ale mě už na další 3 hodiny z tak skvělého snu nikdo neprobudí.;-) S kámoškou losujeme, která bude mít který podpis (ony jsou oba stejné, akorát jeden černobílá fotka a druhý je barevná fotka - ale Hejma je na obou stejný). Řekla jsem kámošce, ať si vybere. Ona chtěla losovat. Vytáhla si černobílou a já barevnou fotku. Ale bylo nám to celkem jedno, která bude mít kterou fotku, tak jsme si losly.

13:10
Vyhlášení výsledků:
Na 3. místě se úmístila ZŠ Ludgeřovice, na 2. místě ZŠ Hlučín
...a první...
...And the winner is...
ZŠ Matiční!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jooooooooooo! My vyhráli!!!!!! Takže Nikča, Denis a Theo pojedou na ten letní anglický pobyt!!!!

13:15
Konec soutěže
Další kámoška si vzpomněla, že by se chtěla vyfotit s Hejmou, protože předtím o přestávce byla v bufetu. Tak jsem jí řekla že jí s ním vyfotím. Ptala se ho, jestli se s ní může vyfotit, ale on ještě musel dělat rozhovor, tak říkal: ,,Určitě můžeš, ale za chvilku, já přijdu." No tak jsme čekaly asi 10 minut. On furt nikde. Za chvilku jsme tam byly už jenom my dvě, tak jsme alespoň zastihly Aleše Juchelku a s ním jsme se vyfotily.:-)

Během soutěže tam natáčeli pro ČT1, fotili pro Moravskoslezský deník a s našimi vítězi dělali rozhovor do televize!:-) A já jsem je fotila taky!:-)

Já a Aleš Juchelka. Opět vypadám, jak mimozemšťan, s ním by se něco mělo udělat!:D


Jo, a taky zprávy o té soutěži uveřejnili v Moravskoslezském deníku. Nejvíce je ale toho na internetových stránkách MS deník, kde jsem později zjistila, že mě tam vyfotili taky! Zrovna jak jsem u Hejmy a on se mi podepisuje!:-)
No, a to jsem si před rokem ještě před 14. narozkama myslela, že ve 14 letech se nedá zažít moc zajímavých věcí! A co mě čeká letos, až mi bude 15? Já něco určitě vymyslím!:D
Prostě a jednoduše...
Život je jedno velké překvapení!

Hlasujte pro nejlepšího herce (kategorie teen: 1990-1997)

7. února 2010 v 21:26 Soutěže
Tak tohle je moje new vymyšlená soutěž! Tady je seznam mnou sepsaných herců s fotkou + jak jsem se o nich dozvěděla. Vaším úkolem je hlasovat pro vašeho favorita. V tomto prvním kole napíšete do komentářů váš tip, který herec je váš favorit. Zároveň připíšete vaše jméno (přezdívku) a adresu blogu.
Zapisovat se do komentářů můžete CELÝ TÝDEN: OD DNEŠKA 7.2.2010 DO 14.2.2010 do 12:00!!!!!
Pak ukončím přidávání komentářů a přidám anketu, ve které se bude hlasovat od 8.2. do 12.2. pro vaše favority.
Ten, kdo si na začátku tady do komentářů zapsal svého favorita, který vyhrál s největším počtem hlasů, tak získá diplom + rozvrh hodin na přání! Pokud těch výherců, kteří si na začátku vybrali stejného herce, bude víc, pak první 3 místa obsadí oni.

1. místo: diplom + rozvrh hodin na přání
2. místo: diplom + záložka do knihy na přání
3. místo: diplom + ikonka (avatar) na přání

takhle se zapisujte do komentářů:
1) vaše jméno (přezdívka)
2) adresa vašeho blogu
3) jméno herce z mojí nabídky, kterého jste si vybrali jako favorita

DO TÉHLE SOUTĚŽE JSEM VYBRALA PŘEDNOSTNĚ MÉNĚ ZNÁME HERCE, KTERÉ BYCH CHTĚLA TADY PROSLAVIT.:-)

Tady jsou herci, ze kterých si můžete vybrat:


http://www.teenidols4you.com/sgpics/matthew_harbour.jpg1. Matthew Harbour
Datum narození: 19.3.1990
Místo narození: Montreal, Quebec, Kanada
Věk: 19 let
JAK JSEM SE O NĚM DOZVĚDĚLA:
Když 15.11.2008 dávali na ČT1 rodinný film ,,Daniel a superpsi" (2004). Matthew v něm hrál hlavní roli - Daniela. Danielovi zemřela mamka a on se s tím vyrovnává těžce. Štěstí však najde v místním útulku pro psy, kde se seznámí nejen s pejskem Tulákem, se kterým později vyhraje soutěž Superpsů, ale i s jeho tajnou láskou - holkou jménem April.
,,Fotky z filmu Daniel a superpsi (2004)"
Daniel and the Superdogs (400X267)
Daniel and the Superdogs (400X267)
Daniel and the Superdogs (400X265)

2. Freddie Highmore
Datum narození: 14.2.1992
Místo narození: Londýn, Anglie
Věk: 17 let
JAK JSEM SE O NĚM DOZVĚDĚLA:
V roce 2005, když jsem šla do kina na film ,,Karlík a továrna na čokoládu". Díky tomuto filmu se docela proslavil. Jeho další velký úspěch byl film ,,Kronika rodu Spiderwicků", který jsem bohužel neviděla, ale určitě se na něho mrknu, až ho budou dávat v telce.;-) Freddie je podle mě opravdu nadaný herec, proto ho sem dávám taky.
,,Fotky: Premiéra filmu ,,Astro boy" 23.10. 2009 , Freddie namluvil hlavní roli: Astro boy"
freddie...astro boy.....kristen.... - freddie-highmore photo
freddie...astro boy.....kristen.... - freddie-highmore photofreddie...astro boy.....kristen.... - freddie-highmore photo


Liam Aiken Pictures3. Liam Aiken
Datum narození: 7.1.1990
Místo narození: New York City, New York, USA
věk: 20 let
JAK JSEM SE O NĚM DOZVĚDĚLA:
Když o Vánočních prázdninách 2009 dávali na nově film ,,Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod"(2004). Liam tam hrál 13tiletého Klause, bratra 14tileté Violet a teprve 1leté Sunny.
Příběh pojednává o třech dětech a jejich více než pozoruhodné životní cestě. Přes ztrátu rodičů přes sled tajemných okolností se sourozenci Baudelairovi navzájem naleznou na cestě nádherných překvapení a katastrofálních nezdarů při pátrání po domově. To vše pod dohledem nového poručníka - lstivého, vychytralého strýce Olafa, který je ochoten udělat cokoliv, aby získal jejich dědictví. Avšak děti se mohou spolehnout na svou přirozený důmysl, vynalézavost, vtip a v neposlední řadě na nezkrotná kouzla. Toto jim všem pomůže objevit, že pokud drží pospolu, tvoří rodinu.
,,Fotky: z filmu Fay Grim (2006)"
10faygrimcap.jpg
56faygrimcap.jpg
83faygrimcap.jpg

4. Jan Komínek
Datum narození: 18.3.1994
Místo narození: Praha, Česká republika
Věk: 15 let
JAK JSEM SE O NĚM DOZVĚDĚLA:
V listopadu 2009, když jsem byla v kině na filmu Ať žijí rytíři. Předtím i v setiálu Horákovi, ale to jsem tolik nesledovala. Ve filmu ,,Ať žijí rytíři" hraje 14tiletého Vítka, který má rád výbušniny a všechnu alchymii. Takovými vynálezi často zachraňuje svoje filmové sourozence.
,,Fotky z filmu Ať žijí rytíři"Luke Benward Pictures5. Luke Benward
Datum narození: 12.5.1995
Místo narození: Nashville, Tennessee, USA
Věk: 14 let
JAK JSEM SE O NĚM DOZVĚDĚLA:
Na jedné internetové stránce. Kromě toho, že je je herec, je především zpěvák. V současné době bydlí ve Franklin, Tennessee. Jeho mamka je herečka, po ní zdědil herecké nadání. Nadání ke zpěvu zase po taťkovi, který taky zpívá.
,,Fotky: různé shooty"
6. Štěpán Krtička
Datum narození: 19.3.1996
Místo narození: ČR
Věk: 13 let
JAK JSEM SE O NĚM DOZVĚDĚLA:
V pořadu ,,Jsi chytřejší než páťák?". Později ve filmu a seriálu ,,Ať žijí rytíři", kde hraje 12tiletého Michala. Je synem známe dabérky Hany Krtičkové a díky tomu můžeme slyšet jeho hlas dost často v dabingu, daboval desítky filmů, reklam (Colgate, Milky Way, BeBe sušenky...) a PC her (Hledá se Nemo, Úžasňákovi, 101 dalmatinů).
,,Fotky: z filmu ,,Ať žijí rytíři"
Ať žijí rytíři, Jan Komínek
Ať žijí rytíři, David Prachař
Ať žijí rytíři
7. Jeremy Mockridge
Datum narození: 4.9.1993
Místo narození: Bonn, Německo
Věk: 16 let
JAK JSEM SE O NĚM DOZVĚDĚLA:
Ve filmu Divoké slepice (2006), Divoké slepice a láska (2007) a Divoké slepice a život (2009). Hrál tam Freda, který se zamiloval do Charlotte ,,Sprotte".
,,Fotky: Ze sérií filmů Divoké slepice"
http://planet-interview.de/fileadmin/Bilder/Galerie/Jeremy_Mockridge_1028_01.jpg
http://www.morgenpost.de/multimedia/archive/00285/Huehner2_BM_Berlin__285534b.jpg


8. Cody Linley
Datum narození: 20.11.1989 (mimo kategorii, ale toto jméno navrhla soutěžící kAtTYnQaA, takže beru :D)
Místo narození: Texas, USA
Věk: 20 let
JAK JSEM SE O NĚM DOZVĚDĚLA:
V 1. sérii seriálu Hannah Montana (2006), kde hrál TV hvězdu ,,Jake Ryan".
,,Fotky: Ze seriálu Hannah Montana (2006)

Emma Watson - fanvideo

5. února 2010 v 15:31 Emma Watson
Tak to je fakt hoooooooooodně povedené video! Je tak nádherně zpracované! Fakt stojí to za to se na něho mrknout!
Jinak píseň Unfaithful od Rihanny:

Vyjde singl Bittersweet! Jen aby to nedopadlo stejně jako se singlem Brand new day...:D

5. února 2010 v 13:11 Novinky
zdroj: www.amydiamond.blog.cz
Bittersweet - datum vydání :???
1. ???

Omyl...sorry...omlouvám se.

4. února 2010 v 21:16 Novinky
Tak ten singl Brand new day ještě nevyšel. Alespoň ne oficiálně.
Sorry všem! Planý poplach!:D
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz