Prosinec 2006

Vítěz soutěže

23. prosince 2006 v 18:08 Soutěže
Všechny čtyři básničky jsou hezké, ale vyhrává.......... Aneenka!
Tady je taková odměna, protože diplomy neumím:
Líbí se ti? Pokud jsi chtěla diplom, tak ti ho nemůžu udělat, dokud mi někdo nedá návod.

Soňa Pavelková

22. prosince 2006 v 16:19
Datum narození: 25.2.1991
Bydliště: Zlín
Co dělá: studentka
Porota se nemůže v názorech na Soňu shodnout. Oceňovala výběr písně v druhém semifinále ve francouštině, ale shodla se natom, že na to ještě nemá, ale vám se moc líbilo její podání písně od Alicie Keys If Aint´t got you, a proto jste jí poslali do finále. A Soňa si to zaslouží. Chodila na církevní základní školu, narodila se ve znamení ryb a nejraději poslouchá píseň When you really love someone. Kdyby hořel dům, ve kterém bydlí, vzala by si peněženku. Její oblíbené jídlo je čína a nesnáší všechno, co obsahuje sýr. Na lidech jí vadí faleš a oceňuje upřímnost. Nejvíc ji štve, když musí vykládat nádobí z myčky. Vždycky chtěla umět matiku. Soňa tvrdí, že v soutěží Česko hledá Superstar její cíl není vyhrát, ale porovnat se s jinými. Ale nejen proto se přihlásila. Chce být zpěvačkou a už od jedenácti let na svém snu pracuje.

Hlasujte!

22. prosince 2006 v 15:56 Soutěže
Hlasujte do 23.12.2006 do 14:00 hodin. Hlasujte pro:
Kikinku8896
Aneenku
Adélu Dědičovou
Zdenulika
Do komentářů mi pište jméno soutěžícího. Jejich básničky najdete v rubrice Soutěže. Vítěz dostane odměnu.

Čivava

3. prosince 2006 v 8:31 Obrázky
Žádní falešní sobi, žádné triky, žádné návnady, a když dárky, tak pro všechny.
Vodafone

Roman Lasota

3. prosince 2006 v 8:11
Datum narození:22.10.1986
Bydliště:Český Těšín
Co dělá:dokončil gymnázium
Porota se ve svých názorech na Romana nemohla vůbec shodnout. Ondřej Hejma v něm viděl jednoho z favoritů, který by samotného Bryana Adamse strčil do kapsy, ale profesor Klezla mu řekl, že na Superstar vůbec nemá. Stejně tak se kvůli Romanovi tihle dva porotci nemohli shodnout. Profesor se spletl! Do finále ho poslala písnička Looking back over my shoulder od Mike and The Mechanics. Ze zvířat ho nejvíce charakterizuje koala. Kdyby hořel jeho dům, vzal by si s sebou potvrzení o zaplacení pojistky proti požáru. Má rád těstoviny, nemá rád houby a nerad utírá prach. Proč se přihlásil do Superstar? Sám neví. Jen my diváci můžeme posoudit, jestli na to má.


Tereza Najdekrová

2. prosince 2006 v 20:03
Datum narození:14.2.1986
Bydliště:Praha
Co dělá: studentka
Od začátku soutěže je jednou z favoritek nejen na postup do finále, ale na celkové vítěztví v třetí řadě Česko hledá Superstar. To první se potvrdilo. Tereza je ve finále díky vašim hlasům, protože se vám líbilo, jak zaspívala píseň Spending my time od Roxette. Tereza už je profesionální zpěvačka. Zpívá se skupinou ABBA World Revival sólový zpěv. Má ráda skupinu Evanescene, hlavně píseň My immortal, kterou zaspívala v prvním semifinálovém kole a pravidelně sleduje Ordinaci v růžové zahradě. Podobá se netopýrovi, protože stejně jako ona přes den spí a v noci létá. Když má hlad a chuť zároveň, dá si pizzu salami bez papriky a s uzeným sýrem navíc. Na lidech jí vadí samolibost, faleš, pokrytectví a arogance. Pije džusy a pivo dvanáctku. Pečlivě sleduje Formuli 1 a fandí teamu Renault a jezdci Fernardu Alonsovi. Nejde jí řídit auto a raději jí nedávejte květiny, protože jí vždycky všechny ,,chcípnou". Plave, jezdí na kole, chodí na rockové koncerty, do kina a divadla. Přihlásila se do Superstar, protože by chtěla, aby se zlepšila jakost mladých zpěváků na české hudební scéně.

Aleš Burket

1. prosince 2006 v 21:12
Datum narození: 29.7.1987
Bydliště:Chomutov
Co dělá:student
Když ho poprvé uslyšel profesor Eduard Klezla, zeptal se ho: ,, Vy si myslíte, že jste Superstar?" Zbytek poroty už měl k Alešovi postoj mnohem kladnější. A nespletli se! Aleš se dostal do finále díky písni Goodbye od Gila. Nejraději poslouchá hip-hop a nemusí hudbu, která zavání metalem nebo punkem. Mezi jeho idoly patří všichni, kteří dokázali to, co chtěli. Právě proto si u lidí cení cílevědomosti, obětavosti a nesnáší závislost, namyšlenost netaktnost. Aleše prý nejlépe charakterizuje lenochod, protože má sklony k tomu být líný. Ale zajímá se o bojové umění. Jeho oblíbená kniha je Jak sbalit ženu. Kdyby hořel dům, vzal by si s sebou mobilní telefon, aby mohl zavolat pomoc. Rád jí kuře na ananasu s kari a hranolkami a nesnáší zavináče. Tvrdí o sobě, že je nešikovný ve vyšívání a nerad utírá prach a myje záchod. Ve volném čase rád rybaří a skládá texty hlavně, když se mu něco nedaří. Zajímá se o svět internetu a cizí mu není ani hraní kulečníku. Skutečným přítelem je pro něj ten, který mu je schopný pomoct i ve tři ráno. Proč se Přihlásil do Superstar? Minulý rok mu to v soutěži nevyšlo, proto by si chtěl dokázat, že má víc.
Copyright © 2006-2014 , www.didlinka-evicka.blog.cz